Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
sen doğumdan sonra çalışcan sanırım canım ben çalışmayacam ve insan sirkülasyonu fazla olan br işte çalışıyorum, bir tüp bebek bizimki eşim hem ağırlaştın hemde virüs çoğalıyor bu zamana kadar idare ettin ama artık riske atma diyor, şuana kadar eşim getirip götürdü ama ay başı mesai saatlerimiz değişecek ve mecbur toplu taşıma kullancam riske atmama taraftarıyız ikimizde ama bir yandanda evde nasıl vakt geçecek diyorum

ve çalışma saatlerinde çok iyiymiş canım ben sabah 8:30 akşam 19:00 çalışıyorum ve bir fiil oturuyorum

Sem kacinci haftadasın canin
28. Haftadayım canım. Allah nazardan saklasın bu son trimester rahat geçiyor. İlk 3 ay hiç yerimden kalkamadım ben
Nicki her şey nasip. Benim annemde korunmasına rağmen kardeşime hamile kaldı. Babam 2 çocuğumuz var zaten, istersen aldırabiliriz demişti, annem doğurcam dedi. İnanır mısın kardeşim bereketiyle geldi. Babamın ondan sonra işleri çok açıldı. Kardeşimde büyümüşte küçülmüş gibiydi. Hiç yaramazlığı yoktu. Annemin açık ara en sevdiği çocuğu oldu.

Senin riskliyse bırakmanda yarar var, bu sorumluluğu hiç alma. Benimde masa başı işim tek başımayım odamda, tanıdık yerde çalışıyorum, rahat o yüzden devam ederim dedim evde durmak yerine. 9-18:00 saatlerim iş yoğunluğum da yok

benimde ilk üç ayım zor geçti şimdi rahatım ama 30. hafta itibariyle uykusuzluk zorlamaya başladı canım

Bim kurtlar sofrasi gibi. Bende aktüel ürünlerine denk geldiğim günler ezilme tehlikesi atlatıyorum

aynen canım bakalım salı günü kontrolüm var 32+1 oluyoruz o gün karar vericez artık

aynen tekrar işe dönecek olsam son ana kadar çalışırdım ama işe de dönmicem o sıkıntımda yok bırakmak daha mantıklı sanırım şuan, artık kalan haftalardada hazılrıklarımı falan yaparım.

Bende yarın gidicem bakalım alabilirim inşallah istediklerimi. Ben hâlâ küvet almadım katlanabilir almayı düşünüyorum eşimin kuzenleri hediye almak istiyolar sorarlarsa onlara aldırıcam en son çare artık internet ten alırız.

Canım battaniyeyi nerden aldın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…