Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

filizcim bugün tekrar girmeye niyetim yoktu ama yazını görüp kapatım gidemezdim...cnm pozitif ol herşeyden önce bu sefer olmassa bebk defterini kapatacam ne demek hayırlısı iste rabbimden böyle demn böyle düşünmen bile karşı gelmek gibi olur kadere razı ol lütfen...ve dua et sürekli rabbim onu bana bagışla bende alma onu koru yaşat diye..hem neden bu kadar karamsar oldun bak bizlerde endişelendik senin için öncelikle bebgin orda kalbini ferah tut üzülme önce pozitif düşün ki sonuçlarda pozitif olsun..lütfen dikkat et kendine kafana takma oyala kendini hatta bence kendine ugraşacak örgü falan bul hemen bir şeyler yap senin kafanı yoracak meşgul edecek yoksa sürekli cuma günün bekleyeceksin ve emşn ol bekledigin için gözünde büyüyecek günler...lütfen sakin ol herşeyden önemlisi kendini strese sokma rabbim hayırlısını verir...umarım ceren daha iyidir zaten giderken eve gidip uzanacagını buraya girmeyecegini söylemişti..inş iidir..

Sağol arkadaşım, sizlerle konuştuktan sonra biraz daha iyi hissettim kendimi, iyi ki varsınız gerçekten, tamam sakin olacağım ve pozitif düşüneceğim Şeniz teşekkürler arkadaşım, hepinizi ama hepinizi çok seviyorum :1hug:

filiz canım benim hiç stres yapma evet biliyorum zor ama elinden geldiğince pozitif olmaya çalış arkadaşlar gerekeni demişler sana ben ilave olarak bol bol dua etmeni bu sayede ferahladığını göreceğini söylemek istedim herşey Allahtan arkadaşım evet kötü şeyler yaşamışsın ama yinede pes etmek yok Mevlam hepimizi hertürlü şeyle imtahan ediyor belkide senin imtahanın bu dualarımız seninle düşünki ilerleyen vakitlerdeki sorunlar seni dahada yaralayacak belkide isyana sürükleyecek o yüzden beterin beterini düşünerek bekleyeceksin arkadaşım hem görülmemiş değil seninki net görülmemiş yani doktorunda kötü birşey söylememiş lütfen dirayetli ol canım hem unutmaki hayırlı bir rüyayı bile şerre yorarsan şer olurmuş tamammı arkadaşım

cerenciğim canım çok geçmiş olsun kız daha bugün midem demiyorsun sanırım iyileşti miden dedim demez olaydım neyse arkadaşların dediği gibi ilacı değiştir bakalım yada gece yatmadan önce içersen uykuda etkilemez seni

sağol arkadaşım, çok doğru söylüyorsun, bir an için kendimi o kadar yalnız ve çaresiz hissettim ki burada içimi döktüm biraz. sizler sayesinde iyiyim şimdi, tekrar teşekkür ediyorum canım kaydirigubbakcemile3

filizcim canım şimdi okudum benide üzdün ya nedemek net görememek ya demekki görünmüş işte hiç boşuna üzme kendini cuma günü hayırlısıyla kendi gözlerinle göreceksin inşallah bazı durumlarda ultrasonda net görüntü vermeyebiliyormuşş yoktur bi şey merak etme
ceren geçmiş olsun yine kötü olmuşsun benimde sürekli bulantım var sürekli bastırmak için tuzlu krakerler soda vee turşu yiyorum yedikçe daha kötü oluyorum napcam ben ya bugün tahlilleri aldım
tam idrar ve tam kan tahlilleri hepsi normal dedi doktor ocağın sonunda gidecem doktora bi aksilik olmasa tabi

ben geldim kızlarrrrr yemek yiyyorum bi yandanda kocam biraz geç gelicek
entelliye sonuçlar iyi çıkmış sevindim

hakkımızda hayırlısı canımcım, buraya ilk geldiğim anda çok çok kötüydüm, ağla ağla bir hal oldum, ama şimdi daha iyiyim, 2009 ağustos anneleri sayfasında benim durumumda olup sonradan iyi haber alan arkadaşlar olmuş, bu moralimi iyice yükseltti. yine korkuyorum ama daha iyimserim şu an. yanımda olduğunuzu bilmek bana güç veriyor, benimle ilgilenen ve benim için üzülen herkese minnettarım, sizleri seviyorum canım şutarafagitti

entellyecim bu arada sonuçlarının iyi çıkmasına çok sevindim :) allahım böyle güzel haberler vermemizi sağlasın inşallah

bayanlar ben azıcık evi süpürüp silicem boşladım iyice toz arasında yok olmadan el atayım hepinize iyi akşamlar yarını hepinizi süper sağlık yüksek moralli neşeli göreyim emi öpüyorum a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…