Bebeğini sezeryan doğum sonrası kaybedenler

Kızlar acımız büyük hepimiz içi cayır cayır yanıyor biliyorum çünkü öyleyizzz... Ama artık yeni bebeğinize odaklanalım lütfen ben hayaller kuruyorum mesela korkumu hatırlayınca hayır olmaz diyip devam ediyorum mesela dolaba canım ya isterse diye aklıma gelen kışın bulamayacağım şeyler atıyorum... Erik attım mesela kışın hamile olunca yerim diye.. Sizde yapın hayaller olmasa insan ölür.. Ağlıyorum sızlıyorum sonra yeni hayata bakıyorum şükrediyorum belki yaşasa acı içinde olacaktı ve ben yardım edemeyecektim diyorum VARDIR ALLAHIN BİR BİLDİĞİ.. TAŞIYAMAYACAMIZ YÜKÜ VERME DİYE DUA ETMİYORMUYUZ... NERDEN BİLİYORUZ YÜKÜMÜZÜN AZALMADIĞINI... HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR... Rabbim cennette götüştürecek bizi İnşallah

Ne güzel yazmışsın benim de içimi açtın vallahi . Bizim aslında senin gibi pozitif düşünenlere be pozitif düşünmeye ihtiyacımız var .

Çok ağladım çoook birgün arkadaşım dediki sen napıyosun bu şekilde olursan yeni bebeğinde de hayır yok akıllı ol toplan diğer bebeğine hazır ol dedi Ogün tamsm dedim doğru söylüyor ve eşim çok destekçi karnına bakıyorum sezeryan yerime yakında oraya bir yavrumuz daha gelecek diyip beni sevindiriyor o hayal bana yetiyor bir sürü bez almıştım bebeğime kullanamadım bakıp bakıp ağladım şimdi ağlamıyorum demekki diyorum onun nasibi değilmiş yeni bebeğin nasibi bunlar diyorum.... Akıl bir kıl kadar ince çizgide gezer durur... Aklı yitirmek çok kolay Rabbim o günü göstermesin... Düşünün 4 aylık hamile ama eşi vefat etmiş ve üzüntüyle bebeğini de kaybetmiş hangisine yansın.... Rabbim eşlerimizi ve bizleri doğacak olan yavruları korusun

Soylediklerinde cok haklisin benimde kendimi toparlama sebebim bu.uzuntu uzuntuyu getiriyor.evet acimiz buyuk ama hayallerimiz icin toparlanmamiz lazim.Allah korusun uzulmektende bircok hastalik cikabiliyo.cok sukur ki eslerimiz yanimizda.misafirlige gittigimde bebegini hemen kucagima koydu biri bebvimizle arasinda 2 hafta var.cok zoruma gitti.bana aciyomus gibi geldi.o gunden sonra bebek kucagima almicam dedim kendi evladimi kucagimi alana kadar.kucagimda oyle bi bosluk varki sizdede oluyormu bilmiyorum.o bosluga sadece benim evladim doldursun istiyorum.7. Ayinda biseyler almaya baslamistim besigi fln dayanamayip hevesle almistik.simdi esim annem hamile olursam dogana kadar bisi almayalim diyolar.bu yuzdende moralim bozuluyo herkeste tekrar bisi olma korkusu var bendede var tabiki ama dusunmek istemiyorum.aksine ona hazirliklar yapmak istiyorum oyle korkumu unutmak istiyorum ne kadar dogru bilmiyorum.

Benimde beşiğimiz herşeyi tamdır erken olucak diye herşey tamamamlandı nasip değilmiş yeni kuzumuza kullanınca İnşallah.... Ben seviyorum bütün bebekleri acımıyolar bize öyle geliyor üzülüyorlar sen olsan napardın saklasan sorun kucağına versen sorun olmazmıydı insan nasıl davrancağınıda bilmiyor inanınki

Uzun bir sure Seninle aynı şeyleri hissettim Duygularin cok cok normal. Herkesin yaşadığı zorluğa verdiği tepki başka. acimiz aynı ama. Acinı nasıl istiyorsan öyle yaşa. Acabalarla yasını tutma. Kim alınır yanlış düşünür diye duygularını bastirma. Kucağına bebek almak istemiyorsan da alma canm. Allah hepimizin yardımcısı olsun

Rabbim saglikli buyutmeyi nasip etsin insallah.dikislerinizde agri yada bi sorun oldumu ?

Evet medical de var bahar hanım riskli gebelik doktoru onu düşünüyorum Şevket Yılmaz çok uzak ve oğlumu orda kaybettim orası beni boğuyor... Aslında Şevket Yılmaz da engin bey çok iyi oda riskli gebelik doktoru ama ben gidemem.. Aklında bulunsun gitmek istersen sen nereyi düşünüyorsun bursanın neresi senin

Bende cenk aşkalliyi çok araştırdım baya övdüler herkez çok memlun ona gitmek istiyorum ankarada oturuyodum bursaya taşındım kızım ankaradahacettepede prof.mehmet sinan beksaça gidiyorum şuan tedavim ankarada yani hamile kalana kadar oraya gidicem kaldıktan sonra yol gitmemk için eşimle bursada araştrdık ccenk beyi düşünüyoruz hamitlerde oturuyorum

Bende hamitlerde yim canım

Benim hamilelik umudum bitti malesef Allah bilir ama bu menopoz çıkınca çok yıkıldım nasip artık hayırlısı bu demekki ağustosa girince yine bırakıcam korunmayı banada dua edin hayırlısıyla olsun

Merhaba iki sezeryan arası en az 2 yıl diyor doktorlar ama bari 1 yıl bekle denildi . Sizce kalan göbeklerde bir dahaki hamilelik için sıkıntı olur mu hani cok kaldı 1 yıl olmasına rağmen ve korkularım cok bide açılır muhabbetleri var

Slm arkadaşlar bende 24 Mart'ta sezeryanla hiç bir sorun yokken doğum yaptım güle oynaya girdim ameliyathaneden bebeğimin durumu iyi değil diye Yenidoğan. Yoğun bakıma alındı. Hiç almadım kucağıma iki gün normal di enfeksiyon dediler gittikçe riskli dediler çok güzeldi oğlum 30 Mart ilk saatinde kaybettim yavrumu çok zor Allah'ım kimseye yasatmasin nasıl zor evlat acısı benim biz kızım daha var şükür Rabbim onu korusun ama oğlum yürek yanginim hiç durmayan gözyaşım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…