bebek sahıbı olmak anne olmak ısteyenler gelın lısteyapıp hergun bırımıze duva edelım

önemli değil ama beni unutmana kırıldım insan hemşosunu unuturmu ballı sen naptın sevgilinle düzeldimi aranz

unutmadım kuzum eski kayıt ettiğim belgeyi yayınlamısım leptopa kayıt etyom duaları.eskisini yayınlamısım.kafam dalgın kusuruma bakma canım.kasıtlı yapmadım.aram kötü iyi degilim hiç

unutmadım kuzum eski kayıt ettiğim belgeyi yayınlamısım leptopa kayıt etyom duaları.eskisini yayınlamısım.kafam dalgın kusuruma bakma canım.kasıtlı yapmadım.aram kötü iyi degilim hiç

sıkma canını birbirinizi özlediğinzden oluyo bende eşimle uzakken çok tartışırdım ama şimdi mşşlh iyiyiz sen üzülme yaa neşe kaynağısın sen üzülmk yakışmaz ayrıca yazdıklarına gözgezdrdim benm eşimde beni hiçbiryer göndermezdi hep evdeydm şimdide durum aynıı yalnz asla biyereçıkamam çöp atmaya bile eşimle giderm hereyere profil resmime baktınmı eşimle ben biraz yüzümüz fazla belli olmayan foto koydum malum sonuçta internet ortamı ya baksana bir yorumunu merakediyorm yakışıyozmu

bakıyom tatlım benim .cok inat ve cok dediğim dedik.cok zor biri.ve sabahtan beri aglıyorum bugünüm nasıl gecti bir ben biliyorum.basım catlıyo.düsünüyomus bırakıp bırakmamayı ben o acıyı cekmek istemiyom ne güzel sizler sevdiklerinizlesiniz rabbim banada acı bende sevdigimle olmak istiyom

hoşgeldn canım aramıza

canım gördüm masallah cok tatlısınız uzaktan görünyo cok net deil ama cok yakısyonuz.allah nazardan saklasın :) mutlulugunuzu daim etsin insallah kuzum esin görüp kızmasın canım resme.aranızda sorun olmasın kuzu.ben korkuyom facem vardı kapadım inanın sırf aramız bozulcak die.
Ecrinmi gelmis kız sayfayada bakamıyom

م Bismillahirrahmanirrahim.
Günde 313tane AYET-EL KÛRSİ ve 100 Ya ŞAFİ İsmi Azamı
okuyup hediye edelim

YA KAADİR,YA KAYYUM YA KAVİYY YA KAİM,YA CAMİ YA VEDUD,YA KUDDUS OLAN ALLAH’IM SANA TÜM MÜBAREK İSİMLERİN İLE SESLENİP ELLERİMİ İLAHİ DERGAHINA AÇTIK DUALARIMIZI KABUL ET AMİN

"Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn"
"Anlamı : Zekeriya’yı da hatırla. Hani o, Rabbine, “Rabbim! Beni tek başıma bırakma. Sen varislerin en hayırlısısın” diye dua etmişti.Peygamberimiz Hz.Muhammed S.A.V e Salat ve Selam olsun

DUA LİSTEMİZ

nick okunacak tarih ne için okuyoruz?

ikizbebis44/duygu 15.07.2013 pazartesi sevdiğine kavuşup hayırlısı ile evlenmesi ve sağlıklı sorunsuz hamişlik 313Ayetel kürsü+1991 Ya Şafi okuduk Allah kabul etsin amin

sercem1/aypara 16.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2800 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

pembeptk/melek 17.07..2013 çarşamba sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi+2300 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

volim/özlem 18.07.2013 perşembe sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi +4850 Ya Şafi okuduk Allah Kabul Etsin Amin

tulay_20/tülay 19.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik 313 Ayetel Kürsi

asbelove/canan 20.07.2013 cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve aşılamasının tutması 149 Ayetel Kürsi

deniz_1988 21.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

Nargazeli /çiğdem 22.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

niley 23.07.2013 salı sağlıklı sorunsuz hamilelik

folikasitka 24.07.2013 carsamba sağlıklı sorunsuz hamişlik

ecem 25.07.2013 persembe sağlıklı sorunsuz hamişlik

ECEM8736 /canan 26.07.2013 cuma sağlıklı sorunsuz hamişlik

bulutefe/ceylan 27.07.2013 cumartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

anneolmak/hande 28.07.2013 pazar sağlıklı sorunsuz hamişlik

umudumbitmesin/halime 29.07.2013 pazartesi sağlıklı sorunsuz hamişlik

AhmetYahya /emine 30.07.2013 salı Sağlıklı sorunsuz hamişlik

nfy_9185/nafiye 31.07.2013 çarsamba Sağlıklı sorunsuz hamişlik ve tüp bebeğinin tutması

elanor01/çiğdem 01.08.2013 Perşembe Sağlıklı sorunsuz hamişlik

BIDIKCIM /cansu 02.08.2013 Cuma Sağlıklı sorunsuz hamişlik

ebrulimavi/ebru 03.08.2013 Cumartesi Sağlıklı sorunsuz hamişlik +hayırlı sağlıklı evlat için

ecrin23/merve 04.08.2013 Pazar hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarının olması

istyen herkes katılabılır insallah rabbim ramazanı şerifin duvalarımızın hurmetıne saglıklı hayırlı azaları tam evlatlar nasıp etsın herkeze

Son düzenleme:

ağlama canım benm bende senn gibiydim tartıştıgımzda yorgaanı kafama çeker barışana kadar ağlardım yemek yemzdm allhtan eşim inat değildi çabuk barışırdık inş hayırlısıyla kavuşursunz canım sende mutlu olursun eşinle ben 3 yıl ne çektim eşimsizzz onu özlerdm sabahgözümüaçar açmazaklıma gelirdi telfonumdan şarkımızı açar ağlardım ama şimdi herşey çok güzel maşlhh allhm bozmasın herşey geçer düzelir sıkma canını dua et

sağol canm bilerek yakın foto koymadım eşimn haberi yok klübe üyliğimden görmez benmde facem bekarken vardı şimdi yok ikimzde kullnmyorz artıkk yani görsede kadınlarklübü ya birde ikimzn resmi bişey demez heralde

bekleyip kavusacakken ayrılıga dayanamam kuzu cok kötüyüm gelmesine 2 gün kaldı.ben bunu haketmedim insallah kuzum insallah bukez mutluluktan aglarsın.masallah kuzum sevdiginin kıymetini bil.insallah canım ben cıkyom kuzum cok öpyom seni

ayrılmazsınz canım öle şey olurmu hiç üzülme herşey düzelr profil resmni değiştiryrm onada bak öle çık kısss

slm arkadaşlarrr,aramıza yeni katılan arkadaşlara hoşgeldiniz diyorummm negüzel topiğimiz gittikce şenleniyoootülay arkadaşımız için 55 kursü ve 500 ya şafi okudum.Allah kabul eder inşalllahhhhhh ve en kısa zamanda yeğenimiz gelsinn

hoşbuldm canımm Allah razı olsun benıde kattınız aranıza.. sımdı nasıl okuyacagım ben bılgı vrırmısınız

canım yazılan listedeki kişilere günleri geldiğinde okuyabldiğin kadar ya şafi ve ayetel kürsi okuyorsun buraya yazıyosun kaçtane okuduysan onları arkdşlar topluyo arkdşlar senide listeye eklerler

benide ekler misiniz listenize? hem dua ederim hemde dua kabul ederim.siz yapmam gerekeni söyleyin yeter.bu aralar çok sıkkınım belki biraz olsun rahatlarım.

Çok sağol tatlım Allah Razı Olsun.
Rabbim duanı kabül edip tez zamanda sana da geri dönsün inşallah.

30 Ayetel Kürsi 300 YA ŞAFİ okudum. umarım hakkında herşey gönlünce ve hayırlısı olur.tez vakitte bebeğine kavuşman dileğiyle arkadaşım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…