Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

canımmm başın sağolsun tatlım :a015:

sağol canım
ben eşimi beğenmeye başladığım dönemde kız arkdaşı varmı yokmu öğrenmem gerek ona göre yakınlaşcam tabi blmem lazım avondan parfüm satmaya kalktım al valla bak kız arkdaşına l süper bu koku sürsün kız demiştim oda yok benim kız arkadaşım demişti o zaman bana al demiştim kaydirigubbakcemile3 oda sende bana laırsan bende sana alrıım demişti öyle karşıklı parfüm almıştık allam ne komik ya :roflol: bizde 2 yıl çıktık 1 yıl nişanlı kaldık 2,5 senlik de evliyiz

Kızlar şimdi doktordan geldim ama kafam çok bulandı. Kalp atışlarını çok net göremedim, eşim ben net olmasa da gördüm dedi, doktor da çok net değil, cuma günü gelin tekrar bakalım dedi. SAT'a göre 7+ 4'üm bugün itibariyle. Çok moralim bozuldu. Bugün çok net olarak görmemiz gerekiyordu. Çok korkuyorum :çok üzgünüm: senağlama

kızlarrr ben kendimi iyi hissetmiyorum başım ve midem yine kötü kesin bana nazar değiyor
ben çıkıyorum arkadaşlar evden yazmam artık yatıp dinlenmek istiyorum. kendinize çok çok iyi bakın hepinize iyi akşamlar....
yarın grl. inş. bye....

canım karından bakılmış galiba o yüzden aklına kötü şey getirme tamam mı

cerencim okutu kendini birine bari dikkat et dinlen evde
güle güle canım
filizcim bence endişelnme pek anlamam ne zaman duylur diye ama daha çok yeni hamileisn yinede görmüşsünüz sen bol bol dinlen doktorun ne dedi bu duruma

Aslında haftaya daha iyi anlarız durumu ama hafta sonunu endişeyle geçirmemeniz için cuma gelin dedi. Çok net bir şey söylemedi aslında

Aslında haftaya daha iyi anlarız durumu ama hafta sonunu endişeyle geçirmemeniz için cuma gelin dedi. Çok net bir şey söylemedi aslında

bu süreç içinde sakın stres yapma haftaya duyucakmışsınız bak belkide erkendi. bebişin ben burdayım sinyalini vermiş size içini ferah tut sen

bu süreç içinde sakın stres yapma haftaya duyucakmışsınız bak belkide erkendi. bebişin ben burdayım sinyalini vermiş size içini ferah tut sen

Eğer bunu da kaybedersem zaten pes edeceğim, 3 kere kürtaj yaşadım, onların psikolojisini daha tam üzerimden atamamışken yine öyle bir şey gelirse başıma bebek defterini kapatacağım. Bugün heyecanla ve korkuyla gittim, tamamen pozitiftim ve emindim kalp atışlarını göreceğime, üstelik doktor bu sefer ultrason çıktısını vermedi bana, dosyamın içine koydu. Yoksa hep verirdi. Bir terslik olduğu kesin diye düşünmeye başladım.

aklına kötü bişi getirme sende biliyorsun bu çok etkili sen ne düşünürsen o olur pozitif ol bebeğine inan orda duruyo pıt pıt kalbide atıyo
hem hakkımızda hayırlısı isyan bayrağını çekme sakın herşey bizim için iyiseyile kötüsüyle sen olumlu ol

canım şu anda bi sorun yok tamam mı sadece net göremedik cuma günü inş göreceksin meleğinin kkalp atışlarını:1hug:

Kendimi çok çaresiz hissediyorum arkadaşlar, hep dua ettim, hep allahıma yalvardım. Bazı arkadaşlar 7. haftadan önce görebiliyorlar kalp atışını. Niye ben demekten alamıyorum işte kendimi, isyan etmiyorum ama sormadan da edemiyorum işte

inşallah nurcum, inşallah cumaya görürüm kalp atışlarını. elimden geldiğince pozitif olmaya çalışıyorum ama bir düğme ya da şalter yok ki indireyim ve düşünmeyeyim

herkersin bir olcak değilki ne kadar geç görenler var sende bu cuma görüceksin kesin işallah üzme bebişini annem benim burda olduma inanmıyo demesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…