Bebeklere Mevlüt Kiyafeti

senace annenin nerden aldığını biliyomusun?? gerçekten gördüklerim arasında en çok hoşuma giden bu oldu....

CANIM BİLİYORUM TABİ...
BENDE BUNU BEĞENMİŞTİM DAHA ÖNCE...
BATTANİYELİ TEK SET BUYDU, FiYATINI BİLE BİLİYORUM.
EMİNÖNÜ HAVUZLU HANDA KARDEŞLER BEBE DiYE BİR YER VAR.
ORADAN ALMIŞ.
FİYATI DA BATTANİYELİ SET 50 YTL :))

çok teşekkür ederim senace... inşallah buralarda bulabilirim. yoksa karşıdan alıcam artık...

albi47336.jpg

evet canım anadolu yakasındayım daha önce karşıdaydım ama beylikdüzünde. avrupa yakası alışveriş yönünden çok daha avantajlı

evet canım anadolu yakasındayım daha önce karşıdaydım ama beylikdüzünde. avrupa yakası alışveriş yönünden çok daha avantajlı

EVET BURASI ALIŞVERİŞ İÇİN İDEAL.
HEM SEÇENEK BOL, HEM FİYAT OLARAK DAHA MAKUL...
BEBİŞİN iİÇİN, GELİRSİN SENDE BURALARA :))

bakalım artık maçlarda bitti sayılır. hafta sonu eşimi ikna edersem geçeriz karşıya inşallah. tekrar teşekkür ederim bu arada google dan arattırdım havuzlu hanı bir çok kişi fiyatının uygun olduğunu ve her şeyi bir arada bulunduğunu dolaşmaya gerek kalmadığını söylüyo.. sende benim burayı keşfetmeme neden oldun.. seviyorum temmuz annelerini yaaaa.s.

bakalım artık maçlarda bitti sayılır. hafta sonu eşimi ikna edersem geçeriz karşıya inşallah. tekrar teşekkür ederim bu arada google dan arattırdım havuzlu hanı bir çok kişi fiyatının uygun olduğunu ve her şeyi bir arada bulunduğunu dolaşmaya gerek kalmadığını söylüyo.. sende benim burayı keşfetmeme neden oldun.. seviyorum temmuz annelerini yaaaa.s.

CANIM HAVUZLU HAN ÇOK EKONOMİK, FAKAT AKLINDA BULUNSUN DÜKKANLAR ARASINDA ÇOK FiYAT FARKI DA OLABİLİYOR.
GEÇEN HAFTA SONU AYNI MARKA, AYNI MODEL HASTANE ÇIKIŞINI BİR DÜKKAN 40 YTL,
DİĞERİ 30 YTL ye BIRAKTI :))

CANIM HAVUZLU HAN ÇOK EKONOMİK, FAKAT AKLINDA BULUNSUN DÜKKANLAR ARASINDA ÇOK FiYAT FARKI DA OLABİLİYOR.
GEÇEN HAFTA SONU AYNI MARKA, AYNI MODEL HASTANE ÇIKIŞINI BİR DÜKKAN 40 YTL,
DİĞERİ 30 YTL ye BIRAKTI :))

tutturabildiğine desene sanace :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

ben de senın gıbıyım çok arastırırım

url=http://img337.imageshack.us/my.php?image=resim122gy4.jpg][img=http://img337.imageshack.us/img337/1520/resim122gy4.th.jpg][/url] buda benım melegımın elbısesı

anladım canım dikkat ederim saol. ama insanın yanında eşi oldumu rahat pazarlık yapamıyo.. kimlik değiştiriyorum gözüm dönüyo resmen pazarlık yaparken:))

canım "bi yakınının bebeğine"nazar değebilir:))) çok tatlı yaaa. maşallah.. ben hamileyim karnım burnumda tekmeleyip duruyo ama hala bazen idrak edemiyorum böyle böyle dünyalar güzeli bir şeye sahip olacağımı... kıyafetide çok güzelmiş ama bebek daha çok dikkatimi çekti:))

canım "bi yakınının bebeğine"nazar değebilir:))) çok tatlı yaaa. maşallah.. ben hamileyim karnım burnumda tekmeleyip duruyo ama hala bazen idrak edemiyorum böyle böyle dünyalar güzeli bir şeye sahip olacağımı... kıyafetide çok güzelmiş ama bebek daha çok dikkatimi çekti:))

BU BEBEK ALMAN BABAYLA,
TÜRK ANNENİN ORTAK ÜRÜNÜ... :))
MELEZ BEBEK

senacecim senin bebişinde mevlüt kıyafeti çok hoş iyi günlerde kullan inşallah canım bugün bende bütün dükkanları dolaştım bi yerdeki çok hoşuma gitti rengi kremdi karar veremedim seninkidemi krem merak ettim??a.s.

X