bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

evet çok şükür hamileyim iyi dileklerin için tşk ederim.ALLAHIM çocuk isteyen herkese hayırlısıyla nasip etsin inş.darısı hepinizin başına canlar

bulutefe cok mutlu oldum gorunce allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin ayrıca geçmiş olsun iyi bak kendinede bebeginede bi an önce iyileşirsin inşallah

tuylerim diken diken oldu inan Rabbime binlerce sukurler olsun seni cok merak ediyordum ne guzel hamileymissin coooooooooooooook cok sevindim gercekden Rabbim yuzunu guldurmus ne guzel haber bu cok sevindim

canim benim ben giremesemde aklim hep sizlerdeudi
duvalarimda allah razi olsun cok ozledim sixleri
iyice iylesip evime gitcam lptop aliriz insallah
donereim araniza tlf yazmazi zor oluyo dilerimki
rabbim hicbirimizin kucaklarini bos birakmaz
vakti zamani vardir herseyin inanki umudum tamamen
bitmisti ama inaniyorum hepimiz anne olcaz duvalarim
sizlerle allah hepinizden razi olsun gonlunuzdekini
tez vakitte versin aminnnnnnnnnnnnn

maaşallahhh ne çok hamiş olmuşşşşş ayağımı iyi sürtmüşüm demek kiiiiiiii
tek tek isim yazamıyorum ama hepinizi tebrik ederim Rabbim sağlıkla hayırla kucağımıza almayı nasip etsinnnnnnn
hadi halayaa

bulutefe cok mutlu oldum gorunce allah saglıkla kucagına almayıda nasip etsin ayrıca geçmiş olsun iyi bak kendinede bebeginede bi an önce iyileşirsin inşallah

Allah herkese çocuk sahibi olmayı nasip eder inşaallah

Dua'ya bende katılmak isterim 2 hafta sonra çalışmalara başliycaz bizde :) Annem bebek sahibi olmak için 2 yıl tedavi görmüş şimdi bende korkuyorum ya benimde tedavi görmem gerekirse die :/

rose merhabahayat ve birgülüm için 10 ar ayetel kürsü 100 er yaşafi.allah kabul etsin

rose ; 50 ayetel kursı + 400 Ya şafi
merhabahayat; 40 ayetel kursı + 300 Ya şafi okudum canlarım..

senınde bayramın mübarek olsun cnm teşekkürler cnm Allah kabul etsin ...

25 ayetel kursi 100 ya şafi okuyacağım canım içn rahat olsun ..... Allah kabul etsin şimdiden ...

allah razı olsun canım
kizlar herkese selam nasilsiniz?
bu biizim dua topigimiz bos kalmasin gelinde meryem suresi okumaya baslayalim listeler yapalim
cok kisiye vesile olmus bizlerede vesile olsun gelin okuyalim

kizlar herkese selam nasilsiniz?
bu biizim dua topigimiz bos kalmasin gelinde meryem suresi okumaya baslayalim listeler yapalim
cok kisiye vesile olmus bizlerede vesile olsun gelin okuyalim

onu ezbere bilmedigimden zor olur okumam ama ayetel kürsüyle eşlik etsem size..

onu ezbere bilmedigimden zor olur okumam ama ayetel kürsüyle eşlik etsem size..

tabiki canim katilirim, nasil okuyacagiz yazarsaniz sevinirim :)
hepimiz gunde bir tane okuyalim ve ara vermeden okudukca bura yazalim herkes kendi icin okuyuicak ve dilegince burdaki listedeki kizlarin adinida cekicek ki Ya Rabbim benim gibi isteyenlerede nasib et

hepimiz gunde bir tane okuyalim ve ara vermeden okudukca bura yazalim herkes kendi icin okuyuicak ve dilegince burdaki listedeki kizlarin adinida cekicek ki Ya Rabbim benim gibi isteyenlerede nasib et

peki hepimiz ayni gun mu baslayalayalim ben elimden geldigince okur arkadaslar icinde dua ederim,ama diyelim adet olduk (benim yakin cunki) yerimize diger arkadaslar okuyabilir mi onuda ogrenelim canim,rabbim hayirlisiyla hepimizi sevindirsin insallah yakin zamnda

canim hepimiz yarindan baslayalim ve kac tane okudugumuzu yazalim diger arkadaslarda gelsin birleselim kimin eksik okudugu varsa bizler birer birer okuyup hediyye ededlim

canim hepimiz yarindan baslayalim ve kac tane okudugumuzu yazalim diger arkadaslarda gelsin birleselim kimin eksik okudugu varsa bizler birer birer okuyup hediyye ededlim

ay ben yarin yalnis dedim cunki adetliyim 3-4 gune baslarim ama kim isterse baslasin yarindan
yazalim sayini listeni kim yapar ben yapamiyorum aramizda yapa bilen varsa yapsin baslayalim

BENİDE YAZARSANIZ LİSTEYE SEVİNİRİM...
BEN 41 HAMİLE KADINA AYETEL KÜRSİ OKUTTUM İNŞALLAH İSTEKLERİMİZ KABUL OLUR...
BİRDE AYETEL KÜRSİ OKUYAN BAYANLARIN İSİMLERİNİ YAZIP KABEDE BULUNAN HOCALARIN ANMASI DİYE BİR BİLGİ EDİNMİŞTİM BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

Arkadaslar bu ay sorunsuz giderse hersey insallah asılama olacagım. Cocuk icin tefriciye baslamıstım 1600 tane eksigim var yardımcı olurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…