Bebeklere Mevlüt Kiyafeti

ççokkkkkkk Teşekkür Ederim Hepsi Birbirinden Güzel.erkeklerede Seçenek Varmiş Demekkii..

Valla benim eşim daha cinseyetini öğrenmeden alıp gelmişti mevlüt kıyafetini. Denizliden aldı. Burada satılmıyor. Yurtdışına ithal ediliyormuş. Çok güzel ama. Asası masası her şeyi var pelerini bile çok şeker bişey..Bizim içimize hep doğmuştu. Erkek olacağı...

mevlüt $ekerLeri: (almanyadakiler icin bi kac model :)

bu benim favorim :

Adları gibi çok şekerler.... Ben bebek sepeti olarak çocuk arabası modelimi yoksa beşik modelimi alsam karar vermiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz... Ne alacaksınız..........................

Adları gibi çok şekerler.... Ben bebek sepeti olarak çocuk arabası modelimi yoksa beşik modelimi alsam karar vermiyorum. Siz ne düşünüyorsunuz... Ne alacaksınız..........................

cocuk arabasi modeli cok güzelduruyo canim..
bende öle begeniorum ama daha pahali .. ucuzlarina kaciorum brz
zaten resimlerde favorimi isaretledim

cocuk arabasi modeli cok güzelduruyo canim..
bende öle begeniorum ama daha pahali .. ucuzlarina kaciorum brz
zaten resimlerde favorimi isaretledim

Ewet bebek arabası modeli daha güzel sanki. İnternette gerçekten pahalı. Kemeraltına gidip bakacağım.Bakalım fiyatlar orada nasıl. Ama pahalı mahalı almak istiyorum.. Yoksa içimde kalır.

ay çok güzller wallahi sünnet çocuğu gibi olmuşlarr bayıldımm:)

şekerleri harika yapmışlar wallahi ama gerçekten pahalı çünkü 1 tane almıcaksın sonuçta ama bende istiyorum bakalımm izmirden sipariş vereyim bari burda doğru dürüst bişi yokk

senace gerçekten çooooook güzelmiş canım. çok çok beğendim bayıldım valla güle güle giydir canım bebişine..

sanenecım çok güzelmişş mevlut kıyafetlerın güle güle giyisın kısın ınşallahhh.....ALLAH cümlemize o günlerıde göstersın ınşallah

senace annenin nerden aldığını biliyomusun?? gerçekten gördüklerim arasında en çok hoşuma giden bu oldu....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…