bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

tam olarak ne oldu anlaymadım??

ablamla şakalaşırken ablamın saati benime takıldı kanadı dr.gittik ben kopmuş almamız lazım dediler ve ufak bir operasyon ile alındı 7 tane dikiş atıldı.bu haftada benim ovulasyonum hesaplamalarıma göre dikişim var birkaçgün banyo yapamam o yüzden canım sıkkın ne yapcam en verimli olan ve çalışma zamanı oofff offf

benin tam olarak ne tarafta.sarabiliyorsan poşetle sar yıkanmadan önce.ıslanmazcanım

bu arada çok geçmiş olsun.şakalaşırken biraz dha dikkatli olmak gerek

amin inşallah.çok istiyorum gebe olmayı.eşim üzülmeyeyim diye belli etmiyor ama o da çok istekli
ÜZÜLMEZLER Mİ AYNEN BİZİM GİBİLERDE BAKMA KIYAMADIKLARI İÇİN RAHAT OLMAYA ÇALIŞIYORLAR .RABBİM TEZ VAKİTTE SEVİNDİRSİN BİZLERİ..

dikişlerin sanırım 4güne kadar iyileşir.yıkansanda sorun çıkarmaz.dikkatli olup aceleyle yıkanıp hemen kurula ALLAHIN izniyle hiçbişey olmaz.

20-25 TEMMUZ BENİM OVULASYON DEDİĞİN GİBİ CANIM YA ÖYLE YAPAYIM BEN BİR AYDAHA BEKLEMEK ÇOK ZOR..GELSİN ARTIK BEBİŞLERİMİZ YAA

aklına kötü şeyler getirme ve bu günleri kaçırma

inş kalp atışını duyar cinsiyetini görür tekmelerini hissedersin :)) sanki içimden erkek geçti sağlıklı olsun inş canım
aminnnnnnn inan kız erkek hiç farketmez Rabbim sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin yeter ki bizim minik mucizemiz o
canım ya biraz bealirtilerinden bahseder misin?
canım 1hafta öncesinde kasıklarımda batmalar göğüs uçlarımda acıma ve midemde iftara kadar süren bir bulantı-ekşime arası bişey hissediyordum ve bıraksalar tüm gün uyurum
cnm hayırlı olsun kucağına almayı nasip etsin Allah ilk hamişimizde belli oldu çatlıyodum meraktan:124: bundan sonrası çorap söküğü gibi gelir inş:118::118:
aminnn canım benim aminnnn inşallah o günleri de gösterir Rabbim bizepeşim sıra gelin inşallahhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…