Doğuma Hazırlık Bebeğimize ne almalıyız? Ne almamalıyız?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Gule gule kullanilsin, bol bol gezmeleri olsun :))

Çalışmadaydım eğer acil durumlar için bi manuel pompa işimi görürdü diye düşünüyorum. Ama işk etapta pompaya sarılmayın. Hem pompa bebek gibi vakumlayamaz. Hem beyin bebeği hissedip daha çok süt üretir. Sağıma alışkın olmadan pompa denerseniz aa hiç sütüm yokmuş deyip mamaya başlarsınız. Halbuki süt vardır.
Elektrikli kullandiginiz model var mi
Çalışıyorsanız medela yada ameda çiftli tavsiye ederim.
Su isisi icin termometre alan oldu mu ben de merak ediyorum. Daha once konusu gecmedi sanirim
Aşırı gereksiz bir icat
Bu ergonomik değil sanırım.
Hangi marka kullandınız?
Sling neko, kanguru neko, huggyberry gibi markalar tavsiye edebilirim. Hatta bence 2. el bakın.

Eklentiler

• Screenshot_20211013-133315_Chrome.jpg
    132,6 KB · Görüntüleme: 48
Bende aynıyım ilk hamilelik bilgi 0 ne ne işe yarar onu bile tam bilmiyorum artık düşe kalka bir şekilde öğreniriz

Çok profesyonelce bir bilgi bu maşallah sizin var mı çocuk

Kızlar bimden bu bebek ürünlerinden alan var mı buara marketler bebek ürünleri kaynıyo
Eki Görüntüle 2932420
Ay evet gerçekten tüm marketlere bebek ürünü geldiği için kendimi mart kedisi gibi hissediyorum malum bizim bebekler pandemi ürünü olduğu için evde ne yapsak ne yapsak diye düşünüp çocuk yaptık modunda düşünüyor herkes ben söylediğimde en azından öyle tepkiler almıştım o yüzden çok komiğime gidiyor bu kadar bebek eşyası görmek birde doğum yaklaşıyorkenn… bu arada ben bugün bu yelekten aldım çok tatlı 3 aylık olanını aldım gerçekten pamuk gibi birde çorap aldım ama o biraz büyük

Su isisi icin termometre alan oldu mu ben de merak ediyorum. Daha once konusu gecmedi sanirim
Babyjem marka aldım, balık şeklinde olanlardan

Kanguru-sling konusunda ben babybjörn yenidoğan uyumlu olan kanguru aldım tavsiye ile, onunla bol bol gezmeyi planlıyorum, amin
Pompa konusunda da öğrendiğim kadarıyla özellikle ilk zamanlarda mastit olmamak için o sütün sağılması şart, bebek fazla çekmiyor ilk zamanda, sütümüz bol bol emzirme ile artacak ama pompa da lazım olacak, daha önce emzirenlerden herkes mastit olmamış olabilir ama olanlar da çok, sonuçta herkes kendi deneyimini paylaşıyor, emzirme danışmanlarını dinlemek lazım benceçalışana zaten şart da ben çalışmakla ya da çalışmamakla ilgisi olduğunu düşünmüyorum, alınmasa bile kiralanabilir en azından.Ben lansinoh çiftli olanlardan aldım

Ya evet 35 yaşıma kadar pandemiyi beklemiş bulundum baktım pandeminin geçeceği yok bari çocuk yapalım dedik
Algıda seçicilik hat safhada bende. Sanki çevremdeki herkes hamile.

Ya evet 35 yaşıma kadar pandemiyi beklemiş bulundum baktım pandeminin geçeceği yok bari çocuk yapalım dedik
Algıda seçicilik hat safhada bende. Sanki çevremdeki herkes hamile.
İşte bizimde şansımıza napalım evde yapacak başka hiç iş yoktu o yüzden çocuk yaptık çok hamile var benim çevremde de epey fazla

Kızlar sayfa sayısı çok olduğu için takip edemiyorum. Mutlaka konuşulmuştur. Mesajımı görenler cevap verebilirse çok sevinirim. Park yatak olarak hangi marka-modeli aldınız? Ayrıca içine nasıl bir yatak tercih ettiniz?

Çok profesyonelce bir bilgi bu maşallah sizin var mı çocuk
Once 21 yas kucuk bir kiz kardes, sonra kendi kizimi buyuttum. Sagolsunlar, kolik, alerjik, uyumayan vb. cesit cesit huylari.. kendi kizimi tum aileden uzakta, 2 tecrubesiz ebeveyn tek basimiza ve calisarak buyuttuk, duvara carpa carpa edindigim deneyimler diyelim :)) Simdi ikiz erkeklere gebeyim, bakalim zaman ne gosterecek...

Maşallah Allah sağlık sıhhat versin hepsine bebişleride sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin

Eklentiler

• A12A6E00-29B7-4345-98FE-8F9B6F16841A.png
    239,3 KB · Görüntüleme: 67
Ya böyle şeyler yüklemeyiiin sonra oğluşuma kıyafet bakarken kendimi kız bebek reyonunda tütülü eteklere bakarken buluyorum sayemde çok karizmatik bir oğluşum olacak kızlarınıza talibim
Erkeklere de çok güzel şeyler var annesi arkadaşım 9 aylık hamile idi ben o zaman 5 aylık idim birlikte gittiğimiz mağazada hep kendini yanımda buluyodu ki oğluma bişey bakamıyorum kız bebek giysilerine bakmaktan şimdi sizin bu yorumunuzu görünce o aklıma geldi . Bizde oğullarınıza talibiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…