Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Çook güzeller ama müslin ya biraz ince midir acaba ?
Ben de yeni sipariş verdim kuzum.Elime geçmedi henüz.Yorum yapamiorum.Kumas muslin.Ama ben en çok fotoğraf için aldımBı de ev sıcak petekler açık olcak.Usur mu öyle de bilemedim.Usurse fotoğraftan sonra degistiririm

Ebebekteki omuz ve ter bezinden alan var mi acaba guzeller mi

Anladım canım ama fotoğraf için gerçekten de harika bir seçim olmuş ben de laura şapkalı takımlar seçtim hep bayılıyorum

Kızlar selam puset ne aldınız acaba hastaneden çıkartırken taşımak için ana kucağı da deniyor galiba. İlk başta bebek arabası almiycam tek ana kucağı alırım. E bebek e baktım hem oto koltuğu da oluyor ama en ucuzu 349 dandik geldi biraz size sorayım dedim

Sagol canim

Boyitlari tahminen nedir baktim ama goremedim aciklamalrinda

Biz bunu aldık https://www.hepsiburada.com/casual-0-13-kg-cocuk-oto-koltugu-siyah-pm-HB00000YK5WC
Puset çok kısa kullanılıyor o yüzden fazla para vermeye gerek yok diye düşündük

Henüz gelmedi. Yarın gelir yorum yaparım istersen.

Emzirme koltuğu alan, öneren var mıı? İkeadaki sallanan koltuklar hoşuma gitti kullanışlılar mı acepp?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…