Bebeğini sezeryan doğum sonrası kaybedenler

HEM PERINATOLOG HEM KADIN DOGUMCU KONTROLUNDEYIM
Merhaba ceyda maşallah bebegin kocaman olmuş sağlıkla kucağına al inşallah bende bebeğimi kaybetmiştim sezeryandan sonra bende9.ayda hamile kaldım ama bu seferde 9 haftalık kalbi durdu malesef plasenta ayrılmasından korkuyordum ama başka birşeyle karşılaştım inşallah bende sağlıklı sıhhatli yeniden gebe kalırım sağlıkla kucağıma alırım hayırlı doğumlar diliyorum sana canim

Merhaba kızlar maalesef benım de bir cennet kuşum var artık 20 gün önce doguma 2 hafta kala oğlumu kaybettim karnımda kalbı durdu ve hiç bir saglık problemı yoktu ne kordon dolanması ne kaka yapması ne başka bir şey cok içim yanıyor nasıl gececek bu zaman 6 ay korunmayı düşünüyorum kızlar benim gibi olan var mı 6 ay sonra hamıle kalıp dogum yapan var mı aranızda 😔

SUKUR ONLARLA ILGILI BI SIKINTIM YOK VE OGLUM VEFAT ETTIKDEN 2 AY SONRA TESTLERI YAPTIRDIM KROMOZON VE KAN PIHTI TESTI YAPTIRDIM
Canm eminim coktan dogum yaptın bebeğinle kavustun rabbim saglık sıhhat versn mis gibi kokla yavrunu Allahım bagısların sizlere saglıcakla buyutun🤲🏻 Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah🤲🏻❤️

Merhaba kızlar maalesef benım de bir cennet kuşum var artık 20 gün önce doguma 2 hafta kala oğlumu kaybettim karnımda kalbı durdu ve hiç bir saglık problemı yoktu ne kordon dolanması ne kaka yapması ne başka bir şey cok içim yanıyor nasıl gececek bu zaman 6 ay korunmayı düşünüyorum kızlar benim gibi olan var mı 6 ay sonra hamıle kalıp dogum yapan var mı aranızda 😔
Allah sabr versn canm aynı seyleri yaşamısız insallah meleklerimz le cennette kavusacagız🤲🏻😞

Merhaba rabbim sabrımızı bol versin bende 5 Mart'ta güle oynaya 37+1 Haftada doğum yaptım küveze aldılar 5 gün yaşadı kaybettim oğlumu hala çok üzgünüm sebep biraz solunumu sıkıntılı dediler küveze aldılar bazen hala inanamıyorum nasıl dayanılır nasıl gecer blmiyorum

Herşeyi hazır giysileri bezi banyo yapacağı şampuanı kremleri yatağı arada bakıyorum kokluyorum nasıl olur neden oldu bilmiyorum çok özlüyorum onu ilk başta istememiştim kendimi çok suçluyorum imtihanımız çok zor oldu ne yapacağımı bilmiyorum nasıl dayanır insan ama yaşıyorsun yemek yiyorum uyuyorum kendimden nefret ediyorum tarifi yok acımız ve kaybımız çok büyük sadece sabır diliyorum Rabbimden 😔😔😔

Herşeyi hazır giysileri bezi banyo yapacağı şampuanı kremleri yatağı arada bakıyorum kokluyorum nasıl olur neden oldu bilmiyorum çok özlüyorum onu ilk başta istememiştim kendimi çok suçluyorum imtihanımız çok zor oldu ne yapacağımı bilmiyorum nasıl dayanır insan ama yaşıyorsun yemek yiyorum uyuyorum kendimden nefret ediyorum tarifi yok acımız ve kaybımız çok büyük sadece sabır diliyorum Rabbimden 😔😔😔
😥 malesef ki acıyla yasamaya alışılıyor benim 1 sene olacak bebeğimi kaybedeli doğum günü gelmeden yeniden hamile olmaya çalışıyorum şimdi yoksa çok zor geçecek o gün biliyorum o yüzden hamilelik istiyorum insAllah nasip olur. Kendinden nefret etme canim bizler melek anneleriyiz bu dünyayı onlarin şefaatini kazanacak şekilde yasayalım insAllah🤲

Merhaba rabbim sabrımızı bol versin bende 5 Mart'ta güle oynaya 37+1 Haftada doğum yaptım küveze aldılar 5 gün yaşadı kaybettim oğlumu hala çok üzgünüm sebep biraz solunumu sıkıntılı dediler küveze aldılar bazen hala inanamıyorum nasıl dayanılır nasıl gecer blmiyorum
Rabbim sabr versn canm 🤲🏻 Zaman herseyin ilacıymıs 6 eylül de 1 sene olucak cennette beklıyor bizi yavrularımız inan bu teselliyle avunuyorum 😣😞

😥 malesef ki acıyla yasamaya alışılıyor benim 1 sene olacak bebeğimi kaybedeli doğum günü gelmeden yeniden olmaya çalışıyorum şimdi yoksa çok zor geçecek o gün biliyorum o yüzden hamilelik istiyorum insAllah nasip olur. Kendinden nefret etme canim bizler melek anneleriyiz bu dünyayı onlarin şefaatini kazanacak şekilde yasayalım insAllah🤲
Rabbim çok sabırlar versin inşallah hemen hamile kalırsın unutulmuyor diyorlar başına gelenler çevremdekiler ama tekrar bir bebek sahibi olursan çok iyi olur diyorlar imtihanımız çok ağır ve acı kaybımız büyük sabrımız da büyük olur inş

Rabbim çok sabırlar versin inşallah hemen hamile kalırsın unutulmuyor diyorlar başına gelenler çevremdekiler ama tekrar bir bebek sahibi olursan çok iyi olur diyorlar imtihanımız çok ağır ve acı kaybımız büyük sabrımız da büyük olur inş
Bence hemen hamile kalip unutmaya çalışmak doğru değil aslında bende hemen olur mu diye arastirmaya başlamıştım ilk zmanlar sonra zaman geçtikçe bebegime haksızlık yaptığımı düşünmeye başladım hem kaybettiğim bebegime hem gelecek bebeğime ikisine de haksizlik olacakti ikisi de farkli gelecek olan kaybettigimizin yerini tutmayacak melegimle cennette kavusacagim günü bekeleyecgim kardeşi gelirse onu da kardeşi olarak sevecegim kaybımin yerini doldursun diye değil 😔

X