Bebeklere Mevlüt Kiyafeti

masumkedi

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
131
0
KIZLAR BEBEKLERİNİZE MEVLÜT KIYAFETLERİNİ ALDINIZMI NETTEN BAKTIM AMA GÜZEL KIYAFETLER YOK SİZLER NE YAPTINIZ :teytey:

Ben almadım. Anneannesi almış beyaz,yelekli ,papyonu da var çok şeker birşey :))))))

canım ben aldım. çok güzel bişey çok aradım en sonunda istediğim gibi bişey buldum. çok gerekli bişey mevlütünde giymesi için.

BEN ÇOK ŞIK BİR MODEL BULDUM.
SÜPERDİ AMA HENÜZ ALMADIM.
BATTANİYESİYLE TAKIM 50 YTL...

TEK ALIRSAKTA 30 YTL.

SİZİN BULDUKLARINIZDA FiYATLAR NASIL?

benim hiç aklıma gelmedi almak.mevlüt bende yapıcam ama giysisi olduğunu duymamıştım.bende araştırıyım bakim.

senace heryerde bence fiyatlar 30-40 ytl battaniyesiz. bende alıcam inşallahta önce beyenmem lazım YA BENNN NİYE BU KADAR ZOR BEĞENİYORUM HERŞEYİİİİİİİİ ::::

benim babam almış mevlüt kıyafeti cok şeker bişi resmini ceker eklerim kızlar a.s.

BEN ÇOK ŞIK BİR MODEL BULDUM.
SÜPERDİ AMA HENÜZ ALMADIM.
BATTANİYESİYLE TAKIM 50 YTL...

TEK ALIRSAKTA 30 YTL.

SİZİN BULDUKLARINIZDA FiYATLAR NASIL?

battaniyesiyle beraber takım hiç görmedim ben yaaaa..
tek satılıyo diye tek aldım. 53.00 ytlydi indirimli 35 e aldım

Kizlar Ben Ilk Defa Duydum Buradan Mevlüt Okutulduğunu Anneme Sordum Bizim Adetlerde öyle Bişey Yokmuş Annemde şaşirdi.ama Tabi Her Yerde Farklidir.ama Ben Anneme Dedim Ilk Olsun Ben Okutayim Annmde Tamam Dedi.gider Memlekette Okuturum.ama Daha Nasil Bişey Alicam Bilmiyorum şuan Araştiriyorum.aldiklarinizin Resmini Koyarsaniz Almayanlarada Fikir Olur

ben ekliycektim canım şimdi hem kızımın cicilerini hemde mevlüt kıyafetini resimleri cektim ama resimleri yükliycegim sitede sorun var yüklüyemiyorum daha sonraya kaldı artık

BEN ALIR ALMAZ PAYLAŞIRIM CANIM.
BİZDE BADEM ŞEKERİ YA DA LOKUM İKRAMIDA YAPILIR.
BENDE ONLARI BU KESE İÇİNDE İKRAM EDECEĞİM.

ben daha almadım mevlüt kıyafeti, benim 40 ım ramazana denk geliyor ramazandan sonra yapıcam dolayısıyla .. tam olarak ne zaman yapıcağım belli olmadığı için kıyafetini de almadım henüz.. bebek şekeri konusu biraz kafamı karıştırdı yanlız.. benim bildiğim kadarıyla bebek şekeri hastanede ve sonrasında eve ziyarete gelenler için yapılıyor , eşim de doğum yapan iş arkadaşlarını hastane ziyaretine gidince ikram etmişler , hatta bir tanesi pembe leylek ve bebekli buzdolabı süsüydü çok da güzeldi ben de mıknatıslı buzdolabı süsü olanlardan yaptırcam kısmetse :dance: mevlüt konusuna gelince özellikle erkek çocuklar için imkan varsa mutlaka kurban kesiliyor , akika kurbanı , mevlütte ikram ediliyor galiba .. tam olarak bu kısmı ben de bilmiyorum .. ama ikramlı olması gerektiğini biliyorum .. hayırlısı bakalım o günlere çıkalım yaparız bişeyler nasılsa yerimseniben

benimde eltim alıcak mevlüt kıyafetini izmirden getirecek ben şuanda merzifondayım o yüzden burda güzel yok tulum biçiminde yapmışlar hep bende öle istemiyorum ayrı ayrı pantolonu papyonu yeleği olsun istiyorum bakalım getirince görücem artık...

cok güzel şeyler var bakalım benimde babam almış kaynanam yaparız mevlütü diyor hayırlısıyla yapıcaz inş. hee resmini ekliycem birazdan bebişimin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…