bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

Tülay kardeşm için ve hepnz için 10 ayetel kürsi 100 yaşafi okuyacam fazla okursam yazarm yinede gece girdiğimde yazcm akşam okuyablrm çünkü

aykuzum çok sewindim bitanem barışmmana sen hep mutlu ol emii

sükür kuzum biraz bozuk daha tabi ama buna sükür Allah YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN KIZLAR RABBİMİZ HERKESİN DİLEĞİNİ KABUL EYLESİN İNSALLAH...HEPİMİZ MUTLU OLALIM İNSALLAH

Son düzenleme:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM ;RABBİM HUZUR VE HAYIRLI EVLAT VERSİN..

Çok sağol tatlım Allah Razı Olsun.
Rabbim duanı kabül edip tez zamanda sana da geri dönsün inşallah.:KK16:[/QUOTE

BEBİŞİN SANA GELİCEK AZ KALDI,ÇOK NAZLI BU YAHUU :KK34:

KIZLARRRRRRRRRRR :KK16: ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN..DÜN AĞLADIM HERKEZ BENİM İÇİN SAYISIZ DUALAR ETTİ ALLAH İZİN VERİRSE BENDE BAŞLICAM AMA ÇALIŞITIĞIM İÇİN OLMUYOR TAM BAŞLIYORUM YA TLF YADA BİRİ GELİYOR..
HAKLARINIZI HELAL EDİN OLURMU..:KK16::KK16::KK54::KK54:

AHH Bİ OLSADA TEYZELERİNE RESİMLERİNİ ATSAK..RABBİM TEZ VAKİTTE EVLATLARIMIZA KAVUŞMAYI NASİP EDER İNŞ.HERKEZİN GÖNLÜNDEN GEÇEN OLSUN..HEPİNİZİ SEVİYORUM.İYİKİ VARSINIZ:KK16::KK16::13::emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49:En Büyük KK

CANIM İNSALLAH BEBEK MÜJDESİYLE AGLARSIN.KIZLAR HEPİNİZİ COK SEVİYORUM MUTLU OLUN BEBEKLERİNİZ TEZ ZAMANDA OLSUN İNSALLAH CANLARIM ALLAH BÜYÜK

Tülaycım 30 ayetel kürsi 450 ya şafi okudum allah kabul etsin bu mübarek günde insallah bebişine hamile kal tez zamanda

tamam kuzum allah razı olsun adın ne ve dileğin ne kuzum

selam bende tüp bebek tedavısıne baslıyıcam agustos yada eylul ayında dualarınıza ıhtıyacım var hayırlısıyla gebe kalıp ogluma saglıklı bır kardeş dünyaya getirmek istıyorum ...bu arada 30 ayetel kursı daha okudum tulay arkadasıma toplamda 50 oldu bugun okudugum...rabbım kabul eylesın ınsallah...

ALLAH RAZI OLSUN CANIM ;RABBİM HUZUR VE HAYIRLI EVLAT VERSİN..

CANIM İNSALLAH BEBEK MÜJDESİYLE AGLARSIN.KIZLAR HEPİNİZİ COK SEVİYORUM MUTLU OLUN BEBEKLERİNİZ TEZ ZAMANDA OLSUN İNSALLAH CANLARIM ALLAH BÜYÜK

İNŞ SİNİRLERİM ÇOK BOZUK İŞ YOĞUNLUĞU BEBEK STERSİ FATURADA HATA VAR DİYE OTURDUM AĞLADIM :KK43::KK43: YA BİRDE BİRAZ YÜZÜM DÜŞSÜN ÜZÜLME OLCAK İLLA HERŞEY BEBİŞE BAĞLANIYOR.. GEL ARTIK BE BEBİŞİM ÜZME BENİİ :emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49: ÖPÜLDÜNÜZ

allah razı olsun canım ;rabbim huzur ve hayırlı evlat versin..

Inşş canım olurda atarsın resimlerini bizde hepimz atarız inş ben ultrasonunu bile atcmm valla ayın 24 reglm düzensz oldugu iiçin yine geçecek ama test yaparım yinede 5 gün var sabırsızlanıyrm heray negatif çizgisini görmekten yoruldum inş bu ay olurr duanıza dahil edin neolur cansu kardeşinizi ben hepinize ediyorm buarada hakkım hell olsun canm sende et edebidiğince duanın azı çogu olmaz tatlım yatrken bile okuyabldiğini okuyamazsan bile allha elaç bizim içindeee

canımsın yaa..mutlu ettin benii..inş sen benden önce müjdeyi verirsin benim adetim yeni bitti o yüzden vakit çok :KK34::KK34: Etmezmiyim tatlım heran heryerde.ayetel kürsi için dedim tam başlıyorum tlf çalıyo,hadi birdaha biri geliyo duam yarım kalıyo ama kendim için her yalvarışımda sizler için de diliyorum..rabbim tez vakitte bizlerin sesini duysun bebişlerimize sağlıcakla kavuşalım inş..:KK54::KK54:

benim de yarin gunum 21 i test yapicam eyer ikarsa testin resmini aticam bura Allahin izniyle.. dusuunun kizlar gun gun kasrnimiz buyudukce merak edicez birbirimizi hadi cekib koysana diyicez ayyyyyyyy cok guzel gunler olurdu vallah:KK49::KK49::KK49:

İNŞ SİNİRLERİM ÇOK BOZUK İŞ YOĞUNLUĞU BEBEK STERSİ FATURADA HATA VAR DİYE OTURDUM AĞLADIM :KK43::KK43: YA BİRDE BİRAZ YÜZÜM DÜŞSÜN ÜZÜLME OLCAK İLLA HERŞEY BEBİŞE BAĞLANIYOR.. GEL ARTIK BE BEBİŞİM ÜZME BENİİ :emir_bebek::emir_bebek::KK49::KK49: ÖPÜLDÜNÜZ

:KK43: ALLAH BÜYÜK CANIM ALLAH BÜYÜK ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN. KUZUMMM BEBİŞİNE TEZ ZAMANDA KAVUS İNSALLAH

tulay icin 303 Ya Safi cekdim namazdan sonrada Ayatel kursusunu okurum Allah kabul etsin

benim de yarin gunum 21 i test yapicam eyer ikarsa testin resmini aticam bura allahin izniyle.. Dusuunun kizlar gun gun kasrnimiz buyudukce merak edicez birbirimizi hadi cekib koysana diyicez ayyyyyyyy cok guzel gunler olurdu vallah:KK49::KK49::KK49:

insallah rabbimiz o günleride en kısa zamanda hayırlısı ile göstersin bize,insallah bu mübarek günde yakarısımız duy allahımmmmmmm ya resulallah

X