Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bizimkilerin hiç birşeyi yok anam oyuncak neyide almadım ben bebeme
Bebek arabası için bi tane al Dalaman bişi çıngırak al
Bu tür el becersici için olanlar 4 aydan sonra olur bn oda düzenlerken çıkardım baktım ne var yok diye
Bi çıngırak aldım

Eğer maddi olarak mecbur değilseniz bence de ayrılsanız iyi olur çünkü bu kadar uzun süre oturmak iyi değil, hamilelikte kanımız pıhtılaştığı için. Hele de tüp bebekse hiç riske atmayın derim

Her gece fix bir tane mandalina yemeye kalkıyorum uykudan . Mandalina yeyince bizimki yerinde durmuyo
ben kilo alacam korkusuna bebemide aç bırakıyorum hayır o kadar aç kalmaya analı oğullu maşallahımız var, beyefedni 2 hafta önde gidiyor anasıda aldı başını gidiyor vallahi

ben kilo alacam korkusuna bebemide aç bırakıyorum hayır o kadar aç kalmaya analı oğullu maşallahımız var, beyefedni 2 hafta önde gidiyor anasıda aldı başını gidiyor vallahi
Hiç aç bırakma sonra verirsin annesi yeter ki bebişler iyi olsun emzirirken hooop gitçek

Valla ben kg almadım almadım 7.aydan sonra bayağı aldım ama bebem normal haftasıyla uyumlu herşey onlar için napalim doğumdan sonra veririz önemli değil

Öncelik eksiklerine var
Onu birine aldır hiç haberin yokmuş gibi
ahaaha kız bebenin herşeyini başkaları aldı zaten kıyafetler babaanne ve halamızdan ben bir kaç parça aldım sadece, beşik dayımızdan, ana kucağı kuzenimizden, biberonlar falan küçük halamızdan bana sadece deterjanları kremleri kaldı, artık gerisi yüzsüzlük olur bence

Valla ben kg almadım almadım 7.aydan sonra bayağı aldım ama bebem normal haftasıyla uyumlu herşey onlar için napalim doğumdan sonra veririz önemli değil
inşAllah veirirz bacım yapışır kalırsa yandık benim bebem 29+3 te 1830 gramdı şimdi ne kadar bilmiyorum 2 kiloyu geçmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…