Bebeğini sezeryan doğum sonrası kaybedenler

Ramazanda geldi kızlar bol bol dua edip hayırlısını isticez... Sonra bayram tatili biraz gezmeler kafamızı dağıtıpppp İnşallah hepimizden bebiş haberlerini toplucaz

Inşallah bütün melek anneleri dualarimda...
Yalnız kızlar bayramlar zor geçiyor özellikle ilk bayram. Size tavsiyem bayramda mezara gitmek için kendinizi zorlamayın

Inşallah bütün melek anneleri dualarimda...
Yalnız kızlar bayramlar zor geçiyor özellikle ilk bayram. Size tavsiyem bayramda mezara gitmek için kendinizi zorlamayın
İlla zor olucak ama ben gitmeden duramam her hafta gidiyorum zaten buda nasip diyicez tevekkül edip ziyaret edicez bunalım takılmak yok bu gruptakilere sesleniyorum toparlanmaya çalışıcaz kiii yeni bebişlerimiz gelsin evet içimiz kan ağlıyor kolay değil ama geçen arkadaşım beni uyardı okadar ağladım ki gözlerim şişti bu halde kalsan o bebeğe ne hayrın olur dedi topla kendini dua et bidahaki yavrunu için dedi... Aslında haklı psikoloji çoook önemli yaşayacakmışız yaşadık bakalım daha neler görücez beterin beteri var kulun imtihanı bitmez

Basın sağolsun ,Allâh bir daha yasatmasin inşallah ..

Ben bebeğimi doğumdan 3 gün sonra kaybettim..bir daha çocuk sahibi olmak istemedim .psikolojim berbattı ..tabi planlar tutmuyor her zaman ..2.bebeğim 2 yıl sonra sürpriz yaptı bize ..

İki doğum arası en az iki yıl olmalı ..

Anlıyorum canım kolay değil herkes farklı yaşıyor acısını ben 2 yıl duramam 3 ay sonra kontrol var bakalım inşallah doktor onay verirse Allah nasip ederse istiyorum

Bu arada bebeğin ölüm sebebi neydi kaç haftalık tı

Anlıyorum canım kolay değil herkes farklı yaşıyor acısını ben 2 yıl duramam 3 ay sonra kontrol var bakalım inşallah doktor onay verirse Allah nasip ederse istiyorum
İnşallah bu kez sağlıklı bir bebek sahibi olursun ..yalnız bu senin elinde değil .dikislerin var ve toparlanman için zamana ihtiyacın ..

Bebegim 40 haftalikti ama doktorun dediğine göre 38 haftalık ..ciğerinin gelismedigini söylediler ,tabi yalan ..doktor hatası ..
Kıyamam canım benim Allah sabır versin inş yeni yavrunu bağışlasın uzun ömürlü sağlıklı bir evlat olsun... Evet elimde değil ama aklımda kalbim çatışmada geçen aile hekimliği ne gittim nekadar dedim 6 ay yetiyor kalınabilir dedi tabi ben kadın doğumculardan onay almadan istemem hem bakalım veren Allah nezaman verecek

Amin inşallah ,teşekkür ederim güzel dileklerin için ..Bu konuda hic yorma kendini , ummadığın bir anda sürpriz yapmayı seviyorlar umarım uygun zamanda hamile kalıp ,sağlıkla kucagina alırsın ..biliyorum zor ama kendi sağlığını da düşünmelisin. .

Basın sağolsun. Yeni bebeğin hayırlı olsun yavrunu Allah sana bağışlasın.
Iki doğum arası en az 2 yıl olmali evet çok doğru. Bunu ben doktora sormuştum niye 2 yıl diye. Bebeğime zararı var demiştim. Doktor bana annenin bütün depoları boşalıyor anneye zarari var demişti.
Yalnız evladını kaybeden anneler keyfi tekrar hamile kalmak istemiyor.
Burda okumuştum bir arkadaşımız bebeğini kaybediyor ve doktoru korunma hamile kal gel demişti. Bu durumun sana daha çok zarar veriyor demiş. Ve ben bunu yaşayarak tecrübe ettim çok çok doğru.
Biz sadece niyetleniyoruz Allah ne zaman nasıp ederse.

Pıhtılaşma sonuçlarım çıktı heterozigot mthfr çıktı PAI-1 çıktı faktör V heterozigot çıktı bakalım ne diyecekler doktorlar

Kizlar dikisleriniz ne durumda .benim 5 ay olcak yanma gibi aci oluyo arada.6. Ayi bekliyorum ama dikislerdende korkuyorum.aslinda sorun yasamadim dikislerimde bu aralar boyle oldu.usutmekten olabilirmis dediler.

Valla ni ince ağrı var bendede 3 ay olucak benim zaman durdu zaten sanki dikiş korkusu yedi bitirdi benide haftaya doktora gidicem sorucam bakalım nekadar zaman verir sana doktor mu dedi 6 ay diye kendin mi karar verdin

Kizlar dikisleriniz ne durumda .benim 5 ay olcak yanma gibi aci oluyo arada.6. Ayi bekliyorum ama dikislerdende korkuyorum.aslinda sorun yasamadim dikislerimde bu aralar boyle oldu.usutmekten olabilirmis dediler.
Senin zaman az kalmış İnşallah hayırlı haberi yakında alırız ayyyy çok seviniyorum böyle diyince içim kıpır kıpır oluyo bian unutuyorum herşeyi.... Yarabbi sen bizlere hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlatlar nasip et....

Ağır kaldırdığında, kendini zorlandığında ve usuttugunde yanma olur canm. Doktora gittiğinde de sor dikislerim nasıl diye.ultrasondan bakıp bilgi veriyorlar.
Inşallah hamile kaldığınızda ilk aylar karın hemen büyümüyor. Doktor sıkıntı yok diyorsa korkma. Ve hiç bir dr sorumluluk almak istemez. Yani hemen hamile kal diye. Ben 4 ay sonra doktora gittiğimde 8 ay bekle en azından dedi. Ama şimdi hamile kalsan niye kaldın demem demişti.

Valla ni ince ağrı var bendede 3 ay olucak benim zaman durdu zaten sanki dikiş korkusu yedi bitirdi benide haftaya doktora gidicem sorucam bakalım nekadar zaman verir sana doktor mu dedi 6 ay diye kendin mi karar verdin
Kendim arastirdim internetten en az 6 ay olarak gordum.
Hamileligimde benim bebegimi kaybetcegimi soylemislerdi bu yuzden aldirmami istediler 7. Ayda ben aldirmadim.ozel doktorlar hep devet hastanelerine yolladilar.zoru gorunce kimse bakmadi.bu yuzden dogumum devlet hastanesinde oldu.kendi ozel doktorumda bakmadi bu yuzden dahada o doktora gitmedim.kendime ozel bi doktorum yok yani kontrol icin dogumdan sonra bi ozel doktora gittim.oda 2 sene dedi iyice moralimi bozdu.6 ay doldugunda gidecegim ama aklimda hic bi doktor yok.istanbulda anadolu yakasinda yasiyorum.sizin bildiginiz destek olacak guvenilir doktor varmi arkadaslar?

Pendik bölge hastanesi salim doğan cuceloglu ve bağdat cad. doç. dr zeki şahinoğlu. Ikisinede gidiyorum.

Bi doktorla konusmustum o bana 3 ay oncesinden folik asit kullan dedi.onu kullaniyorum simdi.vucut vitamin eksiklikleri depolasin diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…