bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

Tülay kardeşm için ve hepnz için 10 ayetel kürsi 100 yaşafi okuyacam fazla okursam yazarm yinede gece girdiğimde yazcm akşam okuyablrm çünkü

aykuzum çok sewindim bitanem barışmmana sen hep mutlu ol emii

sükür kuzum biraz bozuk daha tabi ama buna sükür Allah YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN KIZLAR RABBİMİZ HERKESİN DİLEĞİNİ KABUL EYLESİN İNSALLAH...HEPİMİZ MUTLU OLALIM İNSALLAH

Son düzenleme:

Tülaycım 30 ayetel kürsi 450 ya şafi okudum allah kabul etsin bu mübarek günde insallah bebişine hamile kal tez zamanda

tamam kuzum allah razı olsun adın ne ve dileğin ne kuzum

selam bende tüp bebek tedavısıne baslıyıcam agustos yada eylul ayında dualarınıza ıhtıyacım var hayırlısıyla gebe kalıp ogluma saglıklı bır kardeş dünyaya getirmek istıyorum ...bu arada 30 ayetel kursı daha okudum tulay arkadasıma toplamda 50 oldu bugun okudugum...rabbım kabul eylesın ınsallah...

benim de yarin gunum 21 i test yapicam eyer ikarsa testin resmini aticam bura Allahin izniyle.. dusuunun kizlar gun gun kasrnimiz buyudukce merak edicez birbirimizi hadi cekib koysana diyicez ayyyyyyyy cok guzel gunler olurdu vallah

tulay icin 303 Ya Safi cekdim namazdan sonrada Ayatel kursusunu okurum Allah kabul etsin

benim de yarin gunum 21 i test yapicam eyer ikarsa testin resmini aticam bura allahin izniyle.. Dusuunun kizlar gun gun kasrnimiz buyudukce merak edicez birbirimizi hadi cekib koysana diyicez ayyyyyyyy cok guzel gunler olurdu vallah

insallah rabbimiz o günleride en kısa zamanda hayırlısı ile göstersin bize,insallah bu mübarek günde yakarısımız duy allahımmmmmmm ya resulallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…