Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Bebislerimiz iyi olsa küçücük burunları var zaten biz tikanalim onların yerine
Benim de gittigim 2 doktor zorunlu kalmadıkça çekme sadece serum fizyolojik yap dedi mecbur kalırsam pompa ile çekiyorum bende
Bu arada bende primaciyim halen günde rahat 10 bez gidiyor bazen altını alıyorum üst üste 3 bez daha kirleniyor stoklarda azalıyor ıslak mendil değilde pamuk denedin mi temizlemek için o daha güzel temizliyor daha rahat

Bende bundan almayı düşünüyordum benim oglusda sağ tarafına çok yatıyor ama memnun kalmamışsın sanırım acaba düzelmezmi büyüdükçe

Selamlar Bebeğine hamak alan var mı acaba kullanıp memnun olduğunuz ürün varsa öğrenebilir miyim?

Ay o bizdede oluyor ya temiz beze yapmaya bayılıyor
Koliylede pamuk almıştım
İlk etapta ıslak mendil yerine pamuk kullanacağım diyordum ama beceremedim

Yeni pamuğa geçtim yine bir ıslak mendil kolaylığı olmuyor ya
Bende bundan almayı düşünüyordum benim oglusda sağ tarafına çok yatıyor ama memnun kalmamışsın sanırım acaba düzelmezmi büyüdükçe
Düzelmiyormuş
Ama bunu kesinlikle önermiyorum
Banada doktor ortası delik olandan al dedi
Allah yardımcınız olsun bebişle iyi olun da

Eveeeet kaç bez kullandınız kaç numaradasınız
En merak ettiğim konulardan biri
1 numaradan 370-380 adet civarında kullandık
Şuan 2 numaraya geçtik ondada 70li paket bitti
Şimdi ikinci paketi açtık

Benimki 4200 gr hala 1 numara kullanır
Fakat şuan bezler çok pahalı elimde de 2 numara olunca indirimsiz almaktansa direk ona geçtik
Büyük ama sızdırmıyor bu yüzden sorun olmadı

Teşekkür ederim
1 numara baya kullanmışsınız bende sadece 144 tane var maşallah popişe
Günlük 10 bez gideriniz kesin var belli ki

Selamlar Bebeğine hamak alan var mı acaba kullanıp memnun olduğunuz ürün varsa öğrenebilir miyim?
Ben bunu kullanıyorum memnunum, sallanmadan uyumuyor maalesef

Gittiğimiz yere bile götürüyoruz, katlanıyor. Pikniğe gittik mesela, uyku saati gelince uyudu orda

Teşekkür ederim
1 numara baya kullanmışsınız bende sadece 144 tane var maşallah popişe
Günlük 10 bez gideriniz kesin var belli ki
Benimki prematüre doğdu, 36 haftalıktı
o yüzden bu kadar kullandık
Ama bence sizinki ilk etapta yeter
Bende ilk etap için sizinki kadar almıştım ama erken doğunca mecbur sürekli 1 numaraya takviye yaptık

Benimki prematüre doğdu, 36 haftalıktı
o yüzden bu kadar kullandık
Ama bence sizinki ilk etapta yeter
Bende ilk etap için sizinki kadar almıştım ama erken doğunca mecbur sürekli 1 numaraya takviye yaptık
Bakalım sağlıkla vaktiyle gelsin bebişler inşallah.
Kolik problemeler haricinde Herhangi bir sağlık sorunu yok değil mi

Bakalım sağlıkla vaktiyle gelsin bebişler inşallah.
Kolik problemeler haricinde Herhangi bir sağlık sorunu yok değil mi
Erken doğmasıyla alakalı bir durum yok Allah’a şükür
Fakat onun dışında reflü sorumuz vs var
Klasik yeni doğan hastalıklarının hepsini taşıyoruz

Erken doğmasıyla alakalı bir durum yok Allah’a şükür
Fakat onun dışında reflü sorumuz vs var
Klasik yeni doğan hastalıklarının hepsini taşıyoruz
maşallah diyelim o zaman diğer dertler de bir an önce geçer gider umarım
erkenin de gecinde doğmuş neyseki
reflüsü gazı benim de beklediğim hareketler

bizim doktor 6 aydan önce havuz 1 yaşından önce deniz suyunu önermedi
cilt tipleri tuzlu su için hassaslar
götürecekseniz de onu sokmayın dedi, 6 yaşındaki oğlumla biz takıldık o araba da bizi izledi :)

Tahlile git bi şekilde yav
Haklısın gitmem lazım bi ara gitçem
bende de hipoteoidi ve haşimato var yıllardır ilaç kullanıyorum hatta hamileyken dozunu arttırdık doktorlar faydası çok dediler, bi endokrinciye mi gitseniz tekrar?
İşte aradığım kan hemen alıyorum internetten mi alayım eczaneden mi? Benim oğlan da çok uyanıyo ya.

Bizim 3 gün yetiyor. 2 ye bölüyorum ben hatta. Altını açmadan önce 4-5 tane çıkarıp yarıya bölüyorum 8-10 adımda silinmiş oluyır

Eee tecrübe farkı. Annenle fark olmayacak kimle olacak

Kakasını gazını tüm sıkıntısını yapsın gitsin

götürecekseniz de onu sokmayın dedi, 6 yaşındaki oğlumla biz takıldık o araba da bizi izledi :)
Tam tersi olabilir mi? Deniz 6 ay, havuz 1 yaş gibi

Ben eczanede olan vitamindir, spreydir hatta güneş kremi vs. internetten almıyorum. Eczane orijinallik konusunda daha güvenilir geliyor.

Bende geçen bir doktor yazmış orda gördüm 6 ay aşıları olana kadar tavsiye etmiyoruz demiş

Haklısın gitmem lazım bi ara gitçem

bende de hipoteoidi ve haşimato var yıllardır ilaç kullanıyorum hatta hamileyken dozunu arttırdık doktorlar faydası çok dediler, bi endokrinciye mi gitseniz tekrar?
Ben de hamileliğimin son haftasında kullandım hatta kullandığım için pişman olmuştum bu doktor böyle deyince, aslında burada popüler biri dahiliye doktoru iyi diye gitmiştim , akşamları tuzlu yoğurt ye dedi ama sabahları halsiz hissediyorum çok yüksek değil değerim ama tekrar gideyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…