Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

biraz bacaklarım ağrıo canım sıkıldı yatmaktan mı bilmiorm en ufak bişey soru işareti oluo artık kafamda doktor yatmaktan demişti ama bilmiorm 1 aydır sürekli yatıorm azıcık otur diolar onu bile yapmıorm çok yoruldum ailem de bunaldı benim yüzümden.....................

canım benım sabret ....hersey bebesın ıcın sabret ınsallah bunlar allah ın ıznıyle gececek sakın canını sıkma aılen bıkmaz sekerım asla oyle dusunme....bak sen nasılkı bebegıne fedakarlık yapıyorsun sıkılmıyorsun onlar da senın ıcın hılalcım....dıkkat et kendıne cok opuldun

slm arkadaşlar.
yakınlık ne mekanla nede zamanladır.yakınlık ellerin semaya açıldığında akla ilk gelenlerdir.dualarda buluşmak ümidiyle dualarınız kabul kandiliniz mübarek olsun.
günaydın arkadaşlar.bugün nasılsınız?

kızlarrrr günaydınnnnn zemuszemus
öncelikle yeni gelen arkadaşlar hoşgelmiş sefalar getirmişler topiğimizee
hepiniz tek tek listeye eklenceksiniz ama acık sabır diyorum arkadaşlaropuyorumnanaktan

herkesin Miraç kandili mübarek olsun
dularınız kabul olsun gebişler sağlıkla bebiklerini kucağına alsınlar işallaaaaaaaaahhh
bekleyenlerin en yakın zamanda göbüşüne gelsin melekleri sonra kucaklarına işallahhhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
dularım hepinizleee

şimdi kahvaltı zamanııııııı
görüşürüz yine

selamlar herkese hepinizin kandili mübarek olsun allah dualarınızı kabul etsin bana da dua edin nolur biraz daha iyiye gidiyo gibi bu mübarek gecede dualarınızdan mahrum etmeyin beni olur mu :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Merhabalaaaaaaaaaaaaarrrrrr... hepinizin kandilini kutluyorum arkadaşlar, Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşallah :)

kızlar az önce ütü yaptım, mahvolduuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmm, saçımın içi ter diyemeyeceğim, su akıyor resmen, ne zor işlermiş bunlar yaaaaa mafoldumben
inşallah güzel haberler gelecek senden, eminim bundan :) Eren ismi çok güzel hayatım :) ismini kesinleştirdiğiniz zaman listeye ekleriz canım :)
yatmaktandır o ağrılar, kolay değil güzelim, üstelik ne demek ailem bunaldı benim yüzümden, sen onların canısın, olur mu hiç öyle şey, sakın öyle düşünme, böyle düşündüğünü anlarlarsa çok çok daha fazla üzülürler, Eren seni bunaltıyor mu? yooo hiç sanmıyorum, Eren senin için ne ise, sen de onlar için O'sun :)
hoşgeldin güzelim, amiiiiiiiiiiiiiin canım, Allah tüm dualarımızı kabul etsin inşallah :)
canım beniiiiiiiiiiiim, amiiiiiiiiiiiiiin inşallaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh :Saruboceq: afiyet olsun tatlım :)
dualarımız seninle, panik yapma sakın, Eren'i üzme döverim haaaaa klava: klava: klava: aaaa çıkarttın bana oklavayı, sakin olacaksın ve oğlumuzu üzüp korkutmayacaksın tamam mı? sen sakin olduğun sürece herşey yolunda gidecek, hadi bakalım, bugün kandil, daha çok dua edeceksin, bizler de edeceğiz :) Allahın izniyle oğlumuz sağlıkla dünyaya gelecek :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................38. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Entelliye ................................ 38. haftamız (E) (31 temmuz 2009){DORUK ALP}

3. Htc80......................................31. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

4. Bulcuk....................................28. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................28. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................25. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................23. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................23. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................21. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 16. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................13. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}(En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus

SLMMMMM GUZELLER GUZLİ ANNECIKLER VE ADAYLARI....HEPINIZIN MIRAC KANDILINI KUTLAR HAYIRLARA VESILE OLMASINI ALLAH TAN DILERIM.....BUGUN PEK TOPIKE UGRUYAMACAGIM...KAYINVALIMDEDE OLACAGIM...FILIZ ABLACIM KENDINI YORMA BUKADAR ....OTURARAK YAP ÜTÜNÜ ÖYLE RAHAT OLUYOR...BEN ÖYLE YAPIYORUM....BURCUCUM GUZEL DILEKLERIN ICIN ALLAH RAZI OLSUN...HILALCIMM HIC MERAK ETME MINIK MELEGIN ALLAH IN IZNIYLE TURP GIBI MASALLAH DUALARIMIZ SENINLE....ALLAH A EMANET OLUN KIZLARRRR COK OPULDUNUZZZZ...HAYIRLI KANDILLER VE HAFTA SONLARI DILERIMŞenizŞenizopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

kızlar hepinize merhaba bugün tahmin ettiğim gibi sessiz burası herkes iyi değil mi?
yeni annelerden pek ses yok güzel cerenimizin resmini gördüm sadece 41 kere maşallah nur giremeyecek sanırsam memleketteydi dimi
filiz ben iyi sayılırım canım saol arada hafif sancılarım oluo ama düzenli olmadığı için umursamıyorum benimde bir sürü ütüm var sorma ama sıcakta ütü hiç gözüm yemiyor vallahi
bide dün sölemesi ayıp dolma yapmıştık çok kaçırdım sanırsam bağarsaklarımı felaket bozmuşum
süreki sudan çıkmışım gibi sırılsıklam üstüm sürekli duştayım
bir çok yeni arkadaşlar gelmeye başladı kızlar hepiniz hoş geldiniz
şimdilik çıkıyorum bağarsak durumum feci o yüzden çok bitkinim sabahtan beri yatıorum şimdi yine uzanayım biraz

arkadaşlar hepinizin kandili mübarek olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. Hamiş arkadaşlarımıza hayırlı doğumlar nasip etsin. Bebiş isteyen arkadaşlarımıza tez zamanda bebiş nasip etsin. Doğum yapmış arkadaşlarımıza ve bebişlerine sağlık sıhhat nasip etsin. Kocişlerimiz, bebişlerimiz ve sevdiklerimizle güzel bir ömür geçirelim.

Hepinizi öpüyorum. Kendinize iyi bakın.

heeeeeeeeyyyyyyyyyy biz geldikkkkkkk

hepinizin kandili kutlu mutlu olsun dualarınız kabul olsun canlarımmmmmmmm

rabbim hakkınızda hayırlı olanı gönlünüze razı eylesin iNŞALLAH CANLARIMMMM.

hoşgeldin canım, maalesef böyle gördüğün gibi, bir de hafta sonu faktörü girince işin içine iyice durgunlaştı topiğimiz :)

ayyyyyy yerim ben bu fanatiği, maşallah annesi 41 kere maşallah :)

evet abla zaten topik sezona girdi birde haftasnu olunca tamamen tatillll :):)

sağol ablacım
kızımız doğuştan fanatik babası sayesinde :):)
sizin oğlanıda görürüz inşallaaahhh :):)

yaaaaaa yerim ben bu bjk li kuzuyu yaaaaa maşalllah nazar değmesin inşallah

sağol teyzesi darısı başına inşallah :):)

maşallahh çok tatlı bu kuzucuk :)

sağol canımmm

Maaşallah, maaşallah. Allah nazarlardan korusun. Bu ne şirinlik böyle.

sağol haticecim darısı seninde başına inşallah sağlıkla :):)

ayyyyy yerım ben senı mınık melek yaaaaa.....masallah allah kaderını guzel yazsın...hayırlı evlat olsun nazarlardan korusun rabbım cok guzel olucak gulcıncımmmŞeniz

aminnnnnnnnn canım benim evet rabbim kaderini güzel yazsın
allahım çirkin şansı versin kuzuma

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

merhabalar
bende anca fırsat buldum bi bakayım dedim
kandiliniz kutlu olsun dostlarım
bu güzel gecede tüm dualarımız kabul olur inş
şimdi listeye baktım da miraçlarımız iki olmuş ne güzel
adlarıyla yaşarlar inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…