Bebeklere Mevlüt Kiyafeti

senacecim senin bebişinde mevlüt kıyafeti çok hoş iyi günlerde kullan inşallah canım bugün bende bütün dükkanları dolaştım bi yerdeki çok hoşuma gitti rengi kremdi karar veremedim seninkidemi krem merak ettim??a.s.

CANIM EVET BENİMKİ DE KREM.
BEN BEYAZ SEVMiYORUM ZATEN.
KREM DAHA ÇOK HOŞUMA GİDİYOR. ( Böyle süslü kıyafetlerde )
BİRDE HANGİSİ HOŞUNA GİTTİYSE ONU AL.
BEN HASTANE ÇIKIŞI BEĞENMİŞTİM.
GÖRÜMCEMDE YANIMDAYDI. ÖDEMEYİ HEP O YAPMAK İSTİYOR DİYE ALMADIM.
SONRA GİTTİM KALMAMIŞTI :KK43:(

aşkitocum daha önce mevlüt kıyafetleri olan bi sitenin adını vermiştin princess miydi :uhm: neydi yawtatlicadiarzunaniknanik

:emir_bebek:ben mevlüt yapmaktan vazgectim .. [/QUOTE

aslında bende yapmak istemiyorum çünki burda bebek sallama diye bır adet var yaşlısı gencı mevlüde gelen herkes bebeği sallıyo kucağına alıp öpüp kokluo felan ve çok temız ınsanların yanıda çokta pasaklılar hasta olanlar oluyoo onuyaptırmak ıstemedığım için istemıyorumm..ama malesef yapmama gıbı bır şansımız yok ...adet halıne gelmış ve herkes yapıo bızde yapacağız..bir taraftanda çok güzel oluoo mevlüt yaa tatlı bır telaşı oluyo:icecream::icecream:

kafamçokkarıştı
aaa niye vazgeçtin askito..........................:sm_confused:

yha cnm burda zaten pek yapan yok..binde bir yani.. 20 kisi gelecekse bebek görmeye ona hazirlik yapicam.. mevlüt yaparsam onu cagir onu cagirma yine en az 50kisi.. havalarda sicak olucak zaten ..bebek görmeye gelenler hem belki tatil sonrasi gelirler ya da bebisim 3-4 aylikken felan..rahat ederim.. amann SIKINTI basti düsünürken ..vazgectim bende..

aşkitocum daha önce mevlüt kıyafetleri olan bi sitenin adını vermiştin princess miydi :uhm: neydi yawtatlicadiarzunaniknanik

evet canimöle bisii di de almanyadaydi o site zaten isine yaramaz..ama yinede istiosan bakayim neresiydi :S?

hııhhıhııııı yakaladım seni burdamısın hurii delikafaduldenyazdın bişeyler mevlüt için temmuz topiğine delikafadulden

X