bebeklerınızı kanguruya takıyormusunuz

tabi bel ağrısı yapıyor çünki aynı hamilelikteki gibi bütün yükü bel taşıyor onu taktığımda hamileğim geliyo aklıma nezaman dışarı çıksak soluk soluğa kalıyodum yürüyemüyodum kardelende zayıf çok kilolu bir bebek değil dediğim gibi kısa zaman lar için uygun

sibel cok pahalıya almıssın canım yaa
bende ucuz bişey aldım artık kullanamayız cünkü hem agırlasıyorlar hem de belim agrıyor
canan onu nerden aldın bende istiyoommm

ay sorma selmacım ya gördükçe sinirim bozuluyo zaten
bende bel fıtığı başlangıcı var da bunun tanımlarında bel problemini engellemek için destekli falan yazıyodu
kendimi düşündüm ama bir gün pazara giderken kullandım 2 gün belim çok ağrıdı

bende kullandım ama sadece evin içinde.çünkü benim oğlan kucakçı olduğu için zorlanıyordum.kanguruya koyunca rahat ediyordum.ama artık kullanmıyorum.çünkü bebeğim ağır geldi ve bacaklarını koyduğum yer bebeğimin boğum yerlerini tahriş edip kanattı.ince bi şort vardı.o yüzden artık kullanmıyorum.zaten içinede zor sığıyordu.

Ben haftasonları bazen kullandım malum şimdi hava sıcak hiç takmadım valla pişer çocuğum içinde bizimkide kraft kalın içi kadife gibi sanki yakabilir sıcaklarda dr kısa süreli kullanırsan bişi olmaz dedi

evet yaa bana da kalınmıs gıbı geldı pıser ıcınde cocuk yazın dımı? sımdı 3,5 aylık bende yazın kullanmak ıcın alacaktım.. Ben vazgectım arkadaslar cogu memnun degıl

evet yaa bana da kalınmıs gıbı geldı pıser ıcınde cocuk yazın dımı? sımdı 3,5 aylık bende yazın kullanmak ıcın alacaktım.. Ben vazgectım arkadaslar cogu memnun degıl

Tabi canım şimdi alcaksan hiç alma sıcaklarda takılmaz gerçekten ama havalar serinken ben baya rahat ettim keşke daha erken alsaymışım dedim ama kaldırırım 2. bebişime kullanırım artıkdelikafaduldendelikafadulden
Benim oğluşum kucağı çok sevio kanguruya koyunca bi seviniyoki bi aşık aşık bakıo annesine bayılıyorum o bakışlara

Bebeklerımızde aynı donemdeymıs.. Bende Mart annelerındenım ama bırazcık erken geldı 7 subatta.. benımkı de kucak hastası bende bayılıyorum o bakıslara.. ama pısmesını ıstemem kangurunun ıcınde off ya bırascık dogrulsa arabaya atacam hemen

melekçim arabanız yatr posüzyona gelmiyomu

canım aslında travel set benımkı ana kucagı pusetın uzerıne takılabılıyor ama cocuk yınede hafıf dık kalıyor.. ana kucagını takmadıgımda da tam yatmıyor modelı bu.

mothercare atlan travel..(hedıye geldı ıstedıgım gıbı degıl )

kanduruya 4. aydan sonra takılıyormuş ben birkaç kez taktım amaaa beni çok yordu belimi çok ağrıttı, mümkünse bebek arabasında taşıyın daha kolayyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…