Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
penye battaniyeyi kundak için kullanıcaz zaten üstüne kalın battaniye örtücez penyeye sarıp yatırmıcaz çocuğu

Bende onu alsam mı diye düşündüm ama nasıl çıkacak bilmiyorum sonra begenmezsem diye emin olamadım
Bende yarın resmi tatil diye izinliyim diye uzun zaman sonra gitmiş olacam gözüme ne güzel görünür ise onu alır çıkarım diyorum aslında benimde herşey tamam da işte insanoğlu gözü doymuyor

Bende yarın resmi tatil diye izinliyim diye uzun zaman sonra gitmiş olacam gözüme ne güzel görünür ise onu alır çıkarım diyorum aslında benimde herşey tamam da işte insanoğlu gözü doymuyor
oyun halısını bizden önce alırsan yaz buraya nasıl birşey olduğunuboşunu gitmeyek oralara kadar

Gereksiz bence. Zeka kartlarından al. Aktivite saati yapar önüne koyarsın izler.
öyle deme kız alsaydım iyiydi zeka kartlşarındanda alıcam sen şimdi şu büyük filede karşısındır herkesin aldığı ondan da alıcaktım ben

akıllı türk anası

almayayımmı ben şimdi yavruma fil üstüne yatırıp resim çekmeyeyim mi filsiz mi kalsın hadi benim neden filli resmim yok derse büyüyünce
Neden mi filsiz fotom yok deeeer yoksa sosyal medyada paylaşır da fil terörü diye heştek mi yapar?

Şu filleri ve zürafaları bi salsınlar ya. Kızılay dağıtıyo gibi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…