Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kesinlikle katılıyorum. Bizimki ilk sefer kendini atmaya çalışmıştı. Şimdi ise uyuyor

Lastik uzun sarkmasın diye o ipi dolayıp sabitlemek icin. Koldaki citcitlara da önde siperlik var onu takiyosun

İlk fotodaki fermuarın içinden çıkan şapkayı takmak için canım.

İkisini de anlamadım şapka nerede? :O
Siperlik neresi?

Şunu aldım fotoğraftan işaretlemeniz mümkün mü? Gözüküyorsa

Son düzenleme:
Ya zaten direkt Merve nasıl emzirmiş bunun içinde dedim alışması gerek tabii.
Valla çok iyi olur Gündüz deneyip atayım fotoğraf. Çözersem akşam götüreyim yanımda

Daha 96 günlük nasıl kanguruya gidecek anlamadım
Yenidoğan aparatı mı var

Yaaa cansın içim kıpır kıpır oldu heyecanıma heyecan kattın

Ama bak istediği kadar tepinsin uyku tulumlarını giyecek çünküüü gaz konusunda anasına çekerse yandık

Ya zaten direkt Merve nasıl emzirmiş bunun içinde dedim alışması gerek tabii.
Valla çok iyi olur Gündüz deneyip atayım fotoğraf. Çözersem akşam götüreyim yanımda
Hala küçük ama seninki kilo iyi de olsa eahat edemeyebilir. Olabildiğince bol tak olmuyosa ugraşma.

Daha 96 günlük nasıl kanguruya gidecek anlamadım
Yenidoğan aparatı mı var
Kilo olarak uyuyor öne doğru ama beklemek daha mı doğru bilemedim
Kilo 6449
Boy 63,5

Yeni doğan aparatsız kullanım için 5,5 kg ve 4 ay üstü öneriliyor. Baş kontrolü falan var ama bacakları sanki rahat edemedi. Gerçi huzursuz saatte deneyebildim. Yarın tekrar deneyip olmazsa bir dahaki ayı beklerim

Eklentiler

• F2F1B4FC-1C2F-4CF5-9CB7-2CCE103E2B6B.png
    207 KB · Görüntüleme: 78
Ne tarafa dönük taktın

Sabah denememiz fena geçmedi. Kol kısmını ağzına almaya çalışıyor ekledim resim görmesini engelliyor kolu ondan pek hoşnut olmadı. Daha net çekemedim. Hatalı bir şeyler var ya da daha küçük bilemedim

Eklentiler

• FA056952-9E81-4297-AAE8-7FBACFA8B772.jpeg
    81,5 KB · Görüntüleme: 71
  • 75E435EB-B0DD-40AE-842C-42D291F985EB.jpeg
    95,6 KB · Görüntüleme: 73
Bana çok sorun var gibi gelmedi. Olabildiğince popoyu torbalandır sen omuz askılarını bollastırıp bacakları daha az acılmış olur. Baska da yapacak bi şey yok. Evde deneye deneye sureyinarttırın.b

Bende alcam daha almadım mervenin tavsiyesi ile ergobaby bakıyorum ama 360 modeli yani seninkinden. Nasıl temiz geldi mi ürün? 360 modeli nasıl acaba 180 alsam sevmez mi zaten dışarı dönük önerilmiyormuş uzun süre kafam karıştı merve

Ben kendime güvenmedim en çok taşıyamam dışa doğru asıldığında. Hem önümuz yaz evde kısa süreli idare etmem lazım bundan sonra dışarda taşımam mümkün olmayacak.

Ben kendime güvenmedim en çok taşıyamam dışa doğru asıldığında. Hem önümuz yaz evde kısa süreli idare etmem lazım bundan sonra dışarda taşımam mümkün olmayacak.
Benim oğlum kucakta dışa doğru bakmayı bakınmayı çok seviyor ondan düşünüyorum 360 ı. Dışarda taşıman neden mümkün olmasın? Terler diye mi

Benim oğlum kucakta dışa doğru bakmayı bakınmayı çok seviyor ondan düşünüyorum 360 ı. Dışarda taşıman neden mümkün olmasın? Terler diye mi
Ben terlerim diye ve yoruluyorum. 1 saate yakin markete filan gidip gelince aşıri ter atıyorum su an bile. Senin de tombik oğlan zor olabilir. Eylül de 8.200 olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…