Bebeklere Mevlüt Kiyafeti

nasıl kızlar:icecream:

ben secip almadım belki aklıma bile gelmezdi babişimin aklına gelmiş o almış kızıma :sm_cool:

Son düzenleme:

BİZDE O KADAR SÜSLÜ OLANLARINI HASTANE İÇİN HAZIRLAYACAĞIZ.
HATTA ARKADAŞIM ALACAK.
EVE ÖZELLİKLE BİZİM İÇİN GELENLEREDE İKRAMIMIZ OLACAK.
AMA MEVLÜT DAHA KALABALIK OLACAĞI İÇİN, BİZ LOKUM İKRAM EDERİZ.
BİZDE BÖYLE BİR ADET TE VAR.
BEBEK İÇİN YAPILAN MEVLÜTLERİN HARİCİNDE, KUTU MEVLÜT ŞEKERİ DAĞITILIR.

ADASU ÇOK GÜZEL SAĞLIKLA GİYSİNBEBİŞİN.
NE GÜZEL GELİN GİBİ OLACAK KIZLARIMIZ :roflol:

ayyyyyyyyyyyyyyyy süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
bayıldım kız kıyafetleri bole işte yaaaaaaaaaaaaa

nasıl kızlar:icecream:

ben secip almadım belki aklıma bile gelmezdi babişimin aklına gelmiş o almış kızıma :sm_cool:

ay çok tatlı benim aklıma bile gelmemişti almak ama seninkini görünce çok özendim,artık almayı düşünüyorum

canım valla öyle benim bile aklımda yoktu düşün yani babam almış yaa adam neleri düşünmüş :roflol: ilk torun yaa heycan sardı tabi büyük büyük poşetlerde sürekli eli kolu dolu geliyo babişim sagolsun oda tekstilci oldugu icin gözüm kapalı güveniyorum kumaştan falan anlar zevkinede güvenirim ben hic dışardan kıyafet almazdım babamla ben modelist stlistlik yapıyoruz babamın kendi magzası var ben ciziyorum begendigim bir şey olursa oda kalıbını cıkartıp diker verirdi dışarıdan hic kıyafet almadım evlendikten sonra alıyoruz artık önceden babam bana diker getirirdi cok zevklidir cok güzel giyinirdim arkadaşlarım kıskanırdı cünkü üstümdeki kıyafetler hic bir yerde bulunmazdı :sm_cool::sm_cool:

adasu çoook güzell bişey bu ya nerden almış baban süper bayıldım wallla :içelim::içelim::içelim::içelim:

ben de alcam ama sanırım mevlüd 40 dan sonra yapılıo dimi işte o vakitler alırım...

adasucuğum çok güzel hayatım.. babanında maşallahı var nasılda bilmişte almış. güle güle kullanın canım.

çok güzel adasucum güle güle giysin bebeğin...

Adasu Canim çok Güzeeelll.allahim O Günleride Hayirlisiyla Getirse Artik.böyle Görünce Daha Bi Sabirsiz Oluyorum.artik Bebiş Gelince Cicisini Giydirir öyle çeker Koyarsin Eminim Prenses Gibi Olur.ya Evet Benim Babamda öyle çok Heveslidir.il Dişina çok çikardi Her Gitmesinde Bize Birsürü Kiyafet Alirdi Herkez Sorardi Nereden Aldiniz Diye.ayyy Babamida özledim Haaa.ha Birde Babam Oğluma Altin Künye Almiş Msnde Gösterdiler çok Güzeldi.keşke Bu özeni Eşimin Aileside Gösterse Ah Ah

ben değişik şeyleri sewerim çok zevkli olduğumu düşünürüm...
mevlüt kıyafeti heryer de satılanlardan herkesin aldığından olması şart değil cici bici şeyler olsun içime sinsin alırım saklamayı düşünüyorum torunuma hediye etmeyi hayal ediyorum:)

HERKES AYNI HEYECANI YAŞAMAYABİLİR CANIM BUNU DERT ETME KENDİNE.
HERKESİN SEVGİSİNİ GÖSTERME ŞEKLİDE FARKLIDIR.
BENİMDE KENDİ AİLEM ÇOK HEVESLİ ÇÜNKÜ ONLARIN İLK TORUNU.
KAYINVALİDEMDE HEVESLİ AMA ANNEM KADAR DEĞİL. ONUN İKİNCİ TORUNU :))
SONUÇTA BUNLARI DERT ETME.
EVET İLGİDEN MEMNUN OLUYORUZ AMA, BU BEBEK BİZİM.EŞİMİZLE AYNI HEYECANI YAŞIYORSAK GERİSİ ÖNEMLİ DEĞİL.
BENİM ÇOK TANIDIĞIM VAR.
ANNEANNELER, BABAANNELER DELİ GİBİ HEVESLİ.
BABA OLAYDAN Bİ HABER GİBİ.

HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ BEBEKLERİMİZİN SAĞLIĞI,
ŞİMDİ BİLE ÜZÜNTÜNÜ HİSSEDİYOR. MİNİK KUŞUN.
ONU ÜZME ANNESİ.

aynnennn canım sana katılıyoruma.s.

benimde annem ve babamın ilk torunları olucak ve cok hevesli heycanlılar:asigim: ama kaynanam kayınpederim annemler gibi degil bu 2. torunları cok rahatlar buda beni sıkıyodu başta neden benim gibi sevinmiyolar diye ondan sonra aman dedim benim kızım ne takıcam :dance:

Senace Erkek Için Olaninin Resmi Yokmu (( Yaaaa Ahh Bu Kizlar Ahhhh Süslü Süslü Rengarenk Ne Güzel şeyler Var Yaaaaa.

adasu senin kız ne şanslı böle kısss... walla kim bilir nasıl yakışır çok güzelmiş kıyafeti.. güle güle giyinir inş..

CANIM KAFAMA TAKMAMYA GAYRET GÖSTERİYORUM AMA BAZEN BÖYLE ALINIYORUM NAPİM.KAYINVALİDEMİN İLK TORUNU OLUCAK ANNEMLERİN 3. HATTA ABİMİNKİDE GELİYO YOLDA ONLA 4. TORUNU AMA KAYINVALİDEDEN DAHA Bİ HEVESLİ VE HEYECANLI.KAYINVALİDEM BANA TELEFONDA SORUYO YENİ DUYDUM HASTANE ÇIKIŞI DİYE BİŞEY VARMIŞ ALDIN MI ONDAN ALMADIYSAN AL ÇOK KULLANIŞLIYMIŞ DİYO ŞİMDİ GELDE SİNİR OLMA BANA DİYECEĞİNE KENDİN AL GETİR BANA BAK BENDE BUNU ALDIM ÇOK KULLANIŞLIYMIŞ DE.SONUÇTA DAHA BİLGİLİ BU KONULARDA ŞUNU YAPTIN MI BUNU YAPTIN MI? BEN NERDEN BİLEYİM DEMİ SANKİ 4.ÇOCUĞUMU DOĞURUCAM.SEN BÜYÜKSÜN EKSİK BİŞEY VARSA BEN TAMAMLARIM ONLARI DE DEMİ YANİ ŞİMDİ HAKLI DEĞİLMİYİM YAA.AMA YİNEDE ARTIK ESKİSİ KADAR TAKMIYORUM.:1no2:AMA BAZENDE KEŞKE ŞÖYLE OLSAYDI BÖYLE OLSAYDI DİYORUM NAPİM:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…