bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

tam olarak ne oldu anlaymadım??:KK53:

ablamla şakalaşırken ablamın saati benime takıldı kanadı dr.gittik ben kopmuş almamız lazım dediler ve ufak bir operasyon ile alındı 7 tane dikiş atıldı.bu haftada benim ovulasyonum hesaplamalarıma göre dikişim var birkaçgün banyo yapamam o yüzden canım sıkkın ne yapcam en verimli olan ve çalışma zamanı oofff offf:KK50::KK50:

ablamla şakalaşırken ablamın saati benime takıldı kanadı dr.gittik ben kopmuş almamız lazım dediler ve ufak bir operasyon ile alındı 7 tane dikiş atıldı.bu haftada benim ovulasyonum hesaplamalarıma göre dikişim var birkaçgün banyo yapamam o yüzden canım sıkkın ne yapcam en verimli olan ve çalışma zamanı oofff offf:KK50::KK50:

benin tam olarak ne tarafta.sarabiliyorsan poşetle sar yıkanmadan önce.ıslanmazcanım

bu arada çok geçmiş olsun.şakalaşırken biraz dha dikkatli olmak gerek

amin inşallah.çok istiyorum gebe olmayı.eşim üzülmeyeyim diye belli etmiyor ama o da çok istekli
ÜZÜLMEZLER Mİ AYNEN BİZİM GİBİLERDE BAKMA KIYAMADIKLARI İÇİN RAHAT OLMAYA ÇALIŞIYORLAR .RABBİM TEZ VAKİTTE SEVİNDİRSİN BİZLERİ..:KK49::KK49:

dikişlerin sanırım 4güne kadar iyileşir.yıkansanda sorun çıkarmaz.dikkatli olup aceleyle yıkanıp hemen kurula ALLAHIN izniyle hiçbişey olmaz.

20-25 TEMMUZ BENİM OVULASYON :KK50: DEDİĞİN GİBİ CANIM YA ÖYLE YAPAYIM BEN BİR AYDAHA BEKLEMEK ÇOK ZOR..GELSİN ARTIK BEBİŞLERİMİZ YAA :emir_bebek::emir_bebek:

ÜZÜLMEZLER Mİ AYNEN BİZİM GİBİLERDE BAKMA KIYAMADIKLARI İÇİN RAHAT OLMAYA ÇALIŞIYORLAR .RABBİM TEZ VAKİTTE SEVİNDİRSİN BİZLERİ..:KK49::KK49:

aminnnn

20-25 TEMMUZ BENİM OVULASYON :KK50: DEDİĞİN GİBİ CANIM YA ÖYLE YAPAYIM BEN BİR AYDAHA BEKLEMEK ÇOK ZOR..GELSİN ARTIK BEBİŞLERİMİZ YAA :emir_bebek::emir_bebek:

aklına kötü şeyler getirme ve bu günleri kaçırma:KK1:

inş kalp atışını duyar cinsiyetini görür tekmelerini hissedersin :)) sanki içimden erkek geçti :KK53::KK53: sağlıklı olsun inş canım :emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:
aminnnnnnn inan kız erkek hiç farketmez Rabbim sağlıklı hayırlı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin yeter ki bizim minik mucizemiz o:KK16::nazar:
canım ya biraz bealirtilerinden bahseder misin?:KK17:
canım 1hafta öncesinde kasıklarımda batmalar göğüs uçlarımda acıma ve midemde iftara kadar süren bir bulantı-ekşime arası bişey hissediyordum ve bıraksalar tüm gün uyurum:KK1:
cnm hayırlı olsun:nazar: kucağına almayı nasip etsin Allah ilk hamişimizde belli oldu çatlıyodum meraktan:KK76::KK76::124: bundan sonrası çorap söküğü gibi gelir inş:118::118:
aminnn canım benim aminnnn inşallah o günleri de gösterir Rabbim bizepeşim sıra gelin inşallahhhhhhhh:KK52::KK52:

X