Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kıyamam ya:KK43: rahatsız etmiyordur inşallah bu kabuklanmalar:KK43:(
Bende de kuruyemişler yasak. Susam tahin de. Ama hurma, kuru incir yasak değil. Sabah kahvaltıda zeytin, salatalık, patates yiyebiliyorum. Beni en çok kahvaltı zorluyor.
Mamayı sevdi mi? Kusan bebek çok oluyormuş:KK43:

deri testi için çocuk alerji doktoru buldum aradım. Çok erken dediler telefonda. Test yapmayacaksanız gelmeyeceğim falan bir şeyler dedim direttim kabul ettiler.
Ağlama krizlerine kolik diyerek geçiyorlardı ama bizim egzama çok coşmuştu. Test olmasa da kesilecekti.
Sadece pilav makarna patates borek ve et yiyebiliyormusum gibi geliyor. Kahvalti cok zor, bebekler keci sutu mamasi yedigine gore ben de %100 keci sutu peynir yiyebilirim diye dusunuyorum.
Keci sutu mamasindan biri kusuyor simdilik, biri iciyor. Daha bugun basladik 1-2 gune anlariz bakalim.

Sadece pilav makarna patates borek ve et yiyebiliyormusum gibi geliyor. Kahvalti cok zor, bebekler keci sutu mamasi yedigine gore ben de %100 keci sutu peynir yiyebilirim diye dusunuyorum.
Keci sutu mamasindan biri kusuyor simdilik, biri iciyor. Daha bugun basladik 1-2 gune anlariz bakalim.
Tüh:KK43: inşallah süte değildir🙏🏼
Bence sormadan da keçi sütü ile bir şey yeme derim. O kadar diyet yapıyorsun madem dikkat etmek lazım.
Çok mu huzursuzlardı? Aslında ağlama krizleri, kanda kaka yoksa kolay kolay katı diyet yaptırmıyorlar. Başka bir çocuk alerjisi doktoruyla daha mı görüşseniz?

Hanimlar bu arada dolap hesaplariniz varsa isimleri paylasirsaniz takip edeyim, cocuklarin kuculenlerini, kullanamadiklarimizi hem nakde donustururuz hem de magazalara kamyonla para dokmekten kurtuluruz.
Benim hesabım turkmencer

Hanimlar bu arada dolap hesaplariniz varsa isimleri paylasirsaniz takip edeyim, cocuklarin kuculenlerini, kullanamadiklarimizi hem nakde donustururuz hem de magazalara kamyonla para dokmekten kurtuluruz.
Benim hesabım turkmencer
@itses benim suan ürün yok ama takibe aldım 😅 ihtiyacım olur bence 😅

Bu arada genetik testimizin temiz çıktığından ve cinsiyetimizin kız olarak kesinleştiğinden size bahsetmiş miydim :KK76::KK49: 2. Konum gibi oldu burası yazmasam içimde kalırdı:rolleyes:

Kız bebişi olan anneler üzerime dolap nicklerinizi fırlatabilirsiniz 🤣
Hadi sağlikla gelsin 🥲 ve tisikiirlir 😘

-Sunshine -Sunshine yaaa yerim ben o kiziiii😍😍😍kız annesi olmak muhteşem biseyyyy😍😍😍benim gibi cici bici alışverişi yapıp hepsi elinde patlayabilir şimdiden uyarım kuzu 😂😂😂kızlar bilio ben dize dize bitiremedim ama benim hatun çıplak çıktı😂😂😂hiiicbisi giymio.Herseyimizi dolaba koyduk😁😁😁 bı dunyada resim çekilmeyi bekleyen cicilerimiz var😍😍saglikla gelsin dünyalar güzeli😍😍❤️❤️

Benim hesabım turkmencer
Bu sayfa sayesinde hesap açıp ilk alışverişimi yaptım:) Sıfır olmayınca çok zormuş seçmesi ama.
Takip ettim:) smymt kullanıcı adım.

merve merve
Kanguruyu aldım. Oğlum sevmedi ya şoklar içindeyim. Hiç beklemiyordum. Yarın sahilde iftar buluşmamız var gidince dışarıda deneyeceğim. Ev için de sling sipariş vermeyi düşünüyorum. Daha önce battaniye ile kendime bağlamıştım sevmişti. Kanguru rahat mı gelmedi anlamadım. Kol geçirme kısmı yüzünü kapattı. Acaba ben mi düzgün takamadım yarın size fotoğraf atayım.

Şimdi bu ekteki kısımlar ne işe yarıyor? Anlayamadım. Fikri olan var mı?

Eklentiler

• BFED1AB1-7D6F-439D-9984-4EBC4B2F8B97.jpeg
    BFED1AB1-7D6F-439D-9984-4EBC4B2F8B97.jpeg
    90 KB · Görüntüleme: 60
  • BD7CE246-2C85-4C19-AFED-54AD99666146.jpeg
    BD7CE246-2C85-4C19-AFED-54AD99666146.jpeg
    120,7 KB · Görüntüleme: 58
merve merve
Kanguruyu aldım. Oğlum sevmedi ya şoklar içindeyim. Hiç beklemiyordum. Yarın sahilde iftar buluşmamız var gidince dışarıda deneyeceğim. Ev için de sling sipariş vermeyi düşünüyorum. Daha önce battaniye ile kendime bağlamıştım sevmişti. Kanguru rahat mı gelmedi anlamadım. Kol geçirme kısmı yüzünü kapattı. Acaba ben mi düzgün takamadım yarın size fotoğraf atayım.

Lastik uzun sarkmasın diye o ipi dolayıp sabitlemek icin. Koldaki citcitlara da önde siperlik var onu takiyosun

merve merve

İlk fotodaki fermuarın içinden çıkan şapkayı takmak için canım.

merve merve

Aninda sevip saatlerce durmaz hemen. Ben de kanguruyla giyinip aparmanin onunden dondugumu biliyorum. 5 dk 10 dk derken alisacak. Evde takip yurudum koridorda. Bi de mumkün olduğunca yuzu sana donukken popoyu torrbalandır. Kollari serbest olsun gerilmesin cocuk. Ama anlatip dursam da taka taka alisacaksın. 😬ozelden de foto da atabilirsin. Ben de atabilirim.

X