Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

:Saruboceq:

sanada canım umarım meleğinin canı yanmaz...
sağol cnm

oy oy maşallah kuzuna
uzun bir aradan sonra seni görmek ne güzel

as hoşgeldin cnm ,teşekkürler
hayırlı olsun bebeğin seninde

biz aşımızı olduk geldik
yuh ya tam 3 tane yaptılar
yavrum çok ağladı yaaa
akan göz yaşlarına kurban olurum
şimdi uyuyor
ateşlenirmiş dr.öyle dedi
sürekli takip edicem
topiğe uğrayamam sanırım yine

merhaba kızlar. Nasılsınız?

Ben daha yeni kalkabildim yaa. gece uyuyamıyorum. Sabah da kalkamıyorum. Ne olacak bilmem böyle?

Cerenciğim biz yokken gelmişsin gülüm. Duaların için teşekkürler.

Beyazcığım. ınsanın içi gider ya. Kıyamam ben bebişimize. Sağlığı için katlanacağız ne yapalım?

Filiz abla, Bulcuk sizler de iyisiniz di mi?

slm htc80 arkadasım aynen bende gecelerı uyuyamıyorum dönemiyorum saga sola bende yenı uyandım sayılır bı caresı yokmu kafamçokkarıştı yastıklarla bogusuyorum yatakta mafoldumben

valla olurmu olur kader kısmet bu hehehe kaydirigubbakcemile3 ama babası diyoki ben kızımı evden dışarı çıkartmam turşusunu kurcakmış tanışmaları nasıl olur bilemem hehehe

artık sık sık size oturmaya geliriz yapcak bişi yok kaydirigubbakcemile3
valla çok şükür benim hiç bi şikayetim olmadı sanki hamile değilim sadece bu günlerde biraz kokulara karşı hassaslaştım ookadar senin adınada sevindim geçmesinezemuszemus

ne güzel benim gibi geçiriyosun sende işallah sonuna kadarda böyle güzel geçer
slm hoşgeldin
aminnnnnnnnnnn

oyy kıyamam ben ona canı acıdı tabi opuyorumnanaktan
aman takip et canım ateş mateş olmasın

slm canım bende iyyim sağol
geceleri bende hiç uyyamıyorum sabahda işe gelmek işkence oluyor mafoldumben

slm htc80 arkadasım aynen bende gecelerı uyuyamıyorum dönemiyorum saga sola bende yenı uyandım sayılır bı caresı yokmu kafamçokkarıştı yastıklarla bogusuyorum yatakta mafoldumben

al bendende o kadar her yanıma yastıkla destek veriyorum nasıl rahat ederim acaba diye ama maalesef mafoldumben

Ayy canım. Senin işin daha zor. Bir de bu sıcaklarda çalışıyorsun. Allah kolaylık versin.

valla basımın altında ıkı yastık bacaklarımın arasında bı yastık acaba dıyorum göbeğimin altınadamı bi yastık koysam :kedi: kocama yer kalmadı koca yatakta valla hele dönüşlerim dorselı tırlarlar gıbısırnaşık şey yarım saatte dönüyorum sağa sola -tatlicadiarzu-

:roflol::roflol::roflol: ben bcaklarımın arasına yastık koyyorum gece o yastığın gezmediği yer kalmıyor

gönülcüm nasılsın
Miraç nasıl
ben bugun sağlık ocağına gidicem aşı için geç kaldım biliyorum ama
anca oldu :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…