bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN:emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49:

OLUR BEBEM BÖYLE ŞEYLER ANLAMADIĞINDA DAHA AÇIK ANLATIRIM YETERKİ ANLAMADIM DE :) BAZEN ACELEDEN DE YANLIŞ YAZABİLİYORUM :KK34:BU HAFTA ÇOK ÇALIŞMAK LAZIM BANYO İŞİ VAKİT ALICAK AMA NE YAPALIM YETERKİ OLSUN BEBİŞİMİZ ..
EŞİME DEDİM Kİ AKINTIM BAŞLAMIZ ÇALIŞMALAR OLACAK :KK49::KK49::KK17::KK17: HEM RAMAZAN HEM BU DİKİŞ İNŞALLAH ZORLU MÜCADELEMİZİN KARŞILIĞINI ALIRIZ :KK9::KK9::KK9::KK9: BEN ÇIKIYORUM CANIM ÖPÜLDÜNNNN:KK54::KK54::KK16::KK16:
insallah bu ayki mucadelenin sonu hamilelik olucak Allahinda izniyle RABBIM versin tez zamanda bebegini:emir_bebek::emir_bebek:

kızlar duada sayının hiç önemi yok inanın ..... bunu hocalar din adamları söylüyor önemli olan niyet ve Allahın kabul etmesidir onun için okuyabildiğimiz kadar okuyalım buraya yazalım tek tek toplayacağız diye uğraşmayalım bence en güzeli bu nedersinizzzzzzzzz

doğru dıosun da canım ozaman karısıo kıme okundu dıe sayfalar karısıo:S bence 100 ayetel kürs okuyalım yada 1 yasin 100 ya şafi

listedeki herkes geliyor mu acaba ???????bence gelen yok aliste içinde belki okumayan da gene de kimsenin günahını almak istemem ama bir düzenleme yapılmalı bence ......

pembepatik kısçe üzülme sakın çünkü daha yeni evlisiniz 2 ay sonra bir yıl olcak bak ben 7 yıldır bekliyorum ............

kendimi iyice kaptırmışım bebişime pembe yelek bile ördüm pembe patik örüyordum beceremedim:KK1:onu bıraktım herşeyin bi zamanı varmış seninde inş.bu ramazan ayının yüzü suyu hürmetine Rabbim yüzünü güldürür meryem suresini oku cnm bol bol meryem suresinin yüzü suyu hürmetine inş.en yakın zamanda kavuşursun bebişine :KK49:

pembepatk serçem tveety ecrin nedersiniz 100 ayetel kursi 100 şafi yada günde bir yasin ne yapalım ???????***görüşlerinizi yazın lütfen yada olmaz derseniz
herkes okuyabildiği kadar okur gelir yazar başka seçenek yada başka fikri olan var mı ???????????

canlar pekı nabalım gunde 313 ayetel kursı zor oluyor bazı arakadasları aramızda calısanlar gıremeyenler oluor sanırım buna bı ayarlamamız lazım nasıl okuyalımm
ecrin canim bence sayinin onemi yok rose dogru diyo kim nekadar okuya bilirse okusun hergun nekadar toplanirsa onu hediyye ederiz yeterki her kes okusun
kızlar duada sayının hiç önemi yok inanın ..... bunu hocalar din adamları söylüyor önemli olan niyet ve Allahın kabul etmesidir onun için okuyabildiğimiz kadar okuyalım buraya yazalım tek tek toplayacağız diye uğraşmayalım bence en güzeli bu nedersinizzzzzzzzz
benim bir arkadasimda oyle dedi dua sayla yapilmaz dedi cok dua et ne kadar cok olursa okadar iyi dedi Rabbim gonlumuzdekileri bilendir saya ne ihtiyac var dedi bencede kim nekadar okursa okusun ama herkes okusun diyorum duamiz cok olsun goklere yukselsin Rabbim duysun sesimizi kucaklarimizi doldursun :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

pembepatk serçem tveety ecrin nedersiniz 100 ayetel kursi 100 şafi yada günde bir yasin ne yapalım ???????***görüşlerinizi yazın lütfen yada olmaz derseniz
herkes okuyabildiği kadar okur gelir yazar başka seçenek yada başka fikri olan var mı ???????????

belki ben yasin okuyamayabilirim herkes okuyabildiği kadar ya şafi ayetel kürsi okusun duanın azı çoğu olmaz bence hem önemli olan birbirimz için dua etmemiz bir müminin diğer mümin kardeşine ettiği dua kabul olurmuş benm fikrim dua toplanmasada ogün listedeki kişi girer bakar kim ne okumuş herkesde okudugu duayı kendisi bağışlar o kişiye benm fikrim bu kardeşlerim

kendimi iyice kaptırmışım bebişime pembe yelek bile ördüm pembe patik örüyordum beceremedim:KK1:onu bıraktım herşeyin bi zamanı varmış seninde inş.bu ramazan ayının yüzü suyu hürmetine Rabbim yüzünü güldürür meryem suresini oku cnm bol bol meryem suresinin yüzü suyu hürmetine inş.en yakın zamanda kavuşursun bebişine :KK49:

canım kendini üzme inan bir yıl gelip geçiyor su gibi akııp gidiyor oda gelir geçeer canını sıkma olur mu ??
okurum canım inşallah aminnn inan çok istiyorum ama manevi durumlardan dolayı tüp bebek yaptıramadım ...

evet ecrin kardeşim sen topla negüzel olur düzenli olur hem En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

ecrin canım günlük mutlaka girersin değil mi??? eğer hergün akşam gelir toplarım dersen sen topla canım ........
duaya gelincede bence 100 ayetel kursi 100 ya şafi olsun nedersiniz????????

tamam cnm ben varım okuyabildiğim kadar okurum yazarım elimden geldiğini yapmaya çalışıyorum kürsi ile ya şafi okurum

ozaman şöle yapalım listemızı yapalım okuyacak olanlar okuyabıldıımız kadar ayetel kürsi ve ya şafı gunun sonunda gırıp toplayım bagıslayalım oarkadasımıza

canim bence kim nekadar okursa eskisi gibi yassin toplayalim:KK48:
kim okursa Allah razi olsun okumayannanda Allah razi olsun dualarimiz herkese gitsin zaten biz okudugumuz dualarin karsiligini Rabbim veriyo savabi zaten o ki, kimese okunan duanin karsiligini vardir meleklerde sana okuyo duymustum ben
ben adetliyim bitince mutlaka okuyucam hergun yazicam Allah herkesden Razi olsun okuyanlardanda okumayanlardanda :KK48:

belki ben yasin okuyamayabilirim herkes okuyabildiği kadar ya şafi ayetel kürsi okusun duanın azı çoğu olmaz bence hem önemli olan birbirimz için dua etmemiz bir müminin diğer mümin kardeşine ettiği dua kabul olurmuş benm fikrim dua toplanmasada ogün listedeki kişi girer bakar kim ne okumuş herkesde okudugu duayı kendisi bağışlar o kişiye benm fikrim bu kardeşlerim

bence 100 ayetel kürsi 100 ya şafı_?

kararımız herkes istediği kadar okuyup günlük buraya yazmasıdır............ şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum ..........

canım kendini üzme inan bir yıl gelip geçiyor su gibi akııp gidiyor oda gelir geçeer canını sıkma olur mu ??
okurum canım inşallah aminnn inan çok istiyorum ama manevi durumlardan dolayı tüp bebek yaptıramadım ...

ecrin canım günlük mutlaka girersin değil mi??? eğer hergün akşam gelir toplarım dersen sen topla canım ........
duaya gelincede bence 100 ayetel kursi 100 ya şafi olsun nedersiniz????????

evet canım heraksam gırer toplarım duaları bağışlarız

م Bismillahirrahmanirrahim.
Günde 313tane AYET-EL KÛRSİ ve 100 Ya ŞAFİ İsmi Azamı
okuyup hediye edelim

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn"
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun

DUA LİSTEMİZ

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2800 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2300 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi +4850 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi 4053 Ya Şafi

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve aşılamasının tutması 221 Ayetel Kürsi

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

bulutefe/ceylan 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

anneolmak/hande 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

umudumbitmesin/halime 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması

elanor01/çiğdem 01.08.2013 Perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik

BIDIKCIM /cansu 02.08.2013 Cuma Sağlıklı sorunsuz hamişlik

ebrulimavi/ebru 03.08.2013 Cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik +hayırlı sağlıklı evlat için

ecrin23/merve 04.08.2013 Pazar hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarının olması

ada67/ 05.08.2013 Pazartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik tüp bebeğin tutması

mabelkiz/mabel 06.08.2013 Salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

rose3507 07.08.2013 Çarşamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik

istyen herkes katılabılır insallah rabbim ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze

arkadaşlar listedeki bıdıkcım cansu benim tveety22 cansu diye dua edersiniz günü geldiğindeee bunu yazmamın sebebi bıdıkcım diye girmedğimden okumadığım düşünülmesin diye yazdım arkdşlr:KK37:

Listeyi yenileyelim mi öyle dursun sırayla okuyalım mı nedersiniz????????????

X