Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Emzirme koltuğu alan, öneren var mıı? İkeadaki sallanan koltuklar hoşuma gitti kullanışlılar mı acepp? 🙄
Renk değişebiliyormuş görerek al ama alırsan

Ben tabiii kiii kendiminkini önerecem.

Ikedakiler yaylanıyo gibi sadece onları mı diyosun?
Ya bu da çok şirinmiş ama renkler benim bebemin odasına uygun değil seninki kızçe tabi rengarenk doldur 🤣 benim daha soft bakmam lazım
Evet o yaylananlar bi kere oturdum fena değil gibilerdi 😄

Ayy güzelmiş bu da bakayım pek bütçe dostu değil ama 🤣

Bunu denedin mi? Ben ayağımı koltuğun altına doğru çekip kendimi öyle sallamam gerekti boy olmayınca. Bu model bi şeyde yapamadım yav.

Kızlar emzirme minderi hakkında ne düşünüyorsunuz?Elzem mi alayim mi?Bugün civilde beğendim ama size danışmadan almim dedim😁😁

bence kesinlikle alınmalı, ben çok rahat etmiştim ilk cocukta
hediye gelmişti bana, e bebekten almışlardı
A101 geldi 45 lira, e bebekte de o fiyatlarda indirim vardı bu hafta

Benim doğum normal olacak kızlar eğer son anda bı engel çıkmazsa.Annem kısa gecelik de al gerekli olur dedi.Ne dersiniz ihtiyaç mi alımı?Ben gecelik pek giyemem de.

ben normal doğum ypatım, ama altan kesi oldu maalesef
gecelik götürmüştüm onu giydim, kanamam var diye bez bağlamışlardı
tuvalate gidip gelmesi kolay olmuştu, diğer türlü indir kaldır zahmetli.
Kızlar selam ❤️ puset ne aldınız acaba hastaneden çıkartırken taşımak için ana kucağı da deniyor galiba. İlk başta bebek arabası almiycam tek ana kucağı alırım. E bebek e baktım hem oto koltuğu da oluyor ama en ucuzu 349 dandik geldi biraz size sorayım dedim

aldığım bebek arabasının içinde vardı, oto koltuğuda oluyor
tek halide satılıyor , yalnız zam gelmiş 2 ay önce 600 tl civarıydı

Bunu denedin mi? Ben ayağımı koltuğun altına doğru çekip kendimi öyle sallamam gerekti boy olmayınca. Bu model bi şeyde yapamadım yav.
Mağazadan denedim normal oturur şekilde oynadı yani
Belki de bnm boyda öyle olmuştur 🤷🏼‍♀️

Benim doğum normal olacak kızlar eğer son anda bı engel çıkmazsa.Annem kısa gecelik de al gerekli olur dedi.Ne dersiniz ihtiyaç mi alımı?Ben gecelik pek giyemem de.
Hadi hayırlısı real. Normal doğumda sık şık vajinal kontrol yapıyorlar diye duydum. O yüzden gecelik öneriyorlar.
Benim doktorda tam tersi sezeryan olursun diyor. Plesantam aşağıdaymış. Yine de emin olmak için başka bir doktora daha muayene olacağım.

Hadi hayırlısı real. Normal doğumda sık şık vajinal kontrol yapıyorlar diye duydum. O yüzden gecelik öneriyorlar.
Benim doktorda tam tersi sezeryan olursun diyor. Plesantam aşağıdaymış. Yine de emin olmak için başka bir doktora daha muayene olacağım.
Öyle mii bunu bilmiodum kuzum.Bakiorum geceliklere.Hala beğenemedim.Soyle viskon ya da dokuma kumaş bişi istiorum bulurum inşallah.Senin bebişin ismi belli mi Nihalcim🥰

Öyle mii bunu bilmiodum kuzum.Bakiorum geceliklere.Hala beğenemedim.Soyle viskon ya da dokuma kumaş bişi istiorum bulurum inşallah.Senin bebişin ismi belli mi Nihalcim🥰
İsmini Derin koyacağız canım. Öyle bir anlamı yok ama isim seçerek bir yakınlık hissettik. Rahmime düseliden beri de Derin bebek diye sevdik.
Annem bana Suwen'den almış gecelik. Sabahlığı da var.
Senin bebişin adı belli mi?

Eklentiler

• 20211017_213902.jpg
    20211017_213902.jpg
    113,5 KB · Görüntüleme: 76
Plssnta aşagıda ise sana yatman lazım demedi mi genelde öyle olunca dinlenme modunda olcan diyorlar 🤔

X