Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canım hoş geldin allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah listeye girmenn bazı şartları var ama düzenli olarak gelip kendinden haber vereceksin irtibatı koparmayacaksın sonra listeye girebilirsin ceren54 arkadaş listeye bakıyor olsa sınava tabi olurdun bak delikafaduldenalkisalkisalkis

saol canım hoş bulduk iyi dileklerin için saol canım her sınava hazırım hep gişrerim ben sürekli burdayım zaten...opuyorumnanaktan

Filiz abla, ben yazarken sen gözükmüyordun, yoksa kaçmazdım valla. Eniştemiz bayağa yoruluyor anlaşılan. Bu devirde geçim zor valla ablacığım. Allah bol rızık versin.

Entelliye nasılsın? Az kaldı valla. Ben bile çok heyecanlıyım seni düşünemiyorum.

Bugün mutfak dolaplarını temizledim. 4 saat sürdü. iyice yavaşladım artık.

saol canım hoş bulduk iyi dileklerin için saol canım her sınava hazırım hep gişrerim ben sürekli burdayım zaten...opuyorumnanaktan
sınav işin esprisi canım ama topiğe düzenli gelip muhabbeti ilerletmen kazım sonra listeye rüzgar deniz yazar seni zaten bakma şimdi yaz die sakin normalde çok yoğun burası senide aramızda görmekten çok mutlu oluruz

sorma heyecan had safhada hiç böle olacağını düşünmemiştim her zaman ukalalık yapardım milyarlarca kadın doğum yapıyor ne var bunda die ama iş başa gelince öle değilmiş maalesef tırsmaya başladım :1shok:
sende yorma kendini yavaş yavaş yap zaten

düşük yapalı 4 ay oldu ben hep umutlanıyorum ama yok gelen gıden,adetım 4 gun gecıktı acabamı derken bugun gordum kırmızıları moralım cok bozuk öncede 30 gunde 1 adet g oruyordum ama sımdı 35 gune cıktı acaba yumurtlamamda problemmı var arkadaslar

rahat ol canım herhangı bı problem yoktur adet gecıkmıs 4 gun sadece

Kızlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr
doğuştan fanatik kızımız ceren :):)

maşallah deyin kuzuma maşallah

ayyyyy yerım ben senı mınık melek yaaaaa.....masallah allah kaderını guzel yazsın...hayırlı evlat olsun nazarlardan korusun rabbım cok guzel olucak gulcıncımmmŞeniz

Allah allaaaaahhhhhhh ben geliyorum kimse yok, ben gidiyorum herkes geliyor, niye tutturamadık ya? neyse, ne var ne yok kızlar?

hoşgeldin Fatoşcum, tebrik ediyorum seni, Allah sağlıkla tamamına erdirsin inşallah... listeye girmek o kadar zor değil, sadece buraya sık sık gelip kendinden haber vereceksin, sen bizleri tanaıyacaksın, biz seni tanıyacağız, sonra listeye kendiliğinden dahil olursun zaten :) biraz seni tanımamıza izin ver tamam mı canım?
işte ne güzel, sürekli buralardaysan sorun yok, burada hepimiz bir aile gibi olduk, doğum yapan arkadaşlar var, ellerinden geldiğince kendilerinden haber vermeye çalışıyorlar, doğumu yaklaşan arkadaşlar var, hepimiz heyecanla ve dualarla onların haberini bekliyoruz, hamileliği ortalamış ve hamileliğin başında olan arkadaşlarımız var ve bilgi alışverişinde bulunuyor, tecrübelilerin tecrübesinden faydalanıyoruz, ayrıca hamile kalmak için uğraşan arkadaşlarımız var birbirimize destek olmaya moral vermeye çalışıyoruz... anlayacağın tam bir aile ortamı :) sen de takdir edersin ki böyle bir ortam ha deyince oluşmuyor, o yüzden listeye girmek isteyenler için bir kriter belirledik topikçe... sık sık topiğe gelinecek, kendinden haber verecek ve eğer bir müddet gelmeyecekse bize haber verecek (merak ediyoruz çünkü) mazeretsiz 1 hafta ya da 10 gün gelmeyeni direkt olarak listeden siliyoruz :) yani durum bu canım :)
önemli değil tatlım :) valla hiç sorma, eşimle artık randevuyla görüşüyoruz, napalım dediğin gibi geçim çok zor bu devirde, şimdi haberleri izliyordum bir yandan ve yeni zamlardan söz etti, nasıl tepem attı... ne yapmaya çalışıyorlar anlamıyorum valla amiiin canım Allah hepimize bol rızık versin :Saruboceq:
kaydirigubbakcemile5 vereliniortak
güzelim nasılsın? nasıl gidiyor? heyecan had safhada ha? gayet normal güzelim, hayatında yepyeni bir sayfa açılacak, doğum heyecanı ayrı, bir de küçücük, tamamen sana muhtaç bir varlıkla başbaşa kalacaksın, düşündükçe bu da korkutuyor valla beni :) neyse inşallah kolayca doğuracaksın güzelim :)
kızlar yengem geldi gidince gelirim yine hoşçakalın
görüşürüz hayatım :)
Kociş geldi. Ben çıkıyorum kızlar. Görüşmek üzere.
görüşürüz canım :)
hiç üzme kendini, mutlaka vakti zamanını bekliyor senin bebişin :) benim bu hamileliğim 4. düşükten sonra gerçekleşti, zamanı bu zamanmış :) ayrıca adet gecikmelerinin sebebi havalardan da olabilir, çünkü havalar çokn sıcak, gayet normal canım, canını sıkma ve sakin ol :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................38. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Entelliye ................................ 38. haftamız (E) (31 temmuz 2009){DORUK ALP}

3. Htc80......................................31. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

4. Bulcuk....................................28. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................28. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................25. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................23. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................23. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................21. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 16. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................13. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}(En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus

CANIM ANLIYORUM BEN BURAYA ÜYE OLALI ÇOK OLMADI 1 2 AY FİLAN AMA ÇOK SEVDİM VALLA.SONUNA KADAR BURDAYIM:enbuyukkkpuyorumnanaktanopuyorumnanaktanzemuszemuszemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…