Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim yeğenimin her diş döneminde popoda pişik oluyordu belki olabilir sizde de yüzde olmuş olabilir

Bnce bişey dokunmuş ona ara ver
Domates kavun karpuz da yapabilir
Yada o tArafa yattıysa oldu

Doktorumuz fitil dedi ama yarın tekrar sağlık ocağında soracağım hangisini söylerse. Kaç gün sürmüştü sizin ateş huzursuzluk
Benim kızımda 2. Ay aşısı çok ateş yapmıştı. Çok korkmuştum. Calpol’u kustu. Gece 3 gibi yarım fitil vermiştim.

Benim yeğenimin her diş döneminde popoda pişik oluyordu belki olabilir sizde de yüzde olmuş olabilir

Bnce bişey dokunmuş ona ara ver
Domates kavun karpuz da yapabilir
Yada o tArafa yattıysa oldu

ilk cocukta popoda pişik yaptı,
ama bunda daha tadımlara bile geçmedim, anne sütünden gececek birşeyde yemedim
havalarda serin, pooffff yine uykusuz geceler

yarına doktor randevusu aldım hem 5 aylık oluyoruz ek gıdayı sararım hem de bu yüz kızarmalarını :/

Ben diğerlerinde de ciddi bir sorun yaşamadım aslında, nadiren sızıntı oluyordu. 4e geçeli ne kadar oldu hatırlamıyorum ama sıkıntı yaşamadık çok şükür

Böyle yazınca da kim kem gözleriyle okuyorsa sızdıracağı tutuyor bezin, Maşallah diyin bari

Anne değilim ama oyuncak almanızı tavsiye ederim özellikle hiçbir işlevi olmayan oyuncakları zeka oyuncaklari ve legolar alabilirsiniz onun dışında çocuğunuza kendiniz oyuncak yapın etkinlik yapın Instagram da böyle sayfalar çok var

Maşallah

Yaa maşallah maşallah o şanstan bizde istiyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…