bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

hayir arkadaslar lutfen cikarmayin ben okurum 313 ayetel kursusu arkadasima kim katilmak isterse vakit gelince Alah yardimcisi olsun ama lutfen cikarmayalim
bende seni opuyorum canim kolay gelsin esin geldimi kiz kovustunmu yarinle
canımmm ya sen bitanesin koca gün ağlamadım ama bu mesajın beni ağlattı canım benim seni görmeden çok sevdim ve çok benimsedim ki merak etmeyesin beni diye sana özeldende mesaj attım canım benim ya fırsat bulursam net olan bi yerden mutlaka giricem okuyamasamda dua edicem yarimde geldi canım kavuştuk Allahım kimseyi sevdiğinden ayırmasın çok öpüyorum senide canım kardeşim

aglamak yok sakin aglama bak kizarim haaaa
bende seni cok seviyorum tanimasamda benim kardesimsin biz dualarimizi sana edicez
gitdiyin yerde mutluluk huzur senin olsun hep gul hep sevin kardesim insallah geri donusunde hamileyim yazacaksin burda halaylay cekicez Allahinda izniyle senin adina

canı beni neden sildinnnn listeden

Küstüm sana duygu beni listeye yazmamısınn bende dua ediyorum ama neden beni sildinzz çok üzüldümm

canm benm neden listeden silinsinki adın biz eminzki sen bizi dualarına dahiledeceksin mutlaka hem dua karşılıklımı olacak illa hayatta herşey var bizde giremeyblrz hemn adımız silnsnmi listeden ben sana dualarımı göndercm canım

yok kuzum ya kimseyi cıkarmıyoruz herkes aynı yerli yerinde duracak bende duygusalım aglatmayın beni

sercem1 33 Ayetel Kürsi 300 Ya Şafi

ikizbebis44 50 Ayetel Kürsi 450 Ya Şafi

pembeptk 41 Ayetel Kürsi 500 Ya Şafi

AhmetYahya 30 Ayetel Kürsi 300 Ya Şafi

BIDIKCIM 10 Ayetel Kürsi 100 Ya Şafi

tulay_20 20 Ayetel Kürsi 500 Ya Şafi

elenor01 50 Ayetel Kürsi 200 Ya Şafi

nfy_9185 30 Ayetel Kürsi 300 Ya Şafi

asbelove 50 Ayetel Kürsi 300 Ya Şafi

umudumbitmesin 50 Ayetel Kürsi 100 Ya Şafi

ECEM8736 100 Ayetel Kürsi 700 Ya Şafi

nargazeli 30 Ayetel Kürsi 100 Ya Şafi

kızlar hepinizin agzınıza gönlünüze saglık insallah özlemin hamile haberlerinide tez zamanda alırız duaların kabul olsun canım insallah hamiş kalırsın bebişinin resimlerini koyarsın buraya insallah.bu mübarek ayda okudugumuz dualar kabul olsun insallah hepinizin duaları kabul olsun :)

Selam kizlar.hergun tek bir kisiye mi okunuyor? Beni aydinlatip araniza alirsaniz sevwrek katilirim hayirlisiyla.

Selam kizlar.hergun tek bir kisiye mi okunuyor? Beni aydinlatip araniza alirsaniz sevwrek katilirim hayirlisiyla.

evet kuzum hergün bir kişiye okunuyor okuyabildigimiz kadar Ayetel kürsi ve Ya Şafi Esmaül Hüsnasını cekiyoruz okudugumuz sayıyı herkez yazıyo topluyoruz okişiye hediye ediyoruz canım katılmak istersen gercek adınıda yaz kuzum

Evet cok istiyorum allahin izniyle.ismim ebru.bende hayirli saglikli salih yada saliha bir evlat icin istiyorum.

م Bismillahirrahmanirrahim.
Günde 313tane AYET-EL KÛRSİ ve 100 Ya ŞAFİ İsmi Azamı
okuyup hediye edelim

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn"
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun

DUA LİSTEMİZ

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2800 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2300 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi +4850 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve aşılamasının tutması 149 Ayetel Kürsi

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

bulutefe/ceylan 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

anneolmak/hande 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

umudumbitmesin/halime 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması

elanor01/çiğdem 01.08.2013 Perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik

BIDIKCIM /cansu 02.08.2013 Cuma Sağlıklı sorunsuz hamişlik
ebrulimavi/ebru 03.08.2013 Cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik +hayırlı sağlıklı evlat için

istyen herkes katılabılır insallah rabbim ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze

canım bende aranıza katılmak ıstıorum eğer kabul edersenız.. gercek adım merve.. nıyetım hayırlı saglıklı salıh ve salıha evlatlarımın olması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…