Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

bu arada bende bişi sorsam benım kız baya hareketlı ama bide su varkı çok hıckırıyo sırnaşık şeysırnaşık şey dakikalarca suruyo rahatsız oluyo ınsan doktor hıckırmasının normal oldugunu solemıstı ama benımkız sureklı hıckırıyoo:ecrin_bebek:sizlerdede bu cok oluyomu merak ettım..

inşallah güzelim :)

dikkat et hava çok sıcak, kafana şapka al gülüm :)

şimdiden hayırlı kandiller canım :)

görüşürüz

yok canım niye kızıyım okiş girmeye çalışacam listenize:))

canım ben hiç hissetmedim bugüne kadar, gerçi şu an 20+6 haftalığız belki ileride daha net hissedebilirim, peki nasıl ayırt edebiliyorsun hıçkırık olduğunu?

benımde oluyor zannedıyordum boyle pıt pıt seklınde ses gıbı ıcerde oluyor gıbı dr.sadece olabılır dedı....sanırım normal ınternette yazıyor zaten hıckırıklar normalmıs:)))

canım ben hiç hissetmedim bugüne kadar, gerçi şu an 20+6 haftalığız belki ileride daha net hissedebilirim, peki nasıl ayırt edebiliyorsun hıçkırık olduğunu?

valla cnm 20 haftada benımde olmuyodu heraketlerı dönüşleri filan baya olmaya basladıgında oldu böle pıt pıt pıt dıye sankı kalp atısı gıbı bısey oluyo kaydirigubbakcemile3ama uzun suruyo gude bı kac kere oluyoda..hani normalmıs dıyaframnı calıstırması acısından ama işte tedırgın oluyo ınsan

filiz abalcım ben az cıkıyorum yıne ugrarım....allah a emanet ol...cok optumŞeniz
tamam güzelim, sen de Allaha emanet ol, görüşürüz :)
anlıyorum, o zaman yakındır benim de hissetmem...

tamam güzelim, sen de Allaha emanet ol, görüşürüz :)

anlıyorum, o zaman yakındır benim de hissetmem...

evet yakındır inşallah fazla hıckırmaz senınkı ınsanı rahatsız edıcı bişi cunku tekmeleri dönüşleri güzel ama ufakken kaydirigubbakcemile3 buyudukce tekmelemiyo savaş cıkmıs gıbı davranıyo ıcerde sırnaşık şey bıde böyle gerılıp esnetıyomus bacaklarını sanırım göbegım bı anda yamuluyo ıkı taraftan sıvrılesıyo sertlesıyo kafamçokkarıştı daha sımdıden sıgamamaya basladı benım kız oralara sırnaşık şeysırnaşık şey

evet o günleri heyecanla bekliyorum opuyorumnanaktan
sagol RuzgarDeniz
sende benden sonra hamiş kalmışsın seninkide hayırlı olsun selamet kucagına al bebişini
teşekkürler canımcım, amiiiiiiiiiiiiiin inşallah :Saruboceq:

selam kızlarrrr biz geldik
ama yine kimseler yokkkkkkkkkk
bu yaz burası durgun olacak anlaşıldı
hele bir havalar soğumaya başlasın
herkes dökülür yavaş yavaş topiğe :):)

selam kızlarrrr biz geldik
ama yine kimseler yokkkkkkkkkk
bu yaz burası durgun olacak anlaşıldı
hele bir havalar soğumaya başlasın
herkes dökülür yavaş yavaş topiğe :):)
hoşgeldin canım, maalesef böyle gördüğün gibi, bir de hafta sonu faktörü girince işin içine iyice durgunlaştı topiğimiz :)
Kızlaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrr
doğuştan fanatik kızımız ceren :):)

maşallah deyin kuzuma maşallah

ayyyyyy yerim ben bu fanatiği, maşallah annesi 41 kere maşallah :)

slm arkadaşlar nasılsınız hayırlı günler diliyorum hepinize.maşallah kızına allah analı babbalı büyütsün.inşallah bende listenize girerim rüzgar deniz canım bende 9haftalık hamileyim listeye alırsan çok çok çok sevinirim rabbim her isteyene nasip etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…