Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

Kızlar biz geldik ama kimsecikler yok. evim temizleniyor şu anda. bende ufak tefek toparlama işlerini yapıyorum. Umarım herkes iyidir. Görüşmek üzere.

slm kızlar nasılsınız? bende bugün işe geldim malum c.tesi bizimki yine fikir degiştirdi c.tesi leride gelme gerek yok diye birşey olursa ararız biz dediler..neyse biz yarın sabah çıkacaktık yola vazgeçtik bugün işten çıkınca eve gidip üstümüze degiştirip hemen çıkıyoruz yola kısmetse akşam 10 dan sonra varacaz gidecegimiz yere...zatren dün bile zor uyuduk hep yola çıkacazgımız zaman uyku tutmuyor gündüz gözüyle uyanıkken çıkalım hemen..merak etmeyin diye yazayım kaşla göz arasında dedim..neyse hepimiz hakkınızı helal edin gidipte dönmemek var ..ben giremem nete orada ama haberim gelir merak etmeyin ..kısmetse filiz ablamlada görüşecez inşallah diyeyimde..neyse çıkmadan gelebilirsem yine gelirim..kendinize iyi bakın..

merhabalrrrrŞeniz
nasılsınız?
zeynebi şimcik uyuttum
ğer uyursa biraz işim var
onları yapıcam
dünden yemeğimde var ohhhhhhhhhhzemuszemus
akşam eşim erken gelirse belki arkadaşıma misafirliğe giderizkaydirigubbakcemile2
haftaya bende yokum sanırım eşimin nöbetleri var
bende annemlerin yazlığa gidicem bir hafta inşşşşşş:Saruboceq:
eee doğuran falan var mı?pek okuyamadım geçmişikaydirigubbakcemile3

canım benim hayırlı yolculuklar dilerim cnm
kazasız belasız gidip gelirsiniz inş
çokkkkkkkk güzel ve dinlendirici bir tatil geçiririsin umarım:içelim:

oohhh ne güzel tatil zamanı valla gidebilenler gidemeyenlerin yerinede dinlensin gezsin eğlensin
biz bu yıl tatili unuttuk zaten doktorda denize gitmeyin dedi bizde evdeyiz neyse seneye nasipse çıkarırız acısını kuzumla birlikte inşallahhhh :):):)

eeee ne var ne yok kızlar keyifler yerindemi?
bizde temizlik var bende daha yeni kalktım zaten cereni dıyurdum yine uyuttum :):):)
birazdan kahvaltı yapıcam gelirim yine

İyi tatiller Maviciğim. Helal olsun canım. Kazasız belasız gider gelirsiniz inşaallah.

Selam canım. biz iyiyiz sen nasılsın? Oohh tatile gidiyorsun hee. Yarasın canım.

Gülçinciğim merhaba canım. Nasılsın, miniğimiz nasıl? Biz çok iyiyiz canım. Bugün bende de temizlik var. Valla insan evde durdukça iş çoğalıyor hee. Çalışırken bu kadar titiz değildim. Sürekli gözüme birşeyler batıyor.

Bizde seneye çıkarırız bugünlerin acısını di mi Gülçinciğim. Valla geçen sene de evlilik, vss. derken doyasıya bir tatil yapamamıştım. Bu sene de böyle. Seneye de yine hamiş olmayalım da. valla ölürüm gülmekten. Az önce öyle bir topik okudum da. Birinci bebişten hemen sonra hamiş kalmış bazı üyeler. başımıza gelirse hiç şaşmam. Afiyet olsun canım. yarasın.

merhaba kızlar, bugün korkunç bir sıcak var, dilim bir karış dışarıda dolaşıyorum ortalıklarda, bugün bende de temizlik, dün akşam kadınım aradım, döndüm yarın geleyim mi diye, aman dedim koş, ev battı çünkü, neyse kadıncağıza da acıyorum, bu sıcakta mahvoldu neyse herkes bir şekilde para kazanmaya çalışıyor :) sizler nasılsınız canlarım?

güzeliiiiiiiiiiiiiiim geliyorsun demek, çok sevindim hayatım :) dört gözle telefonunu bekliyorum :) iyi yolculuklar tatlım, tabii ki helal olsun, deli kız, dikkatli gelin tamam mı?
ohhh süper git dinlen hayatım orada biraz, yok ierror, entelliye ve kayra dışında doğuran yok artık, sıra Hatice'de :) onu bekliyoruz :) hadi sana da iyi tatille güzelim :)
selamm kızlara.s
selam canım
evet seneye acısı çıkacak inşallah canım :)

ohh afiyet olsun Ceren'ime :) sana da afiyet olsun :)

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN HAMıŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBıŞLERıNıN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

2. Hgnktr ...................................30. haftamızdayız (K) (22 Eylül sonrası)

3. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MıRAÇ}

4. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MıRAÇ}

5. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (ıkizler geliyor)

6. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

7. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASıL MıRHAN}

8. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

9. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

10. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız

11. Fatos0808 ............................ 10. Haftamızdayız (20 Şubat 2010)

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERıNE KAVUŞAN TAZE ANNELERıMıZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELıS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {ıLAYDA}
7. ıerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}
8. Entelliye ................................ 20 Temmuz 2009 {DORUK ALP}
9. Kayra_42..................................22 Temmuz 2009 {ÖMÜR} en taze ANNEMıZZZ hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Filiz abla merhaba. Haberlerde söylendiğine göre yılın en sıcak günüymüş bugün. Ben de kadıncağız çalışırken uzanamıyorum onun haline acıyıp. İyice şiştim o yüzden.

kızlar merhaba bende aranıza katılmak istiyorum bende 26. haftamızdayız ikiz paşalarım olacak muhtemel doğum 29 eylüll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…