bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

kızlar ben artık listeyi takip edemicem ama benim için dua eden kişileri not aldım okuyorum hergün hak geçmesin diye
bıdıkcım için 10 kürsi 500 ya şafi
ahmet yahya için 50 kürsi 300 ya şafi okudum Allah kabul etsin

dün eşim işten çıkması gerektiğini ve buaydan sonra korunmamız gerektiğini söyledi hemde koskoca 1 sene
kpss ye hazırlanıcaz birlikte tüm umudum bu aya kaldı 1 sene nasıl geçer hiç bilmiyorum bukadar çok isterken bebek offf buaydan sonra isteyen değil istemeyen olucam zor olacak benim için çok zorrrr

allah yolunuzu açık etsin canım benim ama bence korunmayı erteleyin bak nasıl sabırsızca bekliyoruz istiyoruz sonra o 1 sene için keşke deme ben korunduğum aylar için nasıl pişmanım anlatamam Doğrusunu siz bilirsiniz benimki bir tavsiye arkadaşımm

kızlarrr pozitif çıktıııı bebişim benimle galibaaaa

ayy çok sevindim kardeşim topiğimizin ilk bebeği geldi oh oh maşallh darısı bizlerin başına bol bebişli topiğimiz olsun inş kaç yıldan beri istiyordun bebek kardeşim sorun neydi tedavimi oldun bizimle paylaş bizde umutlanalım

buarada 100 yaşafi çektim 5 ayetelkürsi okudum duayı kim topluyor arkadaşlar ben herzaman giremiyorum herzaman girebilecek arkadaş varsa toplasa negüzelolur kadeşler birisi ilgilensin topiğimizle lütfen

kızlarrr pozitif çıktıııı bebişim benimle galibaaaa
heeeeeeeeeeeeeeeeeey yupppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii oley sonunda hamilemiz var cok guzel topikimiz var kizlar tebrikler canim Allah sagsalim kucagina almayida nasib etsin ilk cocukmu?
ozel birsey yapmismiydin bu ay:93:
Allah razı olsun hepinizden canlarımmmm dua edin nolur sırayla kesemizi kalp atışlarını görelim hayırlısıylaaaa bu sefer herşey yolunda gitsinnnnn
dualarimiz zaten hergun var canim duaarimiz seninle canim insallah keseyi gordum yazarsin kalp atislarini gorduk yazarsin ve he addim buyudukce bebeyin buraya yazarsin sagsalim kucagina al bebegini

kizlar ben 12 gundu esim olmadigi icin hergun burdaydim sabah aksam simdi esim bugun dondu bende cok olamiyicam burda
ama bir teklifim var
herkes okusun yazdigini kimin sirasi baksin nekadar toplanirsa o kardesimize gitsin yani duayi toplamiyalim diyorum:26:
ben adetliyim biter bitmez abbdest alib okuyucam dualari sirasiyla hergun 33 Ayatel kursusu okuyucam 300 Ya Safi diyiceem ve yazicam kimin adi varsa listemizde hepsine gider insallah banada tabi
kendimi cok borclu hiss ediyorum
bize okundu arkadaslarimiz kaldi diye nolur okudugunuz dualari Helal edin
benimde adet bitsin okuyucam Allah herkesin yardimcisi olsun
hamilelerimiz arka arkaya gelsin Allahin izniyle bende tabi
uzulduyum gunlerimi hepsini unutuyum hamile haberimi duyunca
burdaki herkes o mutlulugu yasasin
kismet herkesin kucagini Rabbim bebekle doldursun

bu arada çok geçmiş olsun.şakalaşırken biraz dha dikkatli olmak gerek

oldu bir kere zaten o kadar kötü olduki kana dayanamayan ben bir damla göz yaşı dökemedim yoksa ablamı hastaneye benden önce götürcektik

allah razı olsun canım benim.üzüldüm gelmiş kırmızılar sana Bu son olsun bu ay sana uğurlu bebişli gelsinn..duaların için yürekten bir aminnnnnnn öpüldün canım..

kızlar eger ıstıosanız duaları ben toplarım duzene gırer bı sekılde

ne güzel olur ,ne iyi yaparsın canım

canlar pekı nabalım gunde 313 ayetel kursı zor oluyor bazı arakadasları aramızda calısanlar gıremeyenler oluor sanırım buna bı ayarlamamız lazım nasıl okuyalımm

amiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn canim coooooooooooooooooook sagol
sanada gecmis olsun ben azeriyim benn sizde ne ilk okudum anlamadim sonra anladim uzulme su vurma iyi olucaktir
bagla sikica su deymesin ve calismalari ihmale verme insallah bebeyin gelir bu ay

pembe patk sen mi topluyorsun duaları kim topluyor artık bir karara vardıralım lütfen ?????????*
tveety senin dua toplanmadı sanırım bugün ikisini aradan çıkarmamız gerekecek sanırım .......

canlar pekı nabalım gunde 313 ayetel kursı zor oluyor bazı arakadasları aramızda calısanlar gıremeyenler oluor sanırım buna bı ayarlamamız lazım nasıl okuyalımm

günde toplam 100 ayetel kursi olsun bence yada herkes günde bir yasin okusun nedersiniz???????

pembepatik kısçe üzülme sakın çünkü daha yeni evlisiniz 2 ay sonra bir yıl olcak bak ben 7 yıldır bekliyorum ............

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

OLUR BEBEM BÖYLE ŞEYLER ANLAMADIĞINDA DAHA AÇIK ANLATIRIM YETERKİ ANLAMADIM DE :) BAZEN ACELEDEN DE YANLIŞ YAZABİLİYORUM BU HAFTA ÇOK ÇALIŞMAK LAZIM BANYO İŞİ VAKİT ALICAK AMA NE YAPALIM YETERKİ OLSUN BEBİŞİMİZ ..
EŞİME DEDİM Kİ AKINTIM BAŞLAMIZ ÇALIŞMALAR OLACAK HEM RAMAZAN HEM BU DİKİŞ İNŞALLAH ZORLU MÜCADELEMİZİN KARŞILIĞINI ALIRIZ BEN ÇIKIYORUM CANIM ÖPÜLDÜNNNN

biliyorum cnm hiç istemeyerek tamam dedim üzüldüğümü bile beli etmemeye çalıştım ama eşimede kıyamıyorum hiç hak etmediği bi işte çalışıyor çok bunaldı istersen çıkmayayım dedi ama ben ona kıyamadım bide bunun kontrolleri var üstesinden gelemeyiz dedi çıkarsam elim kolum bağlandı ben hep hayırlısı olsun diye dua ettim artık sizden gelecek bebiş haberlerine sevinicem burda inş.tez zamanda hepinizden güzel haberler bekliyoum

kızlar duada sayının hiç önemi yok inanın ..... bunu hocalar din adamları söylüyor önemli olan niyet ve Allahın kabul etmesidir onun için okuyabildiğimiz kadar okuyalım buraya yazalım tek tek toplayacağız diye uğraşmayalım bence en güzeli bu nedersinizzzzzzzzz

pembepatik kısçe üzülme sakın çünkü daha yeni evlisiniz 2 ay sonra bir yıl olcak bak ben 7 yıldır bekliyorum ............
RABBİM DAHA DA BEKLETMEZ TEZ VAKİTTE CÜMLEMİZİN BEBİŞLERİ GELİR İNŞALLAHHHHH .KİMSENİN KUCAĞI BOŞ KALMASIN

acil durumun yoksa çıkmasaydın canım şu durumu netleştirsekdik nasıl yapacağımızı nedersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…