Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

merhaba kızlaaaaaaaaar, yine ben yokken gelen gidenler olmuş, yaz olduğundan ne yazık ki buluşamıyoruz, böyle anlaşılıyor :)

Gülçin ve ierror, mesajlarınız için çok teşekkür ederim, maalesef size geri mesaj çekemedim çünkü telefonum arıza yapıp tuşları kilitlendi, yarın sabahtan telefonu tamirciye götüreceğim, umarım büyük bir sorun yoktur... Bu arada yarın öğlen kontrole gidiyoruz, bakalım oğluşum nasıl? büyümüş mü? çok özledim miniğimi :)

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn :) evet canım sıcakta özellikle ütü yapmak bir felaket
aman güzelim dikkat et, sıcakta insanın tansiyonu oynuyor valla, bir de ütü yapınca iyice fena oluyor insan... demek sancılar başladı, haydi bakalım hayırlısı olsun :) bu arada geçmiş olsun, bol bol sıvı al da susuz kalmasın vücudun, zaten ter yoluyla susuz kalıyoruz, bir de barsakların bozulması bünyeyi mahvediyor, tekrar geçmiş olsun canım :)
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :Saruboceq: ne güzel bir dua etmişsin :)
amiiiiiiin canım, yukarıda da söylediğim gibi maalesef ben mesaj yazamadım telefon yüzünden, kusura bakma canımcım :)

kesinlikle öyle, kışın bile hafta sonuları topik tatile giriyordu, şimdi tam izne çıktı .)

hehehe valla babasının fanatikliği yok çok şükür, ama bizimki büyüyünce fanatik olur mu bilmem, fanatik değiliz ama ailece biz de kara kartallıyız kaydirigubbakcemile3
sağol güzelim, senin de kandilin mübarek olsun :)
amiiiiiiiiiiiiin Allah kabul etsin inşallah :)

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN HAMİŞ ADAYLARIMIZ

1 - Kumsal..................................(30 Temmuz)
2 - Nesemese..............................(tatilde) opuyorumnanaktan

Allahım bu listedeki bütün herkese en kısa zamanda bebiş versin veeee bir alt listeye geçsin herkes inşallahhhhhh... Bu listede yok olsun artıkın

BEBİŞLERİNİN YOLUNU GÖZLEYEN ANNE ADAYLARIMIZ

1. Kayra_42..................................39. Haftamızdayız (E) (30 Temmuz) {ÖMÜR}

2. Entelliye ................................ 39. haftamız (E) (31 temmuz 2009){DORUK ALP}

3. Htc80......................................32. haftamızdayız (K) (17 Eylül) {YAREN}

4. Bulcuk....................................29. haftamızdayız (E) (10 Ekim ){MİRAÇ}

5. Gcan......................................29. Haftamızdayız (E)(12 Ekim ) {MİRAÇ}

6. Benssenb...............................26. Haftamızdayız (E & K) (1 Kasım) (İkizler geliyor)

7. Mavideniz...............................24. Haftamızdayız (K) (15 kasım ) {BERRA}

8. Sevvttaapp...............................24. Haftamızdayız (E) (17 Kasım) {ASİL MİRHAN}

9. Rüzgar Deniz..........................22. Haftamızdayız (E) (30 Kasım) {RÜZGAR}

10. Slvmsstr................................ 17. Haftamızdayız (E) (2 Ocak 2010)

11. Jasminn_23............................14. Haftamızdayız En Taze Anne adayımız

Rabbim bu listedeki herkesede hayırlı evlatlar nasip etsin bir avazda kurtulalım inşallah kızlar

MELEKLERİNE KAVUŞAN TAZE ANNELERİMİZ

1. Karabiberim............................ 8 Mart 2009 {YAREN}
2. Yasemink..............................20 Nisan 2009 {SUDE MELİS}
3. Menzilgülü..............................6 Mayıs 2009 {YUSUF TAHA}
4. Beyaz16.................................15 Mayıs 2009 {ZEYNEP}
5. Ceren54................................. 20 Haziran 2009 {CEREN}
6. Nur_84.................................... 27 Haziran 2009 {İLAYDA}
7. İerror........................................ 12 Temmuz 2009 {CEMRE}(En Taze Annemiz) alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Darısı tüm Hamilelerin başına inşallah sağlıkla

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus zemuszemus

Günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnn
topiği açan ben olayım bugün
malum herkes ya tatilde ya yeni anne yada bebişini bekleyen anne adayı
babamızı işe gönderdik zeynep emdi uyudu evi toparladım biraz
annemler gelecek şimdi
zeynebin aşıları var
offfffffffffffff:gitme:
akşamdan stresi sardı valla ya
başım ağrımaya başladı sanki bana yapacaklar
keşke bana yapsalarda canı yanmasa meleğiminmafoldumben
kendinize ve bebişlerinzie iyi bakınopuyorumnanaktan

günaydın kızlarrr artık bilgisayarım var ve aranızdayım inşallah yeniden az önce doktordan geldik bebişimin parmaklarını herşeyini gördümm çok tatlı maşallah ultrason muayenesinde herşey normal şimdilik çok şükür inşallah sağlıklı sıhhatli olur kan verdim ikili tarama için bakalım ne çıkıcak benimde artık bulantılarım geçti çok şükür ya çiğdemin olayını okudum şok oldum Allahım kimseye vermesin ama keşke acele etmeseydi aldırmakta herşey Allahın takdiri benim yengemin iki çocuğuna problem var alınması gerekir demişler ama yengem aldırmadı ve maşallah sapasağlam iki çocuğu var gayet zekiler herşeyleri yerinde ya birazda bazı şeyler imtihan gerçekten çiğdemcim Allahım yardımcın olsun

günaydın kızlar bir fırsat bulmuşken hemen size bakayım dedim
herkes dulrını etmiş Allah kabul etsin

yasemincim kız gelicek anlaşılan sana
bulantıların geçmesine sevindim
ayrıca pc ne kavuşman da süper olmuş

hehe evet galiba canım sağol bak senin oğluna kızlar çoğalıyo kaydirigubbakcemile3 şanslı çocuk kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3evet harem cariyelerini kurduk hemen hemen
bi han kapatayım bari ben şöyle saray tipinde kaydirigubbakcemile3
kız sen bursadasın birde bi şekilde tanışırlar bakarsın

kaydirigubbakcemile3evet harem cariyelerini kurduk hemen hemen
bi han kapatayım bari ben şöyle saray tipinde kaydirigubbakcemile3
kız sen bursadasın birde bi şekilde tanışırlar bakarsın

valla olurmu olur kader kısmet bu hehehe kaydirigubbakcemile3 ama babası diyoki ben kızımı evden dışarı çıkartmam turşusunu kurcakmış tanışmaları nasıl olur bilemem hehehe

sağol canım seninkinide sende yenisin sanırım nasıl geçiyor hamilelik benim ilk üç ayım çok berbat geçti bulantılar felan ama çok şükür bitti

valla çok şükür benim hiç bi şikayetim olmadı sanki hamile değilim sadece bu günlerde biraz kokulara karşı hassaslaştım ookadar senin adınada sevindim geçmesinezemuszemus

slm kızlar topiğinizi gördüm bir slm vereyim dedim bende hamileyim,ALLAH hamile olanların bebişlerini kucaklarına almayı,hamilelik için uğraşanlarında bir an önce hamile kalmalarını nasip etsin inşallah..:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…