Bebilerinin yolunu gzleyen umutlu Hami ve Anne adaylar

şekerim dert etme o dediğin belirtilerin hepsini yaşıyorum ben kasık arısı lekelenme bile oldu ama tabir yerindeyse bunnar bi moka yaramadı salla gitsinnn bu ay mola veidk kendimize emi bi dahaki ay birlikte deriz aşy şuram ay buram diye :1hug:

aayyy aman mavi deniz ya off bırak gezme öyle yerlerde...
hadi kızlar açın bir konu ondan bahsedelim... bugüne kadar konuşmadığımız şeyler olsun. kafamız dağıılsın. ay bende sıkıldım ama gebe muhabbetinden hadi ama burcuuuu mavi deniz sizlere diyorummm...

tamam kafamdan atmaya çalışacam bu düşünceleri..kızlar cilt bakımı için temizleyici gibi ne ürünler kullanıyorsunuz..alın size konu bu ara fikirde almaya başladım hep..

tamam kafamdan atmaya çalışacam bu düşünceleri..kızlar cilt bakımı için temizleyici gibi ne ürünler kullanıyorsunuz..alın size konu bu ara fikirde almaya başladım hep..

hımmm... valla güzel bir konuya değindin tatlım fakat ben malesef hiç bir ürün kullanmıyorum. yani makyaj yapmayı seven bir insan değilim. kafamçokkarıştı temizleyici bakım setleri falan inan hiç birinden anlamam :tomato:
o yüzden ben sana bir yorum yapamayacağım canımın içi :)

şekerim bende pek makkaj yapmıyorumiş yerinde yapmıyorum cilt temizliği içinde hiç dikkat etmiyorum ama evde bi yığın tonik falan var şu malum markadan avon

ceren ay yazık sana canımya bak ne dicem benim yanımdaki arkadaşımda senin gibiydi tam bulantılarım geti derken demir ( gyno ferro sanaol )ilavesine başladı kusmaktan içi dışına çıktı .istersen bide gece yatmadan içmeyi dene olmazsa doktoruna söyle ilacını değiştirsin arkadaşım öyle yaptı ve şimdi çok rahat yeni ilacı gynoferon bu ilac midede kalmayıp bağırsağa geçiyomuş o yüzden bulantı yapmıyomuş cicim bidene istersen ama doktoruna danışmadan bişii yapma tammı şekerim:teselli:

sağol canım önerilerin için. bakalım yarında bir denicem kendimi eğer yine aynısı olursa doktoru arayıp söylicem ilacımı değiştirsin. madem ben mecburum bu demir hapını kullanmaya öyle ya bari bana zarar vermesin :)

harika bi konu açtın cicim ilk sen anlat bakalım sositososito

ben eski iş yerimde tanıştım benden sonra işe başladı eşim benimde o sıra ananem hastanedeydi sürekli kan lazımdı ben iş yerinden insalar toplayıp eşime bizi hastaneye götür diyodum hiç muahhbettim yoktu yanzlı muhabbet direkt böyle başladı birlikte günlerce hastaneye insan götürdük getirdik böylelikle aşık olduk

konu nasıl aşık oldunuz nerde tanıştınız hadi bakam anlatın

hımmmm. sanırım bu konunun ilk sazanı ben olucam... yerimseniben
biz eşimle arkadaş aracılığı ile tanıştık, samimi olduğum abim dediğim bir arkadaş (evli) bana dediki illede görüşün bir kerecikte olsa yalvar yakar. bende o sıralar boşum tabi, ama kafamda allak bullakkafamçokkarıştı ... hiiiiçç ciddi bir ilişkiye niyetim yok sarsıntıdan yeni çıkmışım kendimde değilim. senağlama
neyse arkadaşı bir atlattım iki oyaladım üç kandırdım derken bu hala ısrarcı o kadar ekilmiş olmasına rağmen :roflol:
baktımki pes etmeye niyeti yok tamam dedim görüşelim ama bir kereye mahsus ve öylesine gerçek sebebi bilmeyecek. arkadaş bana söz verdi ama yalanççiii meğer eşim herşeyi bilerek gelmiş yanıma. anam ilk görüşme gözler benim üstümde ben konuşuyprumda konuşuyorum çenem düşmüş hem nasıl sanırsınız kırk yıllık ahbabız :roflol:
ama tabi bu arada göz göze gelmemeye de dikkat ediyorum eşimle çünkü onun gözler hep bende....
neyse ilk görüşme geçti gitti ben bir daha gerek yok görüşmeye dedim, söz konusu beğeni değil tamamen benim duygularım yok içimde birşey o zaman...
tabi eşim abayı yakmış ne dediysem pes etmedi tam 8 ay uğraşırmı bir insan :uhm: vallahi yılmadan uğraştı ya ne dediysem ne ettiysem yılmadı adam...
canım benimmm iyikide yılmamış iyikide beni kazanmak için o kadar uğraşmış şimdi aşkımızın meyvesinin yolunu gözlüyoruz....
tabi 8 ayın sonunda ben buna karşı bir şeyler hissetmeye başladım ilgiden sanırım başım döndü :bbo:
sonrasında da başladık işte...
4 yıl sürdü ilişkimiz, dört yılın sonunda da dünya evine girdik bin bir zorlukla
aslında hikaye çok uzunda kısa kestim aydın havası olsun diye kaydirigubbakcemile3
eee başka kimler anlatıyor bakalım....

kızzz burcuuuu
bu arada ananene ne oldu?

pasaklılar sizi neiye kullanmıyonuz sonra cildiniz kirden yaşlanacak he heee..şak bir yana sorunlu bir cildim var sivilceli ve olunşan lekeriyle başım dertte bir yanı kuru bir yanı sivilceli..doktor bana md.formulatıon ürününün temizleme jelini verdi bebk istedigimizi her an olabilecegini söyledigim için içerigine bakarak seçti gebe süt emziren ve işlem geçirmiş kişilerde kullanabilirler diye..sivilcem için çok faydasını olacagını söylemem ama bana göz makyajınıda temzileyeceginide söylemişti..daha dün aldım neutrojenanın nemlendiricisini kullanıyorum..dün biodermanın bir ürününü gördüm sivilce oluşumu izlerin gitmesini saglayan bir ürün sanırım onuda özel bakım için alacam kızlar yüzüm çok fena oldu..neyse anlatmıyayım siz zaten başka konulara geçmişsini..neyse bana müsade...

biz eşimle uzaktan akrabayız benim teyzemin gelini eşimin teyzesi oluyor. yengem küçükken seni ahmete alacama derdi bende almam diye bağırırdım. Ben liseye giderken eşim üniversitede okuyordu uzun saçlı top sakallı hani liseliler için değişik bi tipti. Ben içten içe hayrandım zaten eşime oda bana hayranmış ama ben bana niye baksınki diyordum. lise öyele acaba görürmüyümlerle bitti. Liseyi bitirdiğim yıl kayınvalidem yengemi çağırmış oğlan ünv bitirdi şu sizin nuru gidip isteyelim demiş yengeme ben karşı çıktım tabi ünv okuyacam diye daha sonra yengem bizi tanıştırdı. Muhteşem şekilde 6 yıl geçirdik. Allaha şükür 1.5 yıldırda evliyiz meleğimizde gelyor şimdi ben daha başka ne isterim ki değil mi

deme öyle kızz. sen kullan memnun kalırsan bizede tavsiye edersin. hamilelikte benimde cildimde bozukluklar oldu ben pek kozmetik ürün kullanmayı sevmem. ama ilerde lazım olabilir o yüzden aramızda bunun bilincinde olan bir arkadaşımızın olupta tavsiyelerde bulunması çok güzel cicim...

o sivilce sorunu bendende oldu bu ay sırtım felaket kaşıtıda yapıo çözümü ne bilmiyorum ben yasmin kullanıodum korunmak için o cildime çok iyi geliyodu b tane sivilce yoktu ama şimdi kullanmadım için galiba çoğaldılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…