Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Merhaba herkese🌺 hamilelik sürecimde neredeyse hiç saçım dökülmedi, doğumdan sonra cok fazla dökülecegini hissediyorum nedense bu dökülmeyen saçların acısı çıkacak sanki 😔 sizlerin doğumdan sonra nasıl oldu bunun için ek bir takviye aldınız mı işe yarayanlar neler oldu bunu merak ediyorum☺️

Merhaba herkese🌺 hamilelik sürecimde neredeyse hiç saçım dökülmedi, doğumdan sonra cok fazla dökülecegini hissediyorum nedense bu dökülmeyen saçların acısı çıkacak sanki 😔 sizlerin doğumdan sonra nasıl oldu bunun için ek bir takviye aldınız mı işe yarayanlar neler oldu bunu merak ediyorum☺️
Kız amaan düşüneceğin son şey oluyor duş alınca göbek atasın geliyor 🤪

Oha diyorum cidden oha. Bu sanal bebek mi canım ihtiyacını karşıla bırak. Sevgi de ihtiyaç sevgiii. Az önce kanguruda geziyoz biraz açık yakalı idi t-shirt meme verdim ordan sirf zevk için. Ya bu bebeğe ben türlü şebeklikler yapıyorum sırayla oyuncaklarıni salllıyorum bi şeyler yapıyorum oyuncağın kenarından ta gözümün içine bakıyo. Beni seviyor. Onu seviyorum. Annesiyim. Daha ne olsun ya dünyada. Çok bilmiş gerizekâlılar ten teması ve göz temasının nörolojik katkılarını arastırsınlar bir de.
Ohh Eylülün keyfine diyecek yoktur🥰
Kesinlikle neler yapıyoruz bir gülüşleri için. Ne yorgunluk kalıyor ne başka bir şey.
Herkes anne baba olmamalı. Bunu diyen de saygı duyulan okumuş belli bi yerlere gelmiş biri ama işte saf sevgi başka bir şey.

Uyku eğitiminde gece beslenmesi kesilmiyor beslemeye devam ediyorsun sadece uykusunda besliyorsun uyanık olmuyor farkı bu😊 uyurken emzirmek de ayrı keyifli geldi bana, daha da bir masum oluyorlar bence😍
bir de sere serpe beşiğinde döne döne rahatça uyuduğunda çok mutluyum şu anda🙈 aman kendi kendime nazar değdirmeyeyim 🧿 😬
Ay maşallah🥰 Eğitim başarılı oldu yani. Nazar değmesin🧿
Ben uykusunda emziremiyorum çok denedim. Ağzını açmıyor. Çenesine dokunmalar elimle genişletmeye çalışmalar😂 hiçbiri işe yaramıyor.
Kendisi mızmızlanıp ağlama moduna geçtiyse emzirme pozisyonuna alınca açıyor ağzını. Öyle de zaten uykusu bölünmeden devam edebiliyoruz. Eğer sancısı gazdan, kakadan uyanası yoksa😂😂

Şu an günde 1 saat bebeği bırakabileceğim kimse yok. Ramazan sonu Annem Antalya’ya dönünce pilatese yazılmayı düşünüyorum. Ama pek sporla gidecek gibi değil. Ameliyatımda “senin iç karnın çok genişmiş” demişlerdi. Hamileliğim son aylarına kadar karnım çok fazla şişmemişti bile. Belki onunla alakalıdır.
Önceki mesajları okuyamadım. Spor olayından bağımsız söylüyorum.
Armutta saatlik bakıcı olayları falan varmış. evinde kamera sistemi ile belki oradan güvendiğin biriyle anlaşabilirsin. İhtiyacın olduğunda gelir. Genelde öğrenciler oluyormuş

Ben kiraladim.. spectra s1 ve spectra dual s ‘i tavsiye ederim… diger ev tipi olanlar benim isime yaramadi maalesef.. bu arada pompa alirken meme ucunuzun da olcusune uymasina dikkat edin..
Ben de s1 i kullanmıştım. İlk ay muhteşemdi. Sonra nazarım değdi galiba😂
Eday dı kiraladığım yer. Oraya götürdüm. Bakım yapacaklardı ama içerideki sigara kokusuna tahammül etmek istemediğim için kiralamayı bitirdim. Şimdi bebeğim de büyüyor daha sık emip boşaltıyor. Ama kesinlikle önceden emmek istediğinde sütüm az geliyordu. Sağma sayesinde arttığını düşünüyorum. Meme grevi falan da geçince daha iyi durumumuz çok şükür.

Önceki mesajları okuyamadım. Spor olayından bağımsız söylüyorum.
Armutta saatlik bakıcı olayları falan varmış. evinde kamera sistemi ile belki oradan güvendiğin biriyle anlaşabilirsin. İhtiyacın olduğunda gelir. Genelde öğrenciler oluyormuş
Gofretcim benim bakıcım vardı, 10 günde yolladım. Bakıcı kucağına alınca kıskandım. Annemden başkasına bırakamam kızımı.

Gofretcim benim bakıcım vardı, 10 günde yolladım. Bakıcı kucağına alınca kıskandım. Annemden başkasına bırakamam kızımı.
Ayy ben de içten içe bakıcımızdan kıskanıyorum😂 Allahtan benimki beni tanıyor. Bana ayrı gülüyor sesler çıkarıyor😂 Onun kucağında uyumuyor falan😂

Valla bakıcı olmasa da yardımcı çok iyi oluyor. Hele zaten çalışınca mecbur. Bugün iznim bitti işe döndüm. Allahtan evdeyim de her anında yanında olacağım🙏🏼

X