Bebeğini sezeryan doğum sonrası kaybedenler

Ahh evet bende şu iki yavrusunu kaybeden paylaşımdan beri çok kötüyüm ama yine de ayrılamıyor um face sadece onun için kullaniyorum
Ben de tam o gönderiyi okuyup , o iki kuzunun fotoğrafını görünce çıktım . Allah o hanımınbebeğine uzun ömürler versin . Allah bütün çocukları korusun . Kimseye bu acıyı yaşatmasın .

Başın sağolsun canım. Evet hikayelerimiz çok benziyor. Bana hiç bir neden söylemediler ve ben hep bir neden arıyorum kendime. Bende 1 ay sonra adet oldum ama çok şiddetliydi ve doktora gittik,normal dedi bana bir hap verdi rahim kasılmaları için ama bir tane içtim daha da içmedim azalınca. İçime bir güvensizlik düştü. bu hafta gidicem yine 40 kontrolü için. Bi kaç hafta sonra da perinatoloğa gitmeyi düşünüyorum ,bakalım hayırlısı. Siz tekrardan düşündünüz mü yeni bir hamilelik?

O
ne kadar benzer yaşadıklarımız,bende 36. Haftada kaybettim bebeğimi, ve oğ
eelsa ve sizle yaşadıklarım o kadar benzerki, bende 36 haftalıkken kaybettim bebeğimi,kardeş bekleyen çocuklarımızın hayalkırıklığı..ardından kırkım çıkmadan kanamadan dolayı kürtaj olmam..

MERABA MERAK ETTIM BEBEGIN SAG SAGLIM KUCAGINA ALDINMI BENDE 08.04.2019 BEBEGIMI KAYBETTİM SEBEBSİZ YERE

Cok zaman gecmis ama belki gorurusunuz. Ilk bebeginizi neden kaybetmistiniz ikimci bebeginizi baya büyütmüssünüzdür bu zmana tabiAllah uzun omur3versin.bende 6 gün oldu kaybettim bebegimi beni anlayacak insanlarla konusmak istiyorum bir umut

MERABA MERAK ETTIM BEBEGIN SAG SAGLIM KUCAGINA ALDINMI BENDE 08.04.2019 BEBEGIMI KAYBETTİM SEBEBSİZ YERE
Canm nasıl gidiyor hamılelıgın bi kac yorumunu okumustum cennetkuşu anneleriyiz biz...benmde suan 3 ay doldu sezeryan olalı bu ay korunmayı bırakıyorm ins senin gibi hemn kalabilirm. Dr un bişey diyor mu erkn falan diye ins hayrlısıyla sagsaglım kavusursunz

SUKUR BI IKINTIM YOK CNM 23 HAFTALIK OLDUK AMA ZAMAN HIC GECMIYOR DR KIZMADI KALDIM DIYE CUNKU ONUN IZNIYLE BIRAKTIM KORUNMAYI INSALLAH SENDE ILK AYINDA KALIRSIN AMA INAN TMM MI VE ISTE HERGUN İGNE VURUNUYORUM BENDE OYLE DEVAM EDIYOR SUKUR SIMDILIK BI SIKINTI YOK

Cok sukur canm..iğne ne için kan sulandırıcı mı..bu kez bende kullanmak istyorm tedbir amaclı..bir de riskli gebelik uzmanına mı gıtmemız gerekıyor yoksa sadece kadn dogm dr u olur mu bilemedm...kızım hergn kardesm ne zamn dogcak diye soruyor kahroluyorum...Allahım kimseyi evladıyla sınamasn insallah

ONA KARDESIN GELMIYECEGINI SOYLE BEN OGLUMU MEZARINA HEP GOTURURDUM CUNKU KABULLENMESI ZOR OLACAKTI SENDE OYLE ALLAHIN YANINDA KARDESIN DE KABULLENDIR VE BEN AYAGIMI DEVLETTEN CEKMIYORUM E PERINATOLOK MUAYENE OLUYRUM HER SEFERINDE SUKUR VEREN ALLAH HER TURLU VERIR BUNU UNUTMA SEN TEDBIRI BIRAMKA ELDEN YETER SONUM NE OLACAK BILMEM ALLAH HAYIRLISINI VERSIN

Canm ne iğnesi oluyorsn kan sulandırıcı mı...naslsnz bu arada nasl gidiyor

Canm ne iğnesi oluyorsn kan sulandırıcı mı...naslsnz bu arada nasl gidiyor
ŞÜKÜR CANIM İİYİM 29.HAFTAYA GİRDİK OKSAPAR KULLANIYORUM CNM GUNDE 1 KERE BIRDE BEBEK ASPIRINI KULLANIYORUM 10 GÜNDE Bİ KONT GIDIYORUM BU AYDAN SONRA DR TEDBIRI ELDEN BIRAKMIYOR

ŞÜKÜR CANIM İİYİM 29.HAFTAYA GİRDİK OKSAPAR KULLANIYORUM CNM GUNDE 1 KERE BIRDE BEBEK ASPIRINI KULLANIYORUM 10 GÜNDE Bİ KONT GIDIYORUM BU AYDAN SONRA DR TEDBIRI ELDEN BIRAKMIYOR
Anladm canm hadı bakalm az kalmıs saglıcakla zamanında kavusun imsallaj...dikişlerin durumu nasl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…