Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sanmam canım.Benim gebelik boyunca bı dünya ağrım,akıntım ve mantar enfeksiyonum oldu Kesin bu erken doğum belirtisi dedim durdum.Dogum belirtisi çok başka biseymis yaşayınca anliosun.Gebelikte akıntı çok normal diodu benim doktorum hep 40.hafta direk suyumun gelmesiyle başladı doğumum.Doktorun sorun yok diosa içini ferah tutson aylarının keyfini çıkar.

son ana kadar 1 hafta önce 1 hafta geride yeni çeri havasında gidiyorlar, merak etme cok büyük bir fark değil, benim aşırı akıntım ve kaşıntım olöuştu, en son dayanamadım dr fitil verdi hemen kesti.

Ya yaşadığım stresten dolayı her belirtiyi doğum belirtisi zannediyorum . 33 oldum şükrediyorum şu an dekolman olmuştum iki hafta önce kasılma toplanma filan oluyor karnımda bazen düzensiz bir sürü belirti çıkıyor yani . Ama doktor rahim ağzı uzunluğun çok iyi erken doğum belirtin yok diyip duruyor anlamadım gitti .

son ana kadar 1 hafta önce 1 hafta geride yeni çeri havasında gidiyorlar, merak etme cok büyük bir fark değil, benim aşırı akıntım ve kaşıntım olöuştu, en son dayanamadım dr fitil verdi hemen kesti.
Normal o zaman dediğinize göre sizinde böyle katımıydı

Kaç hafta sonra gittiniz düzelmişti benim de bebeğime 3 hafta karın bölgesi geriliği var denildi çok korkuyorum
Sizin yazdığınızı görünce yazmak istedim banada 31. Haftamda karında gerilik var dediler tabi benim şeker ve tansiyon ayrica son zamanlarda suda azalma oldu. perinatoloji takibi ile 34+2 de doğum yaptım suda azalma olunca doktor riske atmak istemedi kilo alımıda yavaslamisti bebegimin. Başka bi sıkıntı olmasa doktorum 37de alırız demişti sizde içinizi ferah tutun egerki gelişimde sıkıntı olursa disarda büyümesi daha iyi olacaktır bebeğinizin doktorunuz ne diyor korkmayın Allahın izniyle bisey olmaz kilosu en son kaçtı

Anladım içimi ferahlattiniz gerçekten çok soalun bugün gittim 30 haftalık 1200 kilosu başka hiçbir sıkıntı yok sadece karın çevresi 3 hafta geri dedi

Kaç kilo doğum yaptınız acaba

Anladım içimi ferahlattiniz gerçekten çok soalun bugün gittim 30 haftalık 1200 kilosu başka hiçbir sıkıntı yok sadece karın çevresi 3 hafta geri dedi
Kilosuda gayet iyi maşallah inşallah zamanında sağlıkla gelir bebeğiniz siz doktorunuzu dinleyin o gereken takibi yapar zaten stres baş düşman unutmayın

Kilosuda gayet iyi maşallah inşallah zamanında sağlıkla gelir bebeğiniz siz doktorunuzu dinleyin o gereken takibi yapar zaten stres baş düşman unutmayın
Evet malesef öyle aşılama ile gebe kaldığım için hep sıkıntılı geçti hamileligim insan korkuyor ister ister istemez rabbim sizin bebeğinize de şifa versin biran önce kucağınıza alın inslalah canim

Allah razı olsun anlıyorum sizi bende tüp bebek yöntemi ile mucizeme kavuştum Amin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…