Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Ben 32+0 da çalışır raporu aldım kurumuma verdim sağolsun il müdürüm idare et dedi subem degisti yeni subeye gorevlendirildim tek kişilik oda verdi odada tek başıma oturuyorum bilgisayarım felan da yeni gelecek ama henüz gelmiş değil :)) o yüzden öğleden sonra gidiyorum 13.30 gibi 17 de çıkıyorum 2 buçuk hafta kaldı 37 ye de,dönüşte yeni yerimde başlamış olacağım kafam rahat oldu böylelikle.
İyiki çalışmaz almamisim 5 haftayı öyle böyle devretmis olucam 😍
sen doğumdan sonra çalışcan sanırım canım ben çalışmayacam ve insan sirkülasyonu fazla olan br işte çalışıyorum, bir tüp bebek bizimki eşim hem ağırlaştın hemde virüs çoğalıyor bu zamana kadar idare ettin ama artık riske atma diyor, şuana kadar eşim getirip götürdü ama ay başı mesai saatlerimiz değişecek ve mecbur toplu taşıma kullancam riske atmama taraftarıyız ikimizde ama bir yandanda evde nasıl vakt geçecek diyorum

Ben 32+0 da çalışır raporu aldım kurumuma verdim sağolsun il müdürüm idare et dedi subem degisti yeni subeye gorevlendirildim tek kişilik oda verdi odada tek başıma oturuyorum bilgisayarım felan da yeni gelecek ama henüz gelmiş değil :)) o yüzden öğleden sonra gidiyorum 13.30 gibi 17 de çıkıyorum 2 buçuk hafta kaldı 37 ye de,dönüşte yeni yerimde başlamış olacağım kafam rahat oldu böylelikle.
İyiki çalışmaz almamisim 5 haftayı öyle böyle devretmis olucam 😍
ve çalışma saatlerinde çok iyiymiş canım ben sabah 8:30 akşam 19:00 çalışıyorum ve bir fiil oturuyorum

Sem kacinci haftadasın canin
28. Haftadayım canım. Allah nazardan saklasın bu son trimester rahat geçiyor. 🧿İlk 3 ay hiç yerimden kalkamadım ben 😔
Ben en başından beri moralsizim, planlamamıştım bu bebeği. İçimde hala büyük korku var, mutsuzluk cabası. Biraz hazırlıklarla kendimi heveslendirmeye çalışıyprum. Bazen işe yarıyor. İki çocuğum daha var, bol yorgunluk ve uykusuzluk cabası. İlla ki etkiliyordur.
Nicki her şey nasip. Benim annemde korunmasına rağmen kardeşime hamile kaldı. Babam 2 çocuğumuz var zaten, istersen aldırabiliriz demişti, annem doğurcam dedi. İnanır mısın kardeşim bereketiyle geldi. Babamın ondan sonra işleri çok açıldı. Kardeşimde büyümüşte küçülmüş gibiydi. Hiç yaramazlığı yoktu. Annemin açık ara en sevdiği çocuğu oldu.

sen doğumdan sonra çalışcan sanırım canım ben çalışmayacam ve insan sirkülasyonu fazla olan br işte çalışıyorum, bir tüp bebek bizimki eşim hem ağırlaştın hemde virüs çoğalıyor bu zamana kadar idare ettin ama artık riske atma diyor, şuana kadar eşim getirip götürdü ama ay başı mesai saatlerimiz değişecek ve mecbur toplu taşıma kullancam riske atmama taraftarıyız ikimizde ama bir yandanda evde nasıl vakt geçecek diyorum
Senin riskliyse bırakmanda yarar var, bu sorumluluğu hiç alma. Benimde masa başı işim tek başımayım odamda, tanıdık yerde çalışıyorum, rahat o yüzden devam ederim dedim evde durmak yerine. 9-18:00 saatlerim iş yoğunluğum da yok

28. Haftadayım canım. Allah nazardan saklasın bu son trimester rahat geçiyor. 🧿İlk 3 ay hiç yerimden kalkamadım ben 😔

Nicki her şey nasip. Benim annemde korunmasına rağmen kardeşime hamile kaldı. Babam 2 çocuğumuz var zaten, istersen aldırabiliriz demişti, annem doğurcam dedi. İnanır mısın kardeşim bereketiyle geldi. Babamın ondan sonra işleri çok açıldı. Kardeşimde büyümüşte küçülmüş gibiydi. Hiç yaramazlığı yoktu. Annemin açık ara en sevdiği çocuğu oldu.
benimde ilk üç ayım zor geçti şimdi rahatım ama 30. hafta itibariyle uykusuzluk zorlamaya başladı canım

Ben Bim aktüel ürünlerine tövbeliyim 😂 Geçen yıl bir ürün için ilk defa sabah kapısında beklemiştim o çirkef çingene kadınlar benim hakkım olan ürüne yapışmıştı bu olayı uzun süre üstümden atamadım yenisini göze alamam 🤣🤣
Bim kurtlar sofrasi gibi. Bende aktüel ürünlerine denk geldiğim günler ezilme tehlikesi atlatıyorum 🙂

Senin riskliyse bırakmanda yarar var, bu sorumluluğu hiç alma. Benimde masa başı işim tek başımayım odamda, tanıdık yerde çalışıyorum, rahat o yüzden devam ederim dedim evde durmak yerine. 9-18:00 saatlerim iş yoğunluğum da yok
aynen canım bakalım salı günü kontrolüm var 32+1 oluyoruz o gün karar vericez artık

aynen tekrar işe dönecek olsam son ana kadar çalışırdım ama işe de dönmicem o sıkıntımda yok bırakmak daha mantıklı sanırım şuan, artık kalan haftalardada hazılrıklarımı falan yaparım.

Yarın Bim :halay: ben gidemiyorum ama bu sefer sipariş verdim annem yada ablam kim denk gelirse alcaklar😂 battaniyeyi burdan alcam kalırsa patik yelek pijama takımı fln. Şu küvet almayanlar alsın artık yarın:rolleyes:
Eki Görüntüle 2941446 Eki Görüntüle 2941447
Bende yarın gidicem bakalım alabilirim inşallah istediklerimi. Ben hâlâ küvet almadım katlanabilir almayı düşünüyorum eşimin kuzenleri hediye almak istiyolar sorarlarsa onlara aldırıcam en son çare artık internet ten alırız. 😊

Magnet siparisi verdim 25tanecik zaten cok gelen giden olmayacak ama hatirasi olsun diye yaptirdim iste🙋‍♀️
Bende 30 adet yaptırdım hediyelik, yeter diye düşünüyorum ☺️

Eklentiler

• 83AC3F0B-548E-42AD-AD4E-E3C3F0D03526.jpeg
    83AC3F0B-548E-42AD-AD4E-E3C3F0D03526.jpeg
    525,8 KB · Görüntüleme: 85
Bu ponponlu olan battaniyeler isitir mi cocugu sizce ?penye battaniye aldim kayinvalidem bu kisin hic ise yaramaz dedi aldigim penye de pembeli oLan 90liraya almistim %100 pamuk iade edeyim mi hevesim kacti resmen ayy bu battaniye hic anladigim birsey degil
Canım battaniyeyi nerden aldın ?

X