Bebeğini sezeryan doğum sonrası kaybedenler

tugrammbebegı
Bi doktorla konusmustum o bana 3 ay oncesinden folik asit kullan dedi.onu kullaniyorum simdi.vucut vitamin eksiklikleri depolasin diye.
Bende Folik asit ramazandan sonra başlıcam buarada eşle beraber kullanmak daha iymiş ben öyle yapıcam İnş hadi hayırlısı bakalım iyi heberlerini bekliyoruz

2 sene çok uzun gerçekten hepimiz 6 aya hazırladık kendimizi Allah verirse İnşallah.. 6 ay zor geçerken 2 sene nasıl geçer

Zeyno, sezaryen miydi? Ben sezaryenliyim Doğum doktorum iki yıl , başka bir perinotolog 6 ay yeter dedi
Evet sezeryan canım yaa dikiş korkusu var tabi çok fazla ama kucak boş olunca insan sudan çıkmış balık gibi oluyor.. Ne düşünceğini bilemiyorsun peki senin nekadar oldu sezeryan olalı perintolog ve doktor neden ayrı konuşuyor onu anlamadım insanı arada bırakıyolar

Bana Doğum yaptıran doktor, rahimde plasenta parçası bırakmış , kürtaj olman lazım dedi . Ben de artık ona güvenmedim , bir Prof perinatologa gittim , kürtajı ona yaptırdım , perinotolog 6 ay yeterli dedi . Diğeri kitabi bilgiyi söylemişti .

Bendede buyuk kan pihtilari kalmis dendi.bu yuzden kurtaj oldum bende.

Kusura bakmayın hatırlatıyorum. Kaçıncı haftada Doğum yaptınız . Sizin de bebeğiniz benim gibi karnınızda mı hayatını kaybetti

Zeyno hanımcığım , daha önce sormuş muydum hatırlamıyorum,Mazur görün lütfen ama niye sezeryan ile aldılar genelde gebelik haftası biraz düşük olduğunda normal doğum yaptırıyorlar o yüzden merak ettim

Merhaba bende yavrumu kaybettim 18 gün yaşadı kızım cmv enfeksiyonu vardı dogdugunda doktorlar anne karnında etkilenmiş enfeksiyondan dedi gelişim geriliği vardı herşey hayal gibi beni bir tek siz anlarsınız bu hayatta o kadar boş o kadar sıkıcı ki hayat...

Başın sağolsun canım hepimizin acısı aynı Rabbim Bidaha yaşatmasın.. Sezeryan mı oldun normalmi nekadar oldu

Gelişim geriliği olanları genelde sezeryan yapıyorlar sebebi bebeğin doğum stresini kaldıramaması bi umut diyip aldılar kuzucuğumu nasip olmadı 12 gün dayandı sonra kalp krizi geçirdi vefat etti

Buarada bi arkadaş sezeryanla doğum yapıp kaybetmişti dün doktora gitmiş doktor 4 ay sonra kalabilirsin demiş... İnş banada çok uzun zaman vermez 5 6 ay der dua edelim bol bol ramazan ayındayız kulun kula duası kabul olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…