Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bezin nesine Maasallah diyelim

Bezin nesine Maasallah diyelim
Öyle deme valla nazar değiyor mesela merve bana sordu sızdırma var mı diye yok dedim akşamında ben değiştirmeyi unuttuğum için sızdırdı yanlış anlama olmasın benim hatam yüzünden sleepy den değil

merve mervecim mayo bezler hakkında hiç bir fikrin var mı? Bugün kızı ilk defa denize götürdük. Rezillik resmen. Huggies Little Swimmers taktım ama kenarlardan şırıl şırıl akıttı. Yarım saatte 2 kere değiştirdim ama ikisinde de aynı.

Sen şimdi kaç numara kullanıyorsun. Benim 1 bitmek üzere artık iz yapmaya başladı 2 ye geçcem
Ben 2 numarayı sleepy ekstra olandan almıştım . Onun da bariyeri çok fazla olduğu için 1 numara gibiydi yeni bitirdik normal 2 den vardı biraz onlara geçtik
Ama şimdi bez fiyatlarına bakıyorum da madem sleepy sızdıracak yazık ya çok pahalı gidip 3ü baby turco alcam

Bence bir şey dokunmuş. Besin alerjisi olan bebeğimin de böyle oluyordu.
Karpuz kavun dondurma? Farklı bir şey yedin mi? son günlerde

Ben şortunu boş giydirdim çok şükür herhangi bir şey olmadı. Çiş olduysa bilmiyorum tabii
Sürekli bezde zaten havalansın egzamadır pişiktir iyi gelir inşallah diyerek

Ama daha uzun kaldığımız zaman bana da lazım olacak. Öneri olursa ben de takip edeyim

Ay ben hiç bakmıyordum fiyatlara ta kasımda almıştım geçen baktım şok oldum sleepy e belki sızdırmaz bakalım 3 e başlayınca sana söylerim

Ben prima kullanıyorum memnunum. Gebe misin yine yav, hayırlı olsun sağlıkla kucağına al
Boş giydirmek dün aklımdan geçti benim de ama cesaret edemedim Prima kullanıyorum iyi

Aşıdan galiba 2 saat sonraydı, saat aralığını unutmuşum aşıdan bir süre sonra huzursuz olmasa bile bi çay kaşığı calpol önlem olarak verilir çocuk çiçek gibi aşı dönemi geçirir. Az az mini mini içsin şurubu. Bu arada dolaba koymayın güneş görmeyen yerde oda sıcaklığında saklayın, kutuda da yazar doktor da uyardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…