Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
sitare25 burası. Aralarda bolca geyik de yaptık tabi dayanamayıp Kafanıza takılan bir şey olursa buraya da yazablirsiniz. Henüz doğurmalar başlamadı aktif çok yazan var.
Ay ben burayı biliyorum çok uzun diye ara ara bakmıştım hatta bi arkadaşa hastane çıkışı sormuştum baştan başlamak çok istiyorum da gözüm yemiyor ama var bi niyetim daha 90 günüm var inşallah yetişirim di mii

Kızlar günaydın sonunda bekleyişlerim dönüş aldı oğlumun bebek arabasını amcası alacakmış marka model istemiş benim pek bir fikrim yok hangi bebek arabasını önerirsiniz?

Kızlar kızlar e bebeğin internet sitesinde yazlık kıyafetler 20 TL. Baya da güzeller. Hazır bu fiyattayken alsak mı? Acaba bizim bebelere beden olarak ne almak gerekir?
Tutmayabilir bedeni mesela benim yeğenim 7 aylık şunada 9/12 kıyafetler bile küçük oluyor 12/18 giyiyor bebeğin gelişimi iyi olursa giyemeden küçülür.

Ben Pierre cardin Vovo tercih ettim. Çok kaliteli ve asla yer kaplamıyor taşıması vs çok kolay öneririm. Hoş henüz kullanmadım ama
Kızlar günaydın sonunda bekleyişlerim dönüş aldı oğlumun bebek arabasını amcası alacakmış marka model istemiş benim pek bir fikrim yok hangi bebek arabasını önerirsiniz?

Bana 20. Haftadan beri sezeryan diyor Mervecim. Bu son anda belli olmaz mı? Benim ablam son dakikaya kadar normal doğuracaktı. Sancılara dayanamadı sezeryan yaptılar.
neden sezeryan diyor acaba keyfi olarak mı yoksa size söylediği bir risk varmı?

Aynen ben de öyle yaparım ihtiyaç halinde.

en büyük korkum emzirememek doğumdan bile daha çok korkuyorum gögüs ucum gebelikten önce yoktu gebelikle birlikte biraz büyüdü inşAllah sorunsuz kavrar bebek teşekkür ederiz yazı için

en büyük korkum emzirememek doğumdan bile daha çok korkuyorum gögüs ucum gebelikten önce yoktu gebelikle birlikte biraz büyüdü inşAllah sorunsuz kavrar bebek teşekkür ederiz yazı için
Çok takma kafaya gelir taktıkça psikolojik olarak beyin gelmicek iletiyor sakın

Merhaba,İlk kızımda gebelikte dahi çıkmadı göğüs ucum hiç yoktu resmen doğumdan hemen sonra göğüs ucu koruyucu kullanmaya başlattı doktor emzirirken takıyordum çok kısa sürede büyümüştü bu yöntemle
"Aklınızda bulunsun" diye söylemek istedim inşallah herşey sorunsuz kolaylikla olur hepimiz için

Meme ucunun olup olmaması emzirmeye engel değil diyorlardı, zaten tum kahverengi kısmı ağzına almalı diye. Öyle mi acaba? Benim hiç ucu yok hala

teşekkür ederim tavsiyeniz için gögüs ucu koruyucu derken plastik uçlardan bahsediyorsunuz değil mi?

Meme ucunun olup olmaması emzirmeye engel değil diyorlardı, zaten tum kahverengi kısmı ağzına almalı diye. Öyle mi acaba? Benim hiç ucu yok hala
ben bu endişemi annemlede paylaştım annem benimde hiç yoktu gayet güzel emdi çocuk zaten emdikçe çıktı korkma tutar dedi ama yinede tedirgin oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…