Bebeğini sezeryan doğum sonrası kaybedenler

Bir de su anda gittigim doktor doçent.ve cok soguk kanlı sakin biri.açıkçası güven de veriyo.ve bu gebeliginde herseyi en ince ayrıntısına kadar bakacaz diyo

Bnde pıhtılaşma var 677 heterozigot kalıtsal degil benim taşıyıcı doktorum bunu hastalık olarak görmüyorum sadece bir saglık sorunu hepsinin çözümü var dedi ilaç kullanıyorum hamile olrsam allah nasip ederde o zamanda igne vurucam eylülün ilk haftası kan vericem tekrar sonuçlarıma bakılıcak doktorum ne zaman korunmayı bırakmamı söylerse o zamn bebiş düşünücem artık

Benim doktorumda prof. Çok iyi bir doktor ben bursada oturuyorm doktorum ankarada oraya kontrole gidiyorm benim bebegim diyafram hernisiydi çok nadir görülen vaka bnmlede çok iyi ilgileniyorlar

Az kaldı eylüle.ins senin de hemen olur.Inan o bekleme süresi bana o kadar uzun gelmisti ki.seni cok iyi anlıyorum.

Ben aynı doktorla devam etmiyorum çünkü gebelik zehirlenmesi sonucu dekolman oldum bunu anlayamadı. Çok hastası olduğu için 5 dk odasında zor duruyorduk.
Su an ki Doktorum Bana ayda bir gelecek hamile değilsin dedi ondan sık kontrole çağırıyor.
Sende tansiyon , seker ödem vs.. var miydi?
Benim önceki gebeligimde tansiyon ve ödem problemim vardı.
Inşallah hepimiz bebeklerimizi sag salim kucaklarimiza alırız. Yeni bir bebeğin varlığı çok güzel ama bir o kadar da korkulu sıkıntılı geçiyor. Allah'a emanet yavrularimiz

Son düzenleme:
Zeynosrkn84 muayene ile vücudunun hazır olup olmadığı belirlenmeli .düzenli olarak doktora gidip muayene ve gerekli tüm tahlillerini yaptırmanı öneriyorum.
hormon değerleri, yaş vb. faktörler ve herkesin iyileşme süreci farklı.
örneğin 40 yaşındayım .maalesef 35.haftada bebeğimizin kalbi durdu ve birbuçuk ay önce normal doğum yaptım doktorum iki regl dönemi geçsin tedaviye başlayabiliriz dedi (sperm eksikliği-tüp bebek dondurulmuş embriyo transfer edilecek inşallah )

Ben de 16 şubatta 38+1 de sezaryen ile doğum yaptım . Kordon dolanmasından kaybettim bebeğimi . Doğum yaptıran doktor 2 yıl dedi , sonrasında başka bir doktor 6 ay yeterli dedi . Hayırlısı olsun
Hayırlısı olsun canım 6 aya toparlıcaz İnşallah hepimiz yavrularımızı alcaz kucağımıza

Çok sevindim bebişin Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş canım

Canım benim maşallah size darısı başımıza bu arada oğlumun adı tuğramı senin adını okudukça içim cız ediyor

Canım pardon ben yalnış anladım 3 aylık oldun düşünüyorsun sandım bende eylülde başlıcam İnş düşünmeye Rabbim sağlıklı uzun ömürlü yavrular versin

Başın sağolsun canım benim İnş olucak bizde kuzucuklarımızı paylaşıcaz bak görüceksin unutmucaz tabiki ama hafifleyecek zamanla İnşallah

Bu arada ben testlere başladım kanda protein c yüksek çıktı fakat bu sebep olmaz dedi genetiğe bakalım bi dedi oda malum geç çıkıyor ramazandan sonra çıkacak sanırım bu bayram bebişim kollarımda olucak tı bu hafta doğum haftamdı oyuzden heralde bu hafta çok gerginim üzgünüm uykuları bile kabus hep kucağımda bir bebek oluyor kalkıyorum boş minik oğlum benim çoook özledim ama en güzel yerde yavrularımız... Bunu bilmek rahatlatıyor

Canım benim maşallah size darısı başımıza bu arada oğlumun adı tuğramı senin adını okudukça içim cız ediyor

Teşekkür ederim... inşallah en hayırlı vakitte melegin sana gelir annesi
Evet oğlumun adini Tuğra diye niyetlenmistik nasıp olmadı. Inşallah bu defa nasip olursa Tuğra Eymen düşünüyorum.
Sende mi oğlunu kaybettin? basın sağolsun Adi Tuğra sanırım

Canm benim tansiyon problemim yoktu.seker yüklemesi de yapmamıstk.ama doktor tatlisan hamurdan uzak dur demisti.benim de son günlerde ayaklarmda ödem oluyordu.ama benim normalde de cok ödemim olur.gebelikten önce de olurdu.bi de doktor son haftalarda haftada 1 idrar ve kan testi yapyrdu.herseye bakıyordu.testlerin hicbirinde sorun yoktu o yüzden de bekledik.yoksa 37.38.haftada dogum yapilabilirdi.

Evet adı tuğraydı 12 gün yaşadı kuzucugumm erken doğum oldu gelişim geriliği vardı 470 gram dogru 6.5 aylık tı ama 5+3de kalmıştı acil aldılar yavrumu İnşallah Rabbim bir evlat daha verir sanada banada tuğralarımız olur ikimiznde

Evet kalıtsal değilse problem olmuyormuş doktorum da öyle dedi

Anladım canım. Dogum Sancisida dekolmana neden oluyormuş. Kasilmalarin sık olursa dikkat et.
Benim odemim ellerim yüzüm hatta dilim bile sismisti. Inşallah bu defa sıkıntısız tamamlariz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…