Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Çok güzel isimbizimki de Pera Zübeyde

Plssnta aşagıda ise sana yatman lazım demedi mi genelde öyle olunca dinlenme modunda olcan diyorlar
Doktor ayakta çok kalma, Ağır taşıma ve cinsel ilişki yasak dedi. Geçen detaylı ultrason bakan başka doktor plesentan yukarı çıkmış dedi. Ama genel kontrollerini yapan doktor hala aşağıda diyor. Ben de açıkçası emin olamadım. Başka doktora da görüneceğim. Bana sanki sezeryan yapmak için böyle diyor gibi geldi.

Olabilir görün bakalım ne diyecek

Kızlar ter bezi şart mı?Ben hiç almadım da.

Arkadaşlar bu emzirme sütyenlerinin yorumlarını okudum. Hemen hepsi için Göğüs ucunu belli ediyor yazmışlar. Bugün ben ebebekte de baktım. Penye ve içinde sünger yok. Göğüs ucunu göstermemesi imkansız.

Dışarda kaplı olanlardan giyilir ama evdeyken kapsız giymek daha rahat olur

Canım ben Ten marka buldum.Meme ucu göstermez gibi duruo.Penye değil sanırım bu kumaş.Bak atıyorum resim.Ben bundan alicam.

Eklentiler

• images (7).jpeg
    16,7 KB · Görüntüleme: 86
  • Screenshot_2021-10-17-22-48-54-187_com.android.chrome.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 90
Canım ben Ten marka buldum.Meme ucu göstermez gibi duruo.Penye değil sanırım bu kumaş.Bak atıyorum resim.Ben bundan alicam.
Evet realcim. Bu kaliteliye benziyor. Ben de bakayım buna
Dışarda kaplı olanlardan giyilir ama evdeyken kapsız giymek daha rahat olur
Evde sütyen giymiyorum ben
Bugün bunları aldım ben. Kısa günün karı. Görmemiş Kocam ebebek pudralı kokunca bebek kokusunun böyle olduğunu düşünüyor. Eve de aldık. Bebeğin kaka ve kusmuk kokusunu duyunca biraz hayal kırıklığı yaşayacak

Eklentiler

• 20211017_224957.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 91
  • 20211017_224609.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 87

penye olanlar aşırı saklamaz maalesef, ama ben göğüs kalkanı kullanıyordum
dışarıya cıktığımda ped kullandım, çünkü memeler özelikle ilk 3-4 ay süt sızdırıyor , elbiseler batıyor maalesef.

gelsin ekşi süt kokmalı günler

Kuzum o bebek kokusundan biz de aldık hatta kullanmaya bile başladık eşim hastası oldu kokunun.Bı de e bebekten korbell bebek bezi çöp kovası sipariş ettik biz.Evimiz b*k korkmasınben biraz takıntılı bı insanim

Benim lcwdan aldıklarım mükemmel mutlaka bakmalısın. Içinde ince bir süngeri var istersen çıkarabilirsin. Kaplılar çok önerilmiyor. Memenin altında bebenin yüzünün kenarında koca bi katman.

İşte bende takmıyorumda şimdi ama emzircegimiz için sonradan sarkıyomuş takılmazsa ebebekte Babymom unki uç göstermiyo diye biliyorum. Ben H&M den almıştım onlarda uç göstermiyo kabıda çok sert değil rahatsız etmiyo. Ama Lcwdan atletli olandan almıştım onun kap yeri baya sert geldi kalıp gibi duruyo sanki biraz zor olur bebegin yüzünün altında

Bence ayrı bir beze gerek yok gibi. Ağız mendillerinin işi bitince ter bezi olarak kullanmayı düşünüyorum. Tabi küçük kalmazsa bezler.
Ter bezlerinin boyutu biraz daha büyük yine alınmazsada bi cözüm bulunur heralde. Ama zaten çokta pahalı bişey değilki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…