Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Sen denebakalım güzelse ben de mağazadan alırım çünkü pentiden emzirme atleti aldım bin pişmanım mengene gibi lastik takmışlar içine üstelik de xl beden. Lcw lastiksizmiş, süresi de doldu değiştiremedim kaldı elime öyle.

Ben bi kaç kere elimle baktım bir dökülme olmadı ama aktif kullanımda ne olur bilemiyorum tabi doğal kıl diye öyle kokuyorm us ama yaa hiç alışamadığım bir koku yani

Dediklerine tamamen katılıyorum, suan kanala girmemekten baska hicbir şey yok. Ve dedigin gibi sezaryen zorunlu hallerde gercekten kurtarici, bir de tabii anne talep ettigi takdirde. Ama bizde oyle bi durum yok. Hatta muayene baslamadan once, dogum seklini konusmus muyduk, yok konuşmadık dedim, ne istiyosun dedi normal dogum dedim, kontrole gectik ve iste sonrası dedigim gibi, suyu iyi, kilosu iyi, boyu iyi, keyfi iyi ama kanalda degil e oyle olursa normal olmaz. 2 hafta sonra da girmezse gun verir dogurturuz dedi resmen. Kalakalim salak gibi. Ama hc beklemedigim için algilamam da geç oldu iste. Sonra gel de güven. Bak senin gecerli sebebin oldugu halde doktorun ne kadar guzel secenekler sunmuş. Bizde 35ten karar verdik nerdeyse. Ne alaka ya, düşündukce geriliyor insan. Tamam diretecegim tabii ki normal icin ama bu saatten sonra gercekten sezaryen olması gerekse ona da inanasim gelmez ki.

Şundan vardı da biz mi almadık

sitare25 burası. Aralarda bolca geyik de yaptık tabi dayanamayıp Kafanıza takılan bir şey olursa buraya da yazablirsiniz. Henüz doğurmalar başlamadı aktif çok yazan var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…