bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

insallah bu ayki mucadelenin sonu hamilelik olucak Allahinda izniyle RABBIM versin tez zamanda bebegini

doğru dıosun da canım ozaman karısıo kıme okundu dıe sayfalar karısıo:S bence 100 ayetel kürs okuyalım yada 1 yasin 100 ya şafi

listedeki herkes geliyor mu acaba ???????bence gelen yok aliste içinde belki okumayan da gene de kimsenin günahını almak istemem ama bir düzenleme yapılmalı bence ......

pembepatik kısçe üzülme sakın çünkü daha yeni evlisiniz 2 ay sonra bir yıl olcak bak ben 7 yıldır bekliyorum ............

kendimi iyice kaptırmışım bebişime pembe yelek bile ördüm pembe patik örüyordum beceremedimonu bıraktım herşeyin bi zamanı varmış seninde inş.bu ramazan ayının yüzü suyu hürmetine Rabbim yüzünü güldürür meryem suresini oku cnm bol bol meryem suresinin yüzü suyu hürmetine inş.en yakın zamanda kavuşursun bebişine

pembepatk serçem tveety ecrin nedersiniz 100 ayetel kursi 100 şafi yada günde bir yasin ne yapalım ???????***görüşlerinizi yazın lütfen yada olmaz derseniz
herkes okuyabildiği kadar okur gelir yazar başka seçenek yada başka fikri olan var mı ???????????

canlar pekı nabalım gunde 313 ayetel kursı zor oluyor bazı arakadasları aramızda calısanlar gıremeyenler oluor sanırım buna bı ayarlamamız lazım nasıl okuyalımm
ecrin canim bence sayinin onemi yok rose dogru diyo kim nekadar okuya bilirse okusun hergun nekadar toplanirsa onu hediyye ederiz yeterki her kes okusun
benim bir arkadasimda oyle dedi dua sayla yapilmaz dedi cok dua et ne kadar cok olursa okadar iyi dedi Rabbim gonlumuzdekileri bilendir saya ne ihtiyac var dedi bencede kim nekadar okursa okusun ama herkes okusun diyorum duamiz cok olsun goklere yukselsin Rabbim duysun sesimizi kucaklarimizi doldursun

belki ben yasin okuyamayabilirim herkes okuyabildiği kadar ya şafi ayetel kürsi okusun duanın azı çoğu olmaz bence hem önemli olan birbirimz için dua etmemiz bir müminin diğer mümin kardeşine ettiği dua kabul olurmuş benm fikrim dua toplanmasada ogün listedeki kişi girer bakar kim ne okumuş herkesde okudugu duayı kendisi bağışlar o kişiye benm fikrim bu kardeşlerim

canım kendini üzme inan bir yıl gelip geçiyor su gibi akııp gidiyor oda gelir geçeer canını sıkma olur mu ??
okurum canım inşallah aminnn inan çok istiyorum ama manevi durumlardan dolayı tüp bebek yaptıramadım ...

evet ecrin kardeşim sen topla negüzel olur düzenli olur hem

ecrin canım günlük mutlaka girersin değil mi??? eğer hergün akşam gelir toplarım dersen sen topla canım ........
duaya gelincede bence 100 ayetel kursi 100 ya şafi olsun nedersiniz????????

tamam cnm ben varım okuyabildiğim kadar okurum yazarım elimden geldiğini yapmaya çalışıyorum kürsi ile ya şafi okurum

ozaman şöle yapalım listemızı yapalım okuyacak olanlar okuyabıldıımız kadar ayetel kürsi ve ya şafı gunun sonunda gırıp toplayım bagıslayalım oarkadasımıza

canim bence kim nekadar okursa eskisi gibi yassin toplayalim
kim okursa Allah razi olsun okumayannanda Allah razi olsun dualarimiz herkese gitsin zaten biz okudugumuz dualarin karsiligini Rabbim veriyo savabi zaten o ki, kimese okunan duanin karsiligini vardir meleklerde sana okuyo duymustum ben
ben adetliyim bitince mutlaka okuyucam hergun yazicam Allah herkesden Razi olsun okuyanlardanda okumayanlardanda

bence 100 ayetel kürsi 100 ya şafı_?

kararımız herkes istediği kadar okuyup günlük buraya yazmasıdır............ şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum ..........

evet canım heraksam gırer toplarım duaları bağışlarız

arkadaşlar listedeki bıdıkcım cansu benim tveety22 cansu diye dua edersiniz günü geldiğindeee bunu yazmamın sebebi bıdıkcım diye girmedğimden okumadığım düşünülmesin diye yazdım arkdşlr

Listeyi yenileyelim mi öyle dursun sırayla okuyalım mı nedersiniz????????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…