Bebeklere Mevlüt Kiyafeti

pr015033maxaw8.jpg

pr025033maxxm1.jpg

kızlar şimdi bir sitede gördüm bunu fiyatı da 19,90 ytl di sanırım.... markası da puan baby...
fikir olsun diye attım...a.s.

oy oyy cok tatlilar yha ..
almanyada pek mevlüt yapan yok ama ben yapsam mi evde diyorum ??
ne yiyecek dagitilio mevlütlerde?
annem yemek veriliyo diyoda..
o kadar insani agirlamakta sorun .. ama yaz oldugu icin benim teras ta var orayada bi kac sandalye atarim .. ne bilim iste napsam ki?
mevlüt yapmasam tek tek bebek görmeye gelecekler.. herkese ayri hazirlik :S

hilmiyecim bence yap mevlüt çok güzel oluyo ben yapmak için hevesleniyorum doğrusu dediğin gibi herkes tek tek gelceğine hepsini mevlüde çağırısın zaten o zaman hazırlık yapcaksın hepsi bi arada çıkıverir canım ama genede tercih senin canım...

oy oyy cok tatlilar yha ..
almanyada pek mevlüt yapan yok ama ben yapsam mi evde diyorum ??
ne yiyecek dagitilio mevlütlerde?
annem yemek veriliyo diyoda..
o kadar insani agirlamakta sorun .. ama yaz oldugu icin benim teras ta var orayada bi kac sandalye atarim .. ne bilim iste napsam ki?
mevlüt yapmasam tek tek bebek görmeye gelecekler.. herkese ayri hazirlik :S

ya hilmiyecim bu renkli yazıyı nasıl yapıosun bende koyuyorum ama olmuyo ya sinir oldum :uhm::kızgın:hem başına hem sonuan koyuyorum pembeyi işaretleyip olmuo :smiley-cool:

adasu ben yeni gördüm canım bebişinin mevlüt kıyafetini.nasıl yakışır kimbilir?helal olsun valla dedesine bak neleri düşünmüşte almış.ben hewnüz almamıştı.daha doğrusu burayı görmeden almak aklımda bile yoktu.benimde hemen oğluşuma şöyle papyonlu falan bişey almam lazım.nasıl özendim valla.ama kızlara daha cicili bicili şeyler var,çok sanşlı prensesler.ALLAH NAZARLARDAN SAKLASIN HEPSİNİ...

AŞKİTO valla burda mevlüt yapsanda yapmasanda muhakkak tek tek bebek görmeye gelirler.hatta mevlüt yaparsın gelirler,bide ayrıca gelirler.sen bence hazırlık işini pek düşünme çünkü mutlaka bi yardım eden olacaktır sana.bence mevlüt yap.hem sana,hem bebeğe iyi olur.nazara gelmezsiniz

bende papyonlu pantolonlu yelekli alıcamm daha doğrusu istedim gelince eklerim resmini

ya hilmiyecim bu renkli yazıyı nasıl yapıosun bende koyuyorum ama olmuyo ya sinir oldum :uhm::kızgın:hem başına hem sonuan koyuyorum pembeyi işaretleyip olmuo :smiley-cool:

yazi tiplerinin yaninda büyük A var ordan sec rengini yazina baslamadan önce..
bi de B ye basiyorum o da yukarda bak orda sagda canim ordanda kalinlastiriyorum :icecream:

ben mevlüt planlari yapayim en iisi..
annem de yanimda da ona sorup duruyorum .. 40 inda yapilir diyo ? öylemi..

evet canım 40nda yapılır mevlüt 40 cıkarılır

evet genelde 40ı çıktıktan sonra yapılır.
bide kırkını uçurmak için dışarıya cıkartılır bebek.ne alaka bilmem ama öyle biliyorum.ama sanırım öncaden 40ından önce anne ve bebek dışarı çımazdı.onun için açılsınlar diyedir o.ben çıkmayı düşünüyorum ama,bebişimide çıkarırım.güzelim yaz günleri evde oturulurmu hiç.bebişimde açık havada mışıl mışıl uyur...diye düşünüyorum.bakalım dışarı çıkmak için fırsat bulabılcezmi?

yazi tiplerinin yaninda büyük A var ordan sec rengini yazina baslamadan önce..
bi de B ye basiyorum o da yukarda bak orda sagda canim ordanda kalinlastiriyorum :icecream:

ben mevlüt planlari yapayim en iisi..
annem de yanimda da ona sorup duruyorum .. 40 inda yapilir diyo ? öylemi..

saol canım teşekkür ederimm denedim bakalım olmuşmusırnaşık şeyewet canım 40 ında oluo mevlüt

evet canim dogma büyüme almanyaliyim ben ..esimde öyle..
ben Tekirdagliyim ama kütük 4 yil önce ZonguldaK lisin artik diyo :))

resim nasıl eklenir bilmiyorum ama örgü olarak ta çok güzel şeyler var
her şey hazır olacağına kendi yaptığın bir ürünü giydirmek beni daha mutlu edecek bence deneyin hanımlar resim için yardım ederseniz denerim

resim nasıl eklenir bilmiyorum ama örgü olarak ta çok güzel şeyler var
her şey hazır olacağına kendi yaptığın bir ürünü giydirmek beni daha mutlu edecek bence deneyin hanımlar resim için yardım ederseniz denerim

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLA
http://www.resim-yukle.com/

BURADAN Browse TUŞUNA BAS ve BİLGİSAYARINDA KAYITLI OLAN RESMİ BUL.
RESİMİ BULDUKTAN SONRA Yükle BUTONUNA TIKLA.
ÇIKAN SAYFADAKİ EN ALTTA ÇIKAN ADRESİ KOPYALA.
http://www.resim-yukle.com/img01 DİYE BAŞLAYAN ADRES.
SONRA SİTEDE MESAJ PENCERESİNE GEL ve Araya Resim Ekle BUTONUNA TIKLA.
KOPYALADIĞIN SATIRI BURAYA YAPIŞTIR ve GÖNDER 

Araya Resim Ekle Butonu : Sarı dağ resmi gibi olan...

RESİM BÜYÜK GELİRSE AYNI YÖNTEMLE
AŞAĞIDAKİ GİBİ DE YAPABİLİRSİN.
ADRES FARKLI AMA

resize image?
( 150-112 ) / (320-240 ) GİBİ ÖLÇÜ SEÇENEKLERİ VAR.

150 -112 İŞARETLE ve O ŞEKİLDE DENE KOLAY GELSİN.

cok sekerler gercekten .. hazirliklar nasil gidio topicindede ben bi sürü mevlüt kiyafeti koymustum ama hangi sayfaydi bilmiorum :S

bencede gereklı değil kız bebişleri olacaklar için lolabılır çok güzel kıyafetler oluyo ama erkekler için olanlar bırdaha kullanılmıyo sütten cocouğu gibi ben normal kıyafet almayı düşünüyorum mevlüt içinn

X