bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

30 Ayetel Kürsi 300 YA ŞAFİ okudum. umarım hakkında herşey gönlünce ve hayırlısı olur.tez vakitte bebeğine kavuşman dileğiyle arkadaşım

Amin Canım aminnn
Allah Razı Olsun Çok teşekkür ederim.
Sizlerde en kısa zamanda bebişinize kavuşanlardan olursunuz.

33 Ayatel kursusi
300 Ya Safi cektim
Allah kabul etsin kucaklarimizi doldursun
volim canim tez zamanda sevinirsin insallah

1o ayetl kürsi 100 ya şafi çektm hepinizi duama dahil ettm

Kızlar canlarım1000ya şafı

ALLAH RAZI OLSUN CANIM ;RABBİM HUZUR VE HAYIRLI EVLAT VERSİN..

canlar benim çok tuhaf karın ağrım var.göğüslerimde baya şişti.hafif sızlıyo.bulantım yokta ama hafif hafif arada bi kokulardan tiksinti geliyo

bi de çok afedersiniz bolca genelde sarı ve arada da beyaz akıntım var.öyleki iç çamaşırım hep ıslak. daha önceleri hiç böyle olmazdı:26:

400 ya şafiii
20 ayetel kürsi okudum

ayetel kürsiyi daha okuyacaktım ama fazla olmus diğer arkadaşa geçmiş zaten o yüzden diğer topikteki dualarıma devam edeyim dedim canlar..

Rabbim dualasımızı tez zamanda kabul etsin hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah

benide ekler misiniz listenize? Hem dua ederim hemde dua kabul ederim.siz yapmam gerekeni söyleyin yeter.bu aralar çok sıkkınım belki biraz olsun rahatlarım.

ekliyom fıstıgım allah kabul etsin okuyabildigin kadar ayetel kürsi cekebildigin kadar ya şafi cek kuzum aksam bildir bana öptüm

Bıdıkcım kuzum cok tatlısınız masallah allah yar ve yardımcınız olsun kuzum insallah 2 nizin arasında tatlı bebiş resimleride görürüz insallah :)

Canlarım allaha sükür düzelttik sükür dün öldüm öldüm dirildim hala etkisindeyim mahhavoldum ac ac orucum suanda.ama barıstık sükür hepinizi cok seviyorum girecegim tekrar sela vakti gelyo duam var cok öpyom bu mübarek günde birbirimizden dualarımızı eksik etmeyelim

Son düzenleme:
arkadaşlar hatasonu nete giremiyorum.ama hergün 30 ayatel kürsi ve 300 şafi okuyacam.girip yazamıyom diye listede beni unutmayın.dualarım sizinle

Ohh çok şükür Allah sevenleri ayırmasın tatlım. Gönlünden ne güzellik geçiyosa Allah kabul etsin.

selam arkadaslar benıde lısteye yazarmısınız bende bugunkı arkadas ıcın 20 ayetel kursı 100 ya şafı okudum....

selam kizlar nasilsiniz ben dualarimi aksam okuyucam aksam gelicem Tulay icin dualar getiricem optum hepinizi
ikizbebe barismana coooooooooooooooooooooook sevindim hep mutlu ol bidenem

aykuzum çok sewindim bitanem barışmmana sen hep mutlu ol emii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…